Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • imho největší problém se Skyrimem byla nízká obtížnost, zkus si to zahrát na Insane obtížnost hardcore způsobem (tedy jedna smrt a konec), přidej pár modů jako ten kde musíš jíst, pít a spát, ten kde mrzneš když se touláš venku ve špatném počasí nebo lezeš do vody a ten co upravi mapu tak že nezobrazuhe tvojí polohu na mapě a cestu ke questu na kompasu a rázem je z toho spíš survival hra a každej souboj s bandity je najednou adrenalin.. aspoň mě ta hra takhle bavila mnohem víc :)
  • Matthew1J
    Ne.
    Na "slabších" PC to pojede jak na PS4.
    RedKIT je pokud vím pc only. A aj kdyby nebyl tak konzole nejsů vhodné prostředí pro modování. Kolik modů pro hry na konzole viděls?
  • Vrook
    Pro mě osobně neni.. mám jednoduchej argument. Kdo četl zaklínače, tak má určitě v paměti ten způsob boje, kterej je hrozně rytmickej a instinktivní.
    "Útok, odskok! Paráda, půlpirueta! Paráda, celá pirueta!" a tak podobně..
    Takže ačkoliv systém z jedničky neni zdaleka dokonalej, ten způsob rytmickýho klikání a prokládání znameníma mi sedí k zaklínačovi víc, než padesát kotoulů na jeden výpad. *4*
  • ty možná, ale sám Tolkien chtěl (filmovou adaptaci si nikdy nepřál, ale když už..) Christophera Leeho, tedy herce, který hrál Sarumana
  • Jedi Outcast a Jedi Academy, ty hry jsem projel do konce snad 10x na nejvyšší obtížnost. Něco takového se dnes už asi nedělá. Ty souboje světelnými meči byly fakt mazec, stejně jako naprostá variabilita misí.
  • tak na tuto hru se moc těším. Oba předchozí Zaklínači se mi moc líbili a toto vypadá snad ještě líp. Se Skyrimem bych to srovnávat nechtěl, protože Skyrim mě stejně jako Oblibion po 30-ti hodinách hraní přestal bavit. Svět byl sice obrovský, ale bez duše, questy nudné, dějová linie nezajímavá, souboje nudné. Spíš bych radši něco ve stylu Gothic 2 nebo Risen - velký svět, hezkou grafiku, svoboda, zajímavý příběh a lokace a zajímavé souboje. Tak snad pak nebudu zklamaný. A když jo, tak tu bude ještě Dragon Age Inquisition :-)
  • TheGGG
    jn, tam to bylo docela podařený, škoda že FU už byla úplná sra*a.
  • TheGGG
    ano, ale takovéto, že postava se kryje mečem a nezáleží na tom, odkud rána přilítne, nebo je ještě hůř celá schovaná za štítem za pořádnej fight nepovažuju.
  • TheGGG
    https://www.youtube.com/watch?v=SmP4H01oI14
    Já ti nevím, ale asi bych bral něco, co vyšlo až po ukřižování Ježíše (a nemyslím toho z diskuze).
  • přesně, Polská sůl a cihlový hrady nejhorší *1*
  • Jedi Academy, tam se hodně srážely meče, jinak combat z dvojky je stejně příšerný jako z jedničky čili prašť jak uhoď...
  • Mám dojem, že Die by the Sword měl hodně přesný kolize zbraní.
  • Jsi nepoznal Veskoslava pod mojim nickem, to dělá často, když je v nouzi. Napíše tohle pod nějakým nickem, který není 100% jeho :)
  • Zní to naprosto fantasticky. Doufám, že nás vývojáři natahají za fusekle a že splní to co prezentují. Je to CDProjekt tak že šance jsou vysoké *14*
  • Skyrim určitě ne, tam se sice postavy krejou, ale tvar a typ toho čím nebo jak se krejou už na to nemá vliv, v okamžiku kdy postava zvedne kryt, tak se prostě kreje a je jedno že jí při tom třeba sekáš do nekrytý části těla
  • to je v každe hre kde máš blokování mečem nebo štítem, namatkou skyrim gothic dark souls, chivalry mount and blade
  • wenceslaus
    Jedna z věcí, která by měla mít premieru v Kingdom Come: Deliverance.
  • TheGGG
    to je ta nostalgie, soubojový systém v jedničce, byl podstatně horší, než ten ve dvojce.
    jednou by to ale chtělo hru, kde konečně budou řinčet meče a nebude to jen o sekání do protivníkova těla a uskakování. Vlastně si ani nevzpomínám na hru, kde by se skutečně srazil meč s mečem, většinou se seká do protivníka a pak se buď uskakuje nebo kutálí, pořádnej sword fight (kromě cutscen pochopitelně) ve hře ještě nebyl.
  • Kdy naposledy jsi hrál jedničku? Já ji hraju teď a i když jsem na systém z dvojky nadával, momentálně mi přijde lepší než ten z jedničky.
  • Ježiš jen to ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit