Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • EuroSamurai
    Ten Péťa musí brát pořádný svinstvo, nejdřív to z něj udělalo slibotechnu a teď tohle. *9*
    • Inquisitor
      Ještě že nebero to nový svinstvo co z lidí dělá zombie. To by se pak slíkl do naha a někoho sežral.
      • Thorleif_cz
        Třeba v tý krychli bude video o tom, jak si Péťa vzal "exhibicionisticky hladovou" pilulku a snědl Obamům pejsky...
  • MidnighT91
    Kouněte se na něj, ten borec je a té fotce úplně zkouřenej...
  • Cahir
    *7* To je ale hovadina...
    • smejki
      to vykládej celýmu hazardnímu průmyslu *1*
  • Tak aspoň zase jednou vidíme, jak tenká je hranice mezi genialitou a šílenstvím. Kupovat to nebudu, ale podle mě to je prostě úžasný nápad a těch 1,6M je kravsky velká třešnička na dortu.
    • suhlasím stebou. Mne sa to páči :)
  • Šak na tom princípe frčí aj Diablo III, Moula to iba očesal o WoW grafiku. *1*
  • “Je to šílené množství peněz. Není to ale pokus jak vydělat co nejvíc peněz, je to zkouška monetizační psychologie,” Jojo, toto si rikaji v borci v Activision taky, nejde prece o dolovani zlata, ale o zkousku nasi psychologie. Ted uz by me jen zajimalo, jak ty "nase" vysledky interpretuji. No, ale k Petovi, ja myslim, ze cetecko mozku by neskodilo....ale kdovi, treba si takhle jednou budou hrat moje deti, budou si pekne rubat ten svuj virtualni kvadr, krychli, jehlan, kouli ci co, pekne v klidu, bez nejakeho nasili, sexu a dalsich agresivit a navic nebudou delat bordel na koberec. Palec nahoru, jednoznacne
  • Uz volam Chocholouska...
  • Masa-san
    Ale mě se to náhodou libí, je to správně ulétlé a zajímá mě, kam až budou někteří jedinci ochotní zajít, aby ukojili svou zvědavost/touho po tom "úžasném" uvnitř *15*
  • To si radsej zahram Minecraft, ktory som este neskusal. *7*
  • GlaDOS
    Místo kravin by se měl radši zaměřit na hry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit