Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • janchor
    To paradoxně nucené nebylo, naopak jsme tehdy před natáčením dost řešili, jestli mám mluvit spíš jak mi zobák narost, nebo spisovně, a ten první díl jsem oddrmolil po svém, tzn. po pražsku..
  • Ten nuceně znějící čecháčkovský projev v (alespoň) prvním dílu na Streamu. Prostě teď zníš mnohem uvolněněji, přirozeněji a taky inteligentněji.

    Nevím, jak jinak bych to teď popsal.

    Prostě jsem spokojený, takže jen tak dál. *5*
  • janchor
    Díky moc. Jen nerozumím krutopřísnosti, anžto žádné takové instrukce nikdy (zaplaťpánbů) nebyly.
  • Já si raději počkám na nepovrchní kvalitu od Lukáše. Na uspěchané závěry a recenze je zbytek gamesplayů...
  • Skvělá práce, pánové.

    Moc mě to bavilo a líbili se mi různé kulturní vsuvky a odkazy a absence "kůlovinek".

    Vynikající. Těším se moc na další díl! *4*

    PS: Lukáši, to je úleva pro uši, když už nemáš instrukce mluvit "krutopřísně" *15*

    Velká pochvala všem zúčastněným ještě jednou!
  • dobrý, ale pochop že nemužem čekat až to dohraješ když to maji všichni dobraný. kdyžtak koukni na nejake gameplay videa na youtub
  • janchor
    Máme externí, žel nás doběhla děsivá akustika vybrané místnosti. Úvod je na tentýž mikrofon a zcela v pohodě, příště na to prostě dáme pozor.
  • Nejspíše při snímcích na kameře měli pouze kamerový mikrofon, ten nemá moc dobrou kvalitu většinou. Ideální by byl nějaký externí.
  • janchor
    Zelda je v plánu. Jistě sám víš, že to není záležitost na jedno odpoledne.
  • No, až na ten čtený projev Adama mimo kameru, výborné. Ukazování mechanik hry v nezávazné konverzaci bych si nechal do vašich gamesplay videí. Tohle je moc strojené. Lukáš má mluvený projev jako vždy na profesionální úrovni, proto doporučuji těžit hlavně z něj.
  • Destrlo
    Super, GamesTV je zpět! Už se těším, co Lukáš vymyslí příště. *3*
  • To máš síce pravdu, ale Zeldu ještě Lukáš nehrál, takže se tam asi proto neobjevila. Takže za mě vede Zelda, Skyrim a DD. Skyrim rozhodně proto, že jsou tam prvky náhody, DD pro combat, zkratky ve světě, atmosféru a originální prvky a Zelda proto, že je zkrátka nejlepší.
  • Super pilotní díl, už se těším na další.
  • Skvely! Je fakt super ze tam jsou i doporuceni na knizky a filmy a nebojite se prohrabnou i archivy (i kdyz zrovna Mercenaries 2 mi moc nesednul).
  • je to moc mainstream, nevim jestli na to budu koukat. Tak napr. ghost recon wildlands docela vyhejtil, ale recenze jako celek vyznela pozitivne.
  • 0011
    Absence Zeldy, po jejíž dohrání si troufnu říct, že strčí všechny tyhle openworld hry typu následuj šipku do kapsy je trolling, nebo si vaše záznamové zařízení neumí poradit s wii u ani switchem?
  • Super sprava, urcite budem pravidelne pozerat. Kde sa daju pozriet starsie casti ? na stream.cz sa mi ich nepodarilo najst... Special s odpovedami na dotazky nemal chybu :-D
  • Taky se mi nelíbí znělka a navíc je zbytečně dlouhá. Mrmly mrmly uměníčko mrmly mrmly.
    *4*
  • Nevím koho se ptáš, ale naopak, je EPIC *5*
  • Ačkoliv nemusím Grygarův styl (ať už jde o hudbu nebo umění celkově), tak musím říct, že jako moderátor mi přijde jako skvělá volba. Ať už jde o jeho artikulaci nebo podání nějakého toho vtípku.

    Doufám, že tento "jeho" projekt (je jeho tváří, tudíž to přisuzuji jemu) bude úspěšně pokračovat dál. Osobně se mi líbí myšlenka toho, že Fight Club bude neformální pokec o hrách, a v GamesTV se zase ony informace podají profesionálnějším způsobem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit