Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dajú sa v hre nejakým spôsobom vyresetovať schopnosti a nanovo naklikať? Myslím tie, ktoré si nastavujem pri postupe na novú úroveň. Niečo ako v DA-I, kde si kúpim v obchode náhrdeľník, ktorý mi vyresetuje schopnosti a môžem si ich nanovo nastaviť.

    Ide mi o to, že momentálne sa len na začiatku hry a bojím sa, že ak si zvolím zlé schopnosti pri postupe na vyššiu uroveň, pokazím si celú hru.

    Pozn.: nováčikom by sa v hre určite zišli už vytvorené preddefinované postavy na výber pri vytváraní novej hry a tiež autolevel up v samotnej hre.
    • Morraw
      Respec je možný jen skrze konzoli (cheaty). Aspoň v betě to tak bylo.
      Zvolit špatné schopnost snad ani nejde. Maximálně to ovlivní tvůj styl hraní nebo složení party. Při vytváření postavy máš u nejdůležitějších atributů daného povolání hvězdičky.
      Společnící jsou předdefinovaní a na začátku najdeš snadno 4 z nich.
      Holt tohle je oldschool rpg. Tady tě nikdo za ručičku vodit nebude. Pro nováčky je tu obtížnost Easy.
      • No že je to oldschool, tak to neznamená, že tě to musí trápit přece. Respec bych taky uvítal.
        • jakubc
          Jasně. Tak copak to máme za pasáž hry? Aha, tady by se mi hodil tenhle stat - respec. O hodinu později - tady by se mi víc hodil tenhle stat - respec. Jo, tenhle nepřítel je odolný vůči mým útokům? Respec...

          Ne, v normální RPG nemá respec co dělat. U čistě ARPG postaveném na itemech se o tom dá uvažovat, viz Diablo 3, nebo přidání do Diabla 2, ale rozhodně to nepatří do PoE a podobných her.
          • To si nemyslím, respec po tutoriálu nebo pár uvodních questech než si člověk zvykne na poměrně složitý systém je určitě na místě. Klidně i se změnou classu - proč taky opakovat 3 hodiny hraní jen kvůli tomu, že se mi nezalíbilo povolání.
            • "Ta hra tu není proto, aby ti něco usnadňovala" :-) to nedává smysl! Vždyť je to hra, to je jedno jestli lehká nebo těžká. Navíc se plno věcí snaží usnadňovat - viz Stash - je to sice fakticky ptákovina, ale zrychluje to práci s inventářem o 1000 % oproti BG. Podobně by to platilo o změně classu po tutorialu. Přece nebudeš dokola opakovat jeden dungeon. S tím jestli je hra dostatečně obtížná to nemá co dělat.
            • Tohle není špatnej nápad, Irenicův dungeon pod Athkatlou je pro mne asi nejnenáviděnější herní pasáž vůbec a to jen proto, že jsem ho absolvoval cirka nekonečněkrát.
            • Chim
              Ber to jako výzvu. Ta hra tu není proto, aby ti něco usnadňovala. Naopak tě nutí od začátku dobře zvažovat veškerá rozhodnutí. A pokud se rozhodneš špatně, máš dvě možnosti. Naučíš se s tím žít... a nebo začneš hrát znovu.
            • jakubc
              Ano, o tom by se uvažovat dalo, ale i tak - pro inteligentní trpělivé hráče nebude problém to odhadnout dopředu, nebo to holt rozehrát znovu.
  • Bugů to má víc než série AC, optimalizace na úrovni Watch Dogs a banda nostalgickejch retardů se z toho může zbláznit. Tyhle zastaralý srajdy sázející na nostalgii jsou horší než QTE hry na konzolích.
    • Hele špeku, vysmahni *3*
    • Chim
      Můžeš uvést nějaké konkrétní příklady těch bugů? Chci si hru koupit a rád bych se nějaké silně zabugované hře vyhnul.
    • dej si facku prosim te. Mas pred sebou velice kvalitni hru, naprosto bez debat samozrejme, jejiz optimalizace je na tisice kilometru od watch dogs a "zastarala srajda"? Je videt, ze ses zase moderni pitomecek co uhral veliky kulovy a sam ses na urovni onoho QTE. A pokud nejsi, tak si sakra pripitomelej.
  • Zatim jsem neprisel jak priradit jeden stit k dvema ruznym zbranim ve slotech. Mam stit s mecem a kdyz ho chci dat i s kopim tak to nejde. To musim do kazdeho slotu dat zvlastni stit? Nebo jsem neco prehledl?
    • Kopi se ve vetsine hrach klasifikuje jako 2H i kdyz historicky se vetsinou nosila spolu i se stitem. Funny je ze v nekterych hrach drzi straze stit s kopi naraz ale hrac nemuze. Mluvme o zapsklich stereotypech.
      • Diky za rekakce, kazdopadne nikdo nereagoval na muj problem: Takze znovu. Mam jednorucni mec a stit ve slotu cislo jedna. Do druheho slotu chi dat JEDNORUCNI kopi (one handed spear) a ten samy stit co mam v prvnim. Tzn ze v praxi by hrdina prehazoval jen zbrane a stit by byl stejny. Jde to nejak ve hre? Me jde dat jen stit do jednoho slotu na zbrane a do druheho musim dat jiny stit. To skoro vypada jako nelogicnost ne-li primo bug :-) Tak co na to povite?
        • Thorar
          Není to bug ani nelogičnost, prostě to tak je, každý set má jiné zbraně.
        • walltar
          V takovém případě potřebuješ dva štíty.
      • walltar
        PoE má jak jednoruční, tak dvouruční kopí ... Jedno je Pike (2h) a jedno Spear (1h) takže se klidně dá kombinovat se štítem.

        Takže klidně můžeš mít k v každý ruce jedno. *1*
    • Kopí je obouruční zbraň
      • Morraw
        Není no.
  • Konečně skvělé RPG po několika letech. Doporučuju všem, kteří mají rádi čtení dialogů a tak obecně používání mozku při hraní. Konzolisti to samozřejmě odsoudí, protože tak složitá hra je pro ně něco jako najít si reálné kamarády nebo přítelkyni tudíž neproveditelné. Za mě je devítka naprosto zasloužená *3*
    • Zrejme budes dost omezeny.
  • Chim
    Hodina jen tak narychlo odehrána. Dobré je to. Angličtina není úplně jednoduchá ale zatím mi přijde srozumitelnější než v Divinity. Uděluju šest a půl květinky z pěti a navrch přidávám tři prasečí ocásky.

    S klidným svědomím doporučuji ke koupi.
    • jak můžeš po hodině hraní (to sis akorát vytvořil postavu) doporučovat hru s klidným svědomím ke koupi? Mně například trvalo asi 20 hodin si uvědomit, že Divinity OS nebyla moc dobrá hra a že bych ji nedoporučil.
      • Chim
        Řeknu ti tajemství. Jsem totiž geniální a mám mimo jiné přirozený talent poznat dobrou hru i po hodině hraní *1* .

        A teď vážně... Pro mě je ta hra ok a jednoduše vím, že utracených peněz nebudu litovat. Přeber si tu informaci jak chceš *3*.

        EDIT: Za hodinu hraní, když hraješ jen tak narychlo, se dá nejen vytvořit vlastní postava, ale i dokončit první quest. A jelikož se do toho teď pustím doopravdy, tak si jdu nejdřív přečíst manuál a potom se asi na pár hodin zamyslím, za koho vlastně hrát. Takže reálně ta tvorba postavy u mě bude možná trvat tak půl dne.
  • Dohrano, super hra, rekl bych primo prekrasna. Skvele jsem se bavil, v nekterych dungech mi prisly uz moc stereotypni souboje, ale autori si dali s timto moc prace. Za me 8/10
  • wizard nema vyvolavaci kouzla a na chantera elfa tam neni vhodny portret 0/10
  • Ja osobne tam nikde tie 4 milióny dolárov, ktoré vyzbierali fakt nevidím, kde ich teda vývojári použili? Zaplatili si svoje hypotéky?
    • Veskoslav
      Ty nevidíš více věcí Mato... *7*
      • Vesnickoslav, ty si na toho Mato nejako príliš upjatý. Že on ťa pravidelne na fórach ničil, tak teraz máš z toho traumu a všade ho vidíš.
        • Veskoslav
          Víš Lunku, ty jsi natolik blbý, že nejprve jsi měl tuhle ikonku, ale zapomněl sis tak změnit to svoje Mato. A až následně jsi se hodil inkognito.....

          P.S: Jediný, kdo mi říká Vesničkoslave je Maťo....Mimochodem můžeš mi naprosto dokázat, že nemám pravdu tím, že si zrušíš inkognito.
          • Investigatívny venickoslav, to je mi novinka, ty máš tých osobností v tej svojej pomiatnutej hlavičke fakt veľa. Tak teda pán Investigatívny vesnickoslav, buď taký dobrý a predveď dôkazy, nech sa páči :) konaj, lebo čím ďalej tým viacej sa boríš v hovnách, ktoré tu vypúšťaš.
            A nezabudni si naklikávať priazeň ako máš vo zvyku cez VPNku :)
            • Mato, ty jsi ten největší vyjebanec, který se tu kdy objevil. Plus ještě musím zahrnout tvého českého zoofilního kamaráda DogF*ckera. Táhni už někam.
              • Reakce na příspěvek:

                Vesnickoslav alias Tom Henks alias sklebíci beštie vo co go? Zas máš halicinácie po tom ako si si nezobral prášky pre tú tvoju paranoidnú schizofréniu?
            • Ty si fakt na toho Mato naozaj extrémne až chorobomyseľne utisnutý, nebude to nejaká tvoja úchylka? Tak som si zmenil ikonku, lebo som tam mal šklebiacu beštiu, no to je toho. Vieš ja nie som až taký expert na nové kontá ako ty, ktorý v tom má mnohoročnú prax a rád si tak naklikáva nezmyselnú priazeň aby si honcoval svoje i-ego, keď už nič iné *14* *3*
            • Veskoslav
              Mato, máš smůlu. Nejenom že nemáš koule přiznat, že máš Mato=Lunk, ty jsi natolik blbý, že si založíš účet, kde jde vidět, jak jsi změnil ikonku. Jsi prostě jenom hlupák. Nic víc. Nemá cenu s tebou ztrácet čas.
            • No nenapísal si podrobný návod, nesmieš na mňa takto zhurta, musíš pekne postupne pomaličky, tak ťa ešte raz a naposledy poprosím o ten návod kde sa odkrýva ten skytý dátum, lebo tu v pc ho mám pekne odkrytý ale môžem si ho aj zakryť ak chcem.
            • Veskoslav
              Jsem ti napsal, kde se to odkrývá. Mimochodem automaticky je to zobrazené, takže jsi to ty musel zrušit. Nedělej ze sebe idiota;) A ještě jednou pro tebe: Nastavení/osobní údaje a tam si to zase zpátky zatrhni;) Teď už se jenom vymlouváš podvodníčku hloupá. Nachytat sám sebe, ty jsi vlastně génius.
            • A ja viem kde sa to odrkýva? Ja som to nezakryl. Ja nie som tak šikovný do PC, musíš mi napísať podrobný postup aj s obrázkami a čo kde kliknúť vieš, a skús to robiť cez internet exploder lebo ten ja používam.
            • Veskoslav
              Co jsem tím chtěl říct? Odkryj poslední důkaz o tom, že jsem paranoik, protože toto je nově založený účet. Proč máš ten údaj skrytý? Bojíš se toho, že tam bude dnešní datum? Odkryj ho a všechno se tím vyřeší. Nebo ne? *3*
            • vesnickoslavobecny
              A čo tým chcel paranoidný schizofrenik vlastne povedať? Veď buď chlap a priznaj si, že si jednoducho jebnutý, aj tak ťa tu všetci majú za paranoidného blázna.
            • Veskoslav
              vesnickoslavobecny
              před 15 min.
              Změnil profilovou fotku


              Nový účet si umím založit taky...Ty jsi prostě tragéd;) Jinak když už mám přiznat tu chybu. Odkryj registraci toho účtu, ať je má potupa definitivní a já definitivně přiznám, že jsem pošahaný sociopat, co nemá žádný život. Jo a kdyby jsi nevěděl, kde se to dělá, tak v nastavení účtu.
            • vesnickoslavobecny
              Inkognitívne Inkognito, takže vesnickoslav, tak tú omluvu očakávam čim skorej.
            • Veskoslav
              Do toho.
            • A čo za to keď nemáš pravdu, verejne vystúpiš pred obecenstvo a priznáš si, že si schizofrenický sociopatický a paranoidný |<0|<0T ? :)
            • Veskoslav
              Zruš si inkognito. Není nic snazšího dokázat opak.
      • Jo to je ten psychopat? Díky za informaci.
        • Zdravím ťa Tom, som nevedel, že vieš po česky? Mimochodom ako sa darí v blázinci veskoslave?
    • Budeme rádi když to uděláš lépe a levněji. Rád si poté hru koupím.
      • Tá hra vyzerá extrémne budgetovo, či už je to po audiovizuálnej stránke alebo hrateľnostnej. Podobnú hru ti spravím do mesiaca v unity sám a bez 4 miliónovej dotácie..
        • Daj vedieť keď to bude. Takto kvalitných hier nie je veľa.
          Aby sme to pre Boha nepremeškali.
          • No veď o mesiac, aj stránku som už spravil, www.vesnickoslavjeparanoidnypsychopat.hu
    • walltar
      JJ zaplatili... Protože ty 4 miliony se použili na platy vývojářů. Nevím jak jinak by je do té hry vložili. *1*
      • Uff, 4 melóny na platy vývojárov, to mi príde viac ako prestrelené, si si istý, že si to vypočítal správne ? :D
        • GlaDOS
          No tak samozřejmě šla část peněz na další věci. Licence vývojářských nástrojů, náklady za prostory, daně, Kickstarterové odměny,... Vážně máš o finanční stránce vývoje naivní představu.
          • mne to vysvetlovať nemusíš, to reaguj na waltara, ale aspoň je zrejmé, že cez internet nie je také jednoduché odhadnúť sarkazmus. Ale aj tak si myslím, že 4 melóny je obrovská suma peňazí a minimálne polka toho išla úplne iným smerom, než na vývoj hry.

            edit
            len tak pre porovnanie si zober, že hra ako journey nemala rozpočet vyšší ako 2 milióny a veľmi málo ľudí vie aký rozpočet malo trebárs remedy pre max payne 1 a 2 dokopy "len" 3 milióny. Alebo napr trine 1 a 2 mali rozpočet 150 tisíc dolárov alebo trebárs Limbo, kde bol rozpočet takmer zanedbateľný. Iste nie sú to izometrické RPG, ale keď si porovnáš kvalitu audiovizuálnej a hernej stránky u tých hier ktoré som vymenoval a porovnáš to práve s pillars of eternity tak to je fakt nepochopiteľné, kde sa tie 4 milióny stratili :D
            • Uz len ked porovnavas limbo, ci journey vidno ako si mimo. Proste je to ako keby si tvrdil, ze napisanie knihy, ci vytvorenie RPG systemu a sveta, nic nestoji a je to robota na vikend pre upratovacku po sichte. Hry nerobi len vizual a uz vobec nie RPG hry.
  • btw, objavil som moj prvy bug v Pillars
    moja hlavna postava:druid - inac strasne OP povolanie
    cca 1 z cca 20 shiftingov sa animacia rozbije - je viditelny druid aj shiftovana postava:)
    • česky prosím
      • pre teba, kludne, ty malá česká nicko
        *7*
        objevil jsem můj prvy bug v Pillars
        moje hlavni postava: druid - inac strašně OP povolání
        cca 1 z cca 20 Shifting se animace rozbije - je viditelný druid i shiftovana postava :)
        • česky prosím
        • Chim
          A co je prosím ten Shifting? (já to fakt nevím *4* )
          ... klidně i po slovensky, mě slovenčina nijak nevadí.
          • walltar
            Druid se umí transformovat do takového člověkozvířátka ... Takže potom bojuje drápama a má celkem vysokou DR bez zpomalení normálního brnění.

            Třeba Armor s DR 10 tě zpomalí o 50% ... Ale Medvědí forma s DR 10 tě nezpomalí vůbec.
            • Chim
              Zrovna jsem na to narazil v manuálu. Díkes ;)
  • Mart9
    Dost vyčpělej žánr
    • To mi nepřijde. Spousta lidí tenhle žánr evidentně vyhledává. V čem je vyčpělejší než ostatní?
      • Mart9
        Ten pohled, to ovládání, určitě to má taky zdlouhavé dialogy, kvůli kterým jsem Inquisitora přiloženého k Levelu přestal hrát po půl hodině... To už se v roce 2015 nehodí.

        Myslím, že to bylo u Divinity, kde si každý liboval, jakou tam máš volnost a co všechno můžeš dělat a musel jsem se smát, protože jsem kouknul na video a zjistil, že to ovládáš klikáním myší :D

        Volnost a spousta možností mají smysl ve hrách typu Mafia nebo GTA, ne tady.
        • Veskoslav
          Cože? Volnost jako nemá být? To tam má být koridor, šipka kam máš jít, dialog se slovy Hmm, sexy atd.? Dialogy jsou to, co dělá RPG, ne miliarda statů a bambilion schopností. Ale vyprávění příběhu, texty, rozvrstvené dialogy atd.
          • dialogy a příběh nedělají RPG. To nevím, kde jsi vzal. Role-playing, čili ujmutí nějaké postavy a vylepšovaní statů,zjištovaní, co se okolo tebe děje apod to je role- playing. Takže mi chceš říct, že když jsi vezmu knihu a tam si budu představovat nějakého reka tak je to RPG? :D
            • del0
              DS fantrotl detected. Srovnávat BG a DS je vrchol imbecility. A ještě větší tahat do debaty Planescape, kterej krom toho, že proti jeho příběhu je DS leporelo, je skutečně roleplayingová hra ve stylu původních tabletop RPG s maximální nelinearitou v řešení questů, přístupu k okolí a formování svojí osobnosti. Samozřejmě, když řikám přístupu k okolí, tak nemyslím mlácení potvor, jako tady pan neználek, který se snaží z mlátičky udělat něco víc. BG nudný příběh? KK. Rage je asi silný. PoE dostává stejně jak BB, tak se brečí. *15* Co se týče JRPG, tak ty ani nejsou RPG, protože ve srovnání s hrama typu PS/BG obsahují nula nic roleplayingu, vše je podřízeno story a filmovému feelu. JRPG jsou CoD ve světě RPG. JRPG nevychází z originálních stolních RPG, jako ty západní. Prostě další neználek, resp. spíš ten samej trotl pod anynomem/ukradeným nickem, co si myslí, že staty dělaj ze hry RPG. Jo, když mi bylo 15 a hrál sem Diablo, tak sem si to taky myslel. *7*

              "BTW největší emoce stejně najdeme ve starších Final Fantasy, proti tomu je Mass Effect omezený slabikář"

              Největší emoce má možná pokud si fanboy anime stylu a ujíždíš na jednoduchý dialogy na úrovni mexických telenovel. Proti Planescapu působí Final Fantasy jako Mateřídouška. PS je svojí dospělostí a intelektuálním/filozofickým záběrem úplně v jiné lize.

              " Kolik her má tak rozvětvený, nelinearní story, spousty legend, mini příběhů, události, formovaní světa atd.."

              Nelineární story? Tywole. Ta hra je založena primárně na mlácení potvor, kde je příběh jen kulisa a prej nelineární a rozvětvený příběh. Ale jasně, včera sem byl v khihkupectví a viděl v regálu pěknou knihu, tak sem se ptal prodavače a on mi řekl, že to je super dark fantasy příběh. Sice má jen 30 stránek (z toho 20 luxusní ilustrace rytířů) a vše ostatní si musím domyslet a dospekulovat z netu, ale jinak je to prý mistrovské dílo. Tohle už je fakt na Chocholouška. *15* To už ani není fanboyismus, ale rozmar zaujatosti, hloupost a neznalost. Jako tohle už je na mě fakt silný kafe. Mini příběhy, události, formování světa, legendy? Patří do lore a ne do příběhu. Lore ze hry nedělá RPG. DS je prostě mlátička s vývojem postavy, kde příběh hraje druhý housle, stejně jako v Diablu, což by nebyl problém, pokud by ale neexistovali jistí trotlové, kteří ze hry dělají něco, co není, příběh si domýšlí, pak ho označují za originál a ještě kvalitní aby následně tvrdili, jaký je tam roleplay a nelinearita, protože roleplay = dáváš si bodíky do meče a štítu, který mají stejně menší váhu než skill, protože zkušený hráč umlátí bosse i bez toho (skill>staty=akční hra) a nelinearita příběhu = to, v jakym pořadí si přečteš lore popisky na itemu a jakou chodbou se vydáš. Fakt roleplaying jak víno. Kam se hrabe BG/PT se svojí možností plnit každý druhý quest více způsoby, které můžou mít různé následky, s několika zakončeními příběhu, se systémem přesvědčení (který je implementován do dialogů) a reputace, která ovlivňuje, jak na vás svět reaguje, koho kde potkáte a se svýma NPC, který mají každý svojí unikátní osobnost, můžou vás nenavidět nebo milovat (i samy mezi sebou), můžete jim i změnit myšlení a pohled na svět. Tyhle hry simulujou tabletop RPG, nebo se o to aspoň maximálně snaží. A to tak, že nejvíc ze všech her historie.
              Musim uznat, že DS komunita jede fakt bomby. Nevim, kde to berou, ale očividně to má grády. *15*
            • 80-85% Informáci, které jsou v těch videíí, ale najdeš ve světě Dark Souls, sice v hadánkách, na předmětech atd., ale prostě tam jsou a záleží na tobě jestli si to pospojuješ a vytvoříš si příběh, v Dark Souls si to prostě nepřečteš od A po Z co se stane, záleží jen a jen na TOBĚ jestli vytvoříš snahu příběh pochopit a poskládat si ho ze střípků. Je to náročné, já jsem si taky musel něco vyhledávat, ale bez problému jsem pochytil spoustu krásných legend, mýtu. Popravdě je to originální, 95% současné produkce je prostě klišé postavené na dalším klišé, tady i tím, že tam je volnost k filozofání tvoří originální dílko a jak vidím nějaké debílky na diskuzích mlet o tom, že tam není příběh, tak se vždy usměji a řeknu si:" další co to nehrál nebo co to hrál se zavřenýma očima"...
            • Veskoslav
              Už zase ten "příběh" v DS.....Fakt fanboy až na půdu....Příběh v DS je jednoduchý, zbytek si "dotvořila" komunita podle toho, jak uznala za vhodné. A zbytek? BG slabý příběh a DS silný příběh? Chlape, to fakt nemá cenu ti to vyvracet. Stačí si přečíst, co tu píšeš. Pro tebe je DS série absolutní modla. Od příběhu až po geniální RPG systém ve hře.
            • https://www.youtube.com/user/EpicNameBro/featured

              projeď si všechny videa o story od tohoto a pak mi tvrď, že je Souls jen o vylepšovaní statů. Kolik her má tak rozvětvený, nelinearní story, spousty legend, mini příběhů, události, formovaní světa atd.. Ukazuješ jen svou neznalost. Ten příběh je tak vskutku kvalitní s porovnáním s limonádou v Mass Effect např... U kolika her si pamatuješ rozhovory, NPC, Bosse a je tě líto zabít bosse(Sifa)? Pff, vůbec nevíš, jako zdejší stádo hlupců. Hrál jsem Planescape a ano má lepší story než DS, ale u kolika dalších her se to dá říct? Např. BG má uzoufání nudný story a tak bych mohl pokračovat, pokud nemáš znalosti, tak nesuď, já je mám, mám odehraných spousta RPG, tak můžu porovnávat. BTW největší emoce stejně najdeme ve starších Final Fantasy, proti tomu je Mass Effect omezený slabikář
            • to by me zajímalo jak bys zabil ty vlky v Gothicu co te asi 20 sejmuli, kdyby jsi tam nemel systém,cisla a staty, když Gothic je spis adventura *7*
            • Veskoslav
              Ty tu knihu hraješ? Mimoto občas nejde poznat, co je RPG a co už adventura. Ale ty jsi evidentně na ty "číselné" RPG viz Bloodborne. Já mám zase naopak rád ME sérii, Gothic či Zaklínače. Ale tvrdit, že RPG je jenom o vylepšování statů, což celá Soul série je, to mi přijde taky na palici.
          • zase kecas vesko vid. Pribeh a systém je naprosto rovnocena soucast každého rpg, bez systemu a cisel ti zbude adventura, a kupodivu hra zalozena jen na systemu a cislech bude porad vic rpg.
            • Coze, Co to plácáš..nechapu..
            • Veskoslav
              Co to povídáš? Rovnocená bych naprosto netvrdil. Dám příklad Gothic. To považuješ za adventuru?
        • nehodi se, protoze svet je ted plnej pologramotnych, kteri sice "umi" cist, ale nectou

          umi je schvalne v uvozovkach, protoze zvladaj jenom jednoduchy vety, souveti nebo delsi souvislej text je v lepsim pripade otravuje, v horsim primo mate
        • cist tohle me opravdu boli, protože si uvědomíš ze i takhle omezeni lidi mezi nami jsou a nezbyde ti nic jiného nez je litovat, protože nikdy nepochopi co to je ponorit se do hry jako je tato.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit