Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JezboX
    To určitě vyberou. Když zvolili takovej zajímavej obrázek slečny démovové která má hrudník obdařen velkým ovocem a k tomu zubatou vagínu místo hlavy.
  • Malinko mi to připomnělo Shadowmana a to bylo moc hezký peklo...
  • Ja doufám že někdo udělá pekelnou hru podle knižky Asfalt.Nikde jsem nečetl ani neviděl tak depresivní s děsivou vizi pekla jako tam.
    • TheGGG
      už vidím, jak někdo bude dělat hru podle české knížky....
      • Dan Vávra v co-produkci s Johnem Romero a za PR bude odpovědný Peter Molyneux.
  • Pete.palis
    On ty ďáblice loučí zahání, já bych si zašpásoval *16*
    • Shenkster
      Tak to jsme dva hehe *1*
    • Tak jen doufejme, že i fixace na tvory s obřími prsy a zubatou rozeklanou PASY místo hlavy se dá léčit ;)
      • Pete.palis
        ne, já myslel tu s rohama...tu se škeblí místo hlavy bych šoupnul leda tak do vývaru...
        • The_Nameless_One
          Souhlas, hodně mi připomíná Xanu z Dark Messiah of Might and Magic... A ta je teda moje srdcovka. *14*
  • V tomto případě se jedná o kacířství a naše svatá katolická církev by měla vyslat inkvizitora. Štípání kleštěmi a skřipec by autoři potřebovali jako prase drbání.. *1* Už tak je ostuda, že se tolerují kacíři protestantští, nesekají se hlavy pohanům jako za starých dobrých časů a neupalují čarodějnice (třeba Rowlingová s tím svým černokněžnictvím). A ve Vatikánu si zvolí papežem pomateného komouše a ještě z bývalé kolonie. Ostuda pro nás, dobré křesťany..
    • Mluv za sebe, já jsem například muslim

      Allahu akbar!
      • TheGGG
        to se máš čím chlubit.... *7*
      • Před sto lety bych Ti mohl za ta pohanská slova beztrestně vyříznout jazyk. *1*
  • To mi přijde dost málo na to, jak dobře to vypadá. Asi už předem počítají s vyšším výběrem. *1*
  • Hlavni je dostat na promo obrazek kozy.
    • jojo, s kozama bude to peklo hned snesitelnější, ještě tam někde splašit pivko a snad nebude tak zle
    • TheGGG
      hlupáčku, každý ví, že hlava kozy je satanistický symbol (alespoň v hororech určitě)...
    • mne sa kozy pacia
      • I me, s vyprsenou pekelnici jsem si jeste nehral *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit