Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Těším se.......S.T.A.R.S......
  • Ta hlavní fotka je katastrofální, z totálního albína, udělali růžuvícího dědka s šedým vousem a šedými vlasy - asi nejhorší převedení knižní postavy do hry či filmu...
    • Prišiel som sem lebo som vedel, že tu bude presne tento koment od teba *1*
    • Tak už v knihách nebyl Geralt žádný mlaďoch...Co se týče barvy vlasů, tak snad na všech artworcích mi přijde spíš bílá, než šedá.
      A vůbec, to že Triss má červené vlasy ti nevadí? *3*
      • Hra se odehráva sotva pár let po knize, čili o nějakém starnutí nemůže být řeč, Geralt je tak ve středních zaklináčských letech, čili nějaká stovka před sebou. Vlasy už ve dvojce měl jakási stříbrné a muselo se to řešit modem http://www.nexusmods.com/witcher2/mods/2/?. Pleť asi nemá moc cenu komentovat, to je epic fail. K té Triss, ona má kaštanové vlasy a kaštan může být klidně i trochu načervenalý, ale máš pravdu, že ve trojce ji ty vlasy úplně zkorodovali.
        • Jde o to, že mladý určitě není, a potom co si prošel, tak se ten věk projeví, vrásky se udělají a nemusí to být jenom věkem.

          Prostě oni to berou vlastním stylem, to je stejné, jak říkat, že v GoT jsem si představoval Neda Starka jinak, nebo že Gandalf by neměl vypadat jak Ian McKellen.
          • Nikoho jiného jako Gandalfa bych nepřekousnul.
            • ty možná, ale sám Tolkien chtěl (filmovou adaptaci si nikdy nepřál, ale když už..) Christophera Leeho, tedy herce, který hrál Sarumana
      • Vrook
        Mně ta úvodní fotka taky vůbec nesedí. Jednak barva kůže, ale hlavně tam má úplně jiný rysy. Voproti dvojce - ale možná hlavně jedničce, pokud se člověk povznese nad starší grafikou- kde měl ten ksicht udělanej neobvykleji (zároveň uvěřitelněji) a dal se zapamatovat, tak v tomhle ksichtu vidim jenom takový ty klasický klišoidní rysy nějaký generický hlavní postavy v generický hře o hrdinovi. Bohužel.. ale třeba to nějak vychytaj, nebo je to možná jenom hodně blbej obrázek.
    • Děláš z komára velrybu.
    • wenceslaus
      Nejhorší? Nenech se vysmát... a jo, tvůj nick :-)
    • irelevantní *3*
    • Pozor dámy a pánové......
      Tomuto chlapci se právě zhroutil svět.
    • Jj taky si říkám, jak se vůbec opovážili porušit základní dogma.

      Já sám se denně modlím podle doporučení katolické církve a již dvacátým sedmým rokem a čekám až budu moc mít posvatební sex. Jenom mi chybí pořád ta druhá bytost - ale ono to přijde!

      Cd projekt by si měl z mého života vzít příklad - protože jak se jenom kousíček odchýlí od základních principů čeká je peklo! *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit