Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To s tebou zcela souhlasím.
  • MickeyMutant
    To bylo v podstatě jen upozornění, že na konzolích české titulky nebudou.
  • Dva důvody, proč se na hru těšim:
    1, žádnýho Thiefa jsem ještě nehrál (a proto nejsem přehrávaně skeptickej)
    2, pracují na tom vývojáři DEHR... nuff said.
  • a co jako,,,oni se hry s titulky nedelaj??hmm,,,,respekt todle je lidem třeba primominat *1*
  • MickeyMutant
    Dark Mod je skvělý. Jediné, co mu chybí, je příběhová linie, která by člověka připoutala ke hře.
  • MickeyMutant
    Myslíš, že to dnes bude vypadat jinak?
  • MickeyMutant
    Vy všichni, kteří rádi předobjednáváte, zkuste tentokrát složit bobříka trpělivosti a počkejte aspoň na první ohlasy. Ušetříte peníze, ušetříte nervy, zklamané komentáře a zároveň neztratíte možnost dát nejúčinnějším způsobem najevo, jak se vám hra líbí.
  • Veskoslav
    Vždyť je to půl roku staré. Já jsem teda neviděl žádný nový gameplay. Pokud ty ano, tak gratuluji:)
  • janchor
    Bohužel viděli: http://youtu.be/5--ZKsAi5E0?t=3m40s
  • Neboj, bude moderni, cool, in a plny akce, quicktime eventu a super zpomalenych zaberu pri dokonceni zabijackeho komba!
  • Kdyby to zjednodušování bylo jen u této hry, ale bohužel to cpou všude.. jen kvůli ubrečencům co jsou líní přemýšlet ...
  • dub jenom v cutscenach by vypadal hodně směšně :)
  • yenda1
    K Deus Ex jsem taky přistupoval ostražitě a možná až zbytečně hnidopišsky, abych později uznal že jsem se sakra mýlil, ta hra byla v době kdy vyšla hodně nadprůměrná. Podobný apriori pocity mám teď. Snad to dopadne stejně a Thief bude sukces. A on bude!! Musí!! *5*
  • Já se těším a cz titule super samozřejmě. Očekávám něco jako temnější Dishonored s menším množstvím akce.
  • frag.ment
    No mám z toho trošku obavu, protože vydání se blíží a ještě jsme neviděli pořádnej gameplay..
  • Tedy se CZ stáhne sama ze steamu? Případně další jazyky
    V jazycích je uvedena: http://store.steampowered.com/app/239160/
  • super
  • Jack1947
    Jeste by mohl byt... treba v Cutscenach Dabing... ale to je jen tak "na okraj".
  • Moje očekávání jsou spíše nízká, ale třeba mě hra příjemně překvapí. A pokud ne - The Dark Mod to jistí. *4*
  • Jack1947
    Sice bez titly by se to dalo (koneckoncu FPS ze?) ale tak co proc ne, uz zacinalo trochu upadat. Kazda lokalizace je vitana znamena to ze se na ne jeste nekasle.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit