Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cauvec chci se zeptat jestli na ps4 jde stahnou synot liga ?? Diky za odpoved b.kriz93@seznam.cz
  • Tak co se týká pes 2015 tak když se hraje on line tato hra stačí na kvalitě 1,píská pozdní ofsaidy 2,když je fal na brankáře tak to se ne píská vůbec 3 ,brankář má své území ale i přesto dostane červenou když jde po míči rukama 4 strací na rychlosti i když hrají klasický nejtěžší úroveň tak mi vše klape ale já mile se hraje on line na všem se herně straci i na té rychlosti
  • Jdou v pro evo online aktualizace forem hracu a soupisek tymu? Moc dekuji za reakce...
  • chcem sa spytat mam v plane kupit si pes15 ale neviem ci sa da robit aj career mode ako vo fife??? Dakujem. *8*
  • Zdarec mužete mi Prosím poradit, koupil jsem si PES2015 na ps4 a nejde mi ONLINE piše mi to :
    you must update the application to use network features. to check the download status of the update file, select )notifikations) - downloads (NP-31739-3)
    Děkuji
  • Může mi někdo poradit co zmáčknout na xbox ovladači aby si hráč naběhl dopředu?, protože LB + pravý analog ve směru u pes 15 nefunguje, neudělá to nic, tohle funguje v PES 14.
  • Já uvažuji o čtenářský recenzi o PES 2015 na X360.Co se týče Fify a PES tak to tam asi budu asi řešit taky. *3*
  • Musíš podržet levý horní L1 (jako ve FIFA), ale ještě k tomu pravým ukazatelem (kloboučkem) na hráče ukázat. Objeví se šipka na hřišti od tvého hráče na hráče, kterého pošleš dopředu.
  • Hned bych bral PES , ale jelikož jsem on-line hráč a v tom Konami naprosto selhává (podvádění hráčů s naprostým nezájmem s tím cokoliv dělat od Konami, přetížené servery atd.), tak se bohužel musím uchýlít k arkádovější, ale hratelnější Fifě ... porovnávám loňský PES 2014, kde jsem nechápál jak může tak velká firma jako KONAMI naprosto sr*t na hlavu On-line poctivým hráčům ...
  • Ach jo :D hrál jsem všechny ročníky fify a pes obě hry jsou v něčem originální buď hrajete arkádu a nebo simulaci fifa vždy byla arkáda pes vždycky byla snaha o simulaci řešit grafiku hry a licence je opravdu k ničemu když existuje spoustu módů jak na fifu tak na pes :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit