Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    Kouněte se na něj, ten borec je a té fotce úplně zkouřenej...
  • kamošova segra chodi s nekym z 22cans takže ja vim co je uvnitr ale zatim si to necham pro sebe
    • Máš pravdu, synovec vnučky z druhýho kolena známýho babičky kámošova nevlastního otce, si to prý už dopředu zaplatil a je lakomej a nechá si to pro sebe.
    • Mno tak jistě, Molyneux je můj strejda a já jsem vymýšlel co tam plácnout. Takže samozřejmně to vím taky a můžu vám to říct .. =D .. Budou tam stravenky platný i v McDonaldu .. Tak, záhada vyřešena .. *5* ..

      ( Prosím vás, je to ironie, jenom kdyby náhodou někdo myslel, že jako " mluvím pravdu " )
    • p.s. muzu rict jen ze to bude fakt velky a urcite to nikdo na youtube davat nebude protoze si to bude chtit nechat pro sebe
      • Hairy_Ass
        Nech mě hádat. Bude tam bradavice kámošovi ségry. *15*
        • bradavka
    • GlaDOS
      To si borec.
  • To si radsej zahram Minecraft, ktory som este neskusal. *7*
  • Tak tohoto cloveka bych rozhodně nezkoušel jakkoli znevažovat, "vtipné" narážky na drogy, bytí mimo místu atd. místo přiznání že je to borec a jistým způsobem i geniální.. :)

    Každopádně, ten nápad JE originální, zajímavej a tak nějak podle mě vystihuje pravou podstatu toho, co je vlastně Hra...

    Uvidíme, pokud tam bude online (i když treba v ruzných instatncích) rubat tisíce maníků a snažit se prokutat do středu nějaký krychle, kde má bejt něco neuvěřitenýho ( :D ) a hlavně to uvidí jen ten, co dá "Last Hit", tak to bude nejvíc :))

    Nakonci samozřejmě bude něco, co si nedovedem ani představit, ale bude to stát zato :D:D pokud si teda clovek nekoupí krumpáč za mega, to pak tusim, že nebude s návratností investice spokojenej :))
    • Permoniici :D
  • DarthSmurf
    tipuju že jakmile to uvídí jeden bude to na googlu :)
  • Mne sa páči to že on nechce zarobiť 1.6M ale chce zistiť či je niekto tak hlúpy aby to kúpil. Podla mňa to je HRA v pravom slova zmysle. Len asi nehrame hru my ale HRA sa hraje snami *14*
    • tak přesně to sem se snažil napsat chvilku po tobě .)
  • GlaDOS
    Místo kravin by se měl radši zaměřit na hry.
  • “Je to šílené množství peněz. Není to ale pokus jak vydělat co nejvíc peněz, je to zkouška monetizační psychologie,” Jojo, toto si rikaji v borci v Activision taky, nejde prece o dolovani zlata, ale o zkousku nasi psychologie. Ted uz by me jen zajimalo, jak ty "nase" vysledky interpretuji. No, ale k Petovi, ja myslim, ze cetecko mozku by neskodilo....ale kdovi, treba si takhle jednou budou hrat moje deti, budou si pekne rubat ten svuj virtualni kvadr, krychli, jehlan, kouli ci co, pekne v klidu, bez nejakeho nasili, sexu a dalsich agresivit a navic nebudou delat bordel na koberec. Palec nahoru, jednoznacne
  • Masa-san
    Ale mě se to náhodou libí, je to správně ulétlé a zajímá mě, kam až budou někteří jedinci ochotní zajít, aby ukojili svou zvědavost/touho po tom "úžasném" uvnitř *15*
  • R.a.z.i.e.l
    Fakt kouzelnej obrázek *15* By mě zajímalo, co fetoval tentokrát... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit