Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co je sprosteho na prodavani odborneho textu?
  • To mas pravdu, diky tomuto software pro android kupuji jen od tech, co maji alternativni platebni kanal.
  • Cili porad prosazujes nazor, ze nejlepsi je zlu ustupovat?
  • Chapu ze je jednodusi si hrat na troubu, nez odpovedet smysluplne na tak slozite tema.
  • vlastik.plaminek
    Já už na ofiko podporu ani nepíšu a rovnou hledám na warfórech.
  • Tikov
    s tím výhradním postavením knih nesouhlasím- ano u krásné je fajn mít papírovou verzi, ale v digitální podobě se mnohem lépe hledá, lépe se cituje, lépe se šíří a člověk u sebe může mít stovky knih najednou, a tak je digitální podoba do budoucna pro odborné texty jasná volba.
    A sám rád vidím, když se mé odborné texty šíří bezplatně. (Problém by pro mne nastal ve chvíli, kdyby je někdo chtěl sprostě prodávat.)
  • Co taky chtít od většiny uživatelů Androidu...
  • Ale zase to můžeš do 15 minut vrátit a dostaneš peníze zpátky, ačkoli chápu, že u hry jako FM po tak krátké době těžko hodnotit.
  • Treba kazdy nechce mit seskenovany pocitac nejakou malware aplikaci. Snad u zadne z tech aplikaci, steam, itunes, googl ... neni napsano jaka data se odesilaji, jsou tam jen plane blaboly o zachovani soukromi. Pokud to nekdo mysli se soukromim vazne, mela by ta aplikace pred odeslanim dat ukazat jejich nahled !!!
  • Ale tak to je prece normalni, ze si koupim jenom to, co mi za to stoji. Taky si nekupuju kazdou pisnicku, co se mi zrovna libi a nekde ji slysim :) Clovek si musi vybirat a pak zjisti, ze platit za ty kvalitni veci zas tak strasny neni, at uz se jedna o hudbu, filmy, hry. A ma z toho clovek dobrej pocit :)
  • MidnighT91
    Nejseš blázen jasně že taky podpořím svoje oblíbence ale kdybych si měl koupit každou písničku, film, nebo hru která se mi kdy líbila tak teď žiju pod mostem... Jediné co opravdu stojí za koupi jsou knihy...
  • co jsem slysel tak na ios to jde ještě lehčeji pirátit než na droidovi :D
  • Filmy si půjčujeme v půjčovně, hudbu si platím. Pirátil jsem dlouho, jenže nakonec mi přišlo hloupé nechávat za sebe platit ostatní. Chápu to ještě celkem u studentů, u pracujících mi to přijde dost chucpe.

    BTW to, že je nějaká praktika rozšířená, ještě neznamená, že je morální. Příkladů z historie by se našla spousta.
  • všichni chápeme, já si chtěl jen rýpnout *3* s tou hraností máš samozřejmě pravdu, několikrát jsem ho na prvních příčkách viděl
  • Ringwraith
    Jasně, Argumentum ad populum určitě není dobrý argument.

    Spíš jsem chtěl jen demonstrovat, že to někoho opravdu zajímá, aniž bych hodnotil kvalitu FM2012.
  • Tak to sem asi blazen, protoze si hudbu (alba), kupuju, i kdyz jak rikas, bych si to mohl postahovat kdekoli. Specialne kupuju na 7digital a iTunes a alba tam stoji tak do 200kc, coz je adekvatni cena za ten pocit, ze clovek svy oblibeny kapele aspon necim prispeje :)
  • Ringwraith
    Tak tak. Ne že bych se zastával warezu, spíše se podivuju některých krokům, které proti němu některé společnosti podnikají.

    Viz např.: (hlavně mi jde o kurzívu dole)
    http://torrentfreak.com/court-gives-ifpi-permission-to-identify-pirate-bay-users-120423/
  • mno tak to bych mohl říct i o farmvillu na fb a kvalita to rozhodně není *1*
  • 12345678900123456789
    2 kila za hru na androidu, to neni zrovna malo, navic neni ani demo aby si to clovek mohl vyzkouset.
  • Na Androidí hru vskutku hodně vysoká cena.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit