Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Danny28
    Proč už mi to jen nepřijde tak graficky úžasné jako dřív. Vypadá to tak nějak divně...Rozhodně hůř než v tom prvním gameplayi.
    • Prvé videa boli z PC verzie, táto je z PS4 verzie
      • takže opět platí že "Next Gen" konzole, jen srovnají krok s dnešním průměrným PC... a už od vydání budou zase zastaralé.
    • life28
      mám podobný pocit. Buď to je preto, že od minuloročnej E3 už som videl rozhodne graficky lepšie hry, alebo preto, že vlastne neviem, na akú verziu sa pozerám. Prvé zábery boli z PC/PS4 verzie, potom nejak vyšlo to škaredé PS3 video
    • a kdyz sem to tehdy tvrdil já, že to takhle vypadat rozhodne nebude, že to je takto vždycky ("Zaručený INGAME") tak sem byl uminuskovan až do pekla ...
      • tak teraz ti dáme metál
        • Jack1947
          ... a na lijem, si cisteho lihu , prozmenu *15* .
  • promitac
    pri cakani na hru mozete zatial hekovat jak besny... http://hackertyper.com/ *15*
    • Jack1947
      Bra sranda, uplne si pripadam jako H4CKER *15* .
    • co to je a jak to funguje? *4*
      • Klepej do klávesnice prsty a uvidíš co v Tobě je *5*
  • hacknem si vlastný telefón aby som sním mohol hackovať ďalšie telefóny... yo dawg
  • Tak ve videu nebylo v podstatě nic nového. Bud' si autoři šetří nějakou bombu na pozděj, nebo v horším případě už si všechno vystříleli.
  • Taky mě to už tolik neláká. To "hackování" je přehnaný a bude to za chvíly nuda. GTA V je jistotka.
  • dethro
    Jako bychom toho hackovani uz nevideli dost....
  • Zajímavá NSA game a přijde akorát pár měsíců po GTA V, takže dobré na zpestření, ale poté samořejmě opět navrácení ke GTA V *1*
  • Grafika je v pohodě, řeklbych lepší než už GTA 5 a hlavně působí mnohem lépe, reálněji, není to takové přebarvičkované, ale pěkně syrové.

    Spíš mě zajímá gameplay, snad si telefonem v té hře nebudu otvírat i dveře na záchod, každopádně originální hra, jsem moc zvědavý jaké to bude.
  • Zatím jsem nikde pořádně neviděl, jak to "revoluční" hackování bude probíhat. Předpokládám, že celá revoluce spočívá v natočení kamery směrem k hackovanému předmětu a podržení příslušného tlačítka na gamepadu - opravdu revoluce. Zlepšování hackovacích schopností pomocí RPG stromu na revoluci moc nepřidá.
    • A jak jinak by jsi to chtěl ty?

      A jak jinak by sis to představoval pro casual hráče?
      • ..pro casual hráče = pro dementy? *14*
        • spíše bych napsal pro rozmlsané hráče, kterým jde o grafiku a rychlé dohrání hry, což je dnešním trendem (respektive už několik let)
      • No zaprvé bych to neprezentoval jako revoluční věc. To že místo interakce se třemi předměty jich bude třicet nic nemění na faktu, že budeš pouze držet tlačítko.
        Představoval bych si to alespoň jako nějakou mini hru. Může to být jednoduchá věc na způsob hackovaní terminálů v System Shock 2. Tam byly terminály rozdělené podle složitosti, potom by měl smysl i ten strom pro zlepšování vlastností hráče.
  • command42
    mne sa to zatial dost pozdava...takze uvidime :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit