Přejít na výpis diskuzí

Planetární survival Astroneer opustí předběžný přístup v únoru

17.11.2018 19:58
Patrik Hajda 10 příspěvků

Survivalů je na trhu opravdu požehnaně, ale Astroneer mezi nimi dokáže vyniknout. Ne že by snad dělal něco zásadně jinak, ale ukazuje opravdu krásná prostředí planet, nabízí zajímavý systém inventáře a hloubkovou deformaci terénu. Hráči, libující si v čistokrevných sandboxech, budování základen a objevování...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kallessin183

Astroneer je super hra. Sice jsem u ní nikdy nevydržel desítky hodin vkuse, ale každý větší patch mě tam přilákal zpět a na vydání se neskutečně těším...

• Jack1947

Připomíná mi to jednu hru kms... Kerbal space program se to myslím jmenovalo ne ?

• Zrovna kerbal je opravdu o něčem jiném. To že je tam taky astronaut je asi jediný společný prvek. Asi jako Stellaris je podle vás kopírka Freelancera, protože tam jsou planety a vesmírné lodě?

• Jack1947

Ne jenom vidím obrázek jsou tam lodě? , jsou ! ale co bez duplikátů by nevznilkly vrcholná historická díla🙂

Prostě mi to přišlo jen hodně podobné až stejné nic více ani méně.

• Nejsou. Na začátku tě to vystřelí v kapsuli nad planetou a ty tam přežíváš a kraftíš. Spíš je to jednodušší factorio.

• Jack1947

No dobře tam to je simulace stavění lodě a vypuštění na oběžnou dráhu a tohle zase kraftovací survival. To už jdeme dost do detailů...

• Pokud tvrdíš, že je to podobné, tak ani trochu. Základní gameplay jsou detaily?

• Derp_1337

Jo, ta inspirace v designu se tam nedá zapřít. Ale jinak to dělají úplně jiní lidé, tak uvidíme...

• takže kopírka 😀

• Jack1947

T omáš kjako s těmi PUBG klony... nebo i Survivaly jestli bude Btr žít tak dlouho tak se máme na co těšit. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit