Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • efekty při boji, stiny, antialiasing atd...samo hra bezi v pohode, ale je plno lidi co mají 15-20fps a hrajou to na nejakym notebooku, ti by jiste male zvyseni uvitali.
    A ne TAB sem nezkousel, co se stane když ho zmacknu?
  • Sr_Lobo
    Už tam chybí jenom https://www.youtube.com/watch?v=ZP7vWiaxw7Y *5*
    .
    .
    A pak ještě hodina rolování pořádnejch atributů kostkama *15*
    Sakra ... proč mi to dělá místo edit novej příspěvek *9*
  • janchor
    Baldur's Gate mě nikdy neba, tohle mě ba až na půdu. Starý kosti v jinošský formě, perfektně promazaný a přesazený do moderní doby.
  • Sr_Lobo
    Už tam chybí jenom https://www.youtube.com/watch?v=ZP7vWiaxw7Y *5*
  • Blue.Shark
    Cítím obrovské zadostiučinění, že Pillars of Eternity sbírá tak vysoká hodnocení. Je to důkaz toho, že Kickstarter má cenu (samozřejmě se značnou závislostí na developerech) a že je zájem i o hry založené na starších principech. Recenze mě navnadila na nejvyšší možnou úroveň a ještě jsem se dozvěděl, jak zatočit s trolly v diskuzích - ohněm :))
  • walltar
    Já myslím, že ten systém 4 červených koleček funguje namísto helthbaru celkem dobře... Nevidíš sice přesné číslo, ale dává ti to dobrou představu.

    Imho PoE prošlo od BG celkem pěknou evolucí. Ale u čeho sem se zasmál jsou jejich nové staty... Barbar s vysokým intelektem je jak něco ze zeměplochy.

    Btw... Jaké nastavení grafiky by si chtěl v prerendered hře? Nastavovat detaily těm pár postavám snad ani nemá smysl a zobrazovat hoší obrázek na pozadí ti asi taky moc nepomůže. Nějak si nedokážu představit co by tam bylo potřeba.
  • um, zkoušel jsi zamáčknout TAB?
  • Sním? Bdím? Jsem na drogách? pouzitelna galeria *4*
  • Veskoslav
    Welcome home, my child.

    Baldurs Gate
  • Kinet1c
    Vidis modla je to aj moja a nesuhlasim stymi health bary, celu atmo hry by to znicilo, mne by to vadilo, samozrejme keby to dali ako optional, tzn by si si to mohol zapnut, stym by sa dlo suhlasit a ano aj s nastavenim grafiky aj ked asi vecsina ludi uz dnes by som povedal nebude mat problem to rozbehat na max, aj tak by bolo pekne, aby si mohol nieco poprestavovat.
  • Hraci dostali presne to za co si na Kickstarteru zaplatili, takze myslim ze je vse v poradku, aspoň v tomhle smeru. ovšem pokud by se hra hodnotila bez nostalgie a odkazu BG, uz by to tak ruzove asi nebylo.Plno principu je zkostnatělých az hruza (například chybejici health bary u priser, clovek musí porad kontrolovat a najizdet na potvoru aby se dozvedel jak na tom je, stejne jako u BG) a skutecne nevim jestli clovek co k BG nikdy necichl na tohle bude mit nervy. Kazdopane je dobře ze to vyslo, navíc v krasny krabicovy verzi za 999 korun. Vsem diskutijicim doporučuju aby se nepreli s nekkym kdo ma baldurs Gate jako modlu, nemate sanci :)

    PS: ve hre není vůbec zadne graficke nastaveni kro me rozliseni, nejsem si jisty jestli ta nostalgie musela zachazet az takhle daleko:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit