Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Návod, jak se zbavit nežádoucích zombíků (konkrétně třeba Gargantuara) v pokračovacích levelech:
    http://youtu.be/sB7-WPX5HfI
  • chtela bych se zeptat, nevi nekdo kdy se odemknou posledni kola? mam tam akorat kladivko :) diky za odpoved
  • Hrál jsem to už pěkně dlouho.
    Neustále MĚ to bavilo.
    A teď najednou nic.
    Zapnu, objeví se tam PopCap, načítá se to a hodí MĚ to zpátky na plochu.
    Poraďte!
    Ps: mazat to nebudu jsem už dost daleko.
    :'( :-(
  • Mám hru v mobilu zdarma. Mám hotový Egypt, piráty i divoký západ jen u dvou posledních mi nejde spustit úplně poslední závěrečný kolo. Nevíte, proč???
  • Stáhnul jsem hned, jak to vyšlo, a obrovské zklamání. Jak mě jednička bavila, tak mi přijde dvojka blbá. Ošklivá, tak nějak celkově laciná (čemuž pomáhá i poměrně mizerná hudba), primitivní a do toho "F2P". Jasně, dojel jsem to daleko a nezaplatil nic, ale to, jak všude číhají tlačítka "dej sem euro", "šup, čtyři eura" je minimálně otravné - mnohem raději bych za hru zaplatil a tenhle bugr tam neměl. Ale naštěstí vlastně ne, kdybych zaplatil za TOHLE, tak bych se teď mlátil do hlavy. Fakt je špatná, hloupá, repetetivní, nevtipná, nedomyšlená. Jednička byla hra s duší, dvojka je výrobna peněz. Ať si trhnou nohou...
  • Odulin
    Ajaj nepochopen...coz je koukam zrovna i peknej palindrom. :D Nic nechme to.
  • Free to play model z toho čpí nehutně. Ať to de třeba dohrát bez placení, game design je tím tak znetvořený že je mi smutno když to hraju. Chci za hry platit, ne hrát odpad.
  • na metacirics si ale přečti proč davaj lidi malo, vetšina to jsou nasraný androidási že hra není pro jejich system, kdo hru hral/hraje je nadmíru spokojen
  • Aha, neco je zdarma at uz za to nekdo zaplatil nebo ne. To dava smysl. Mala rada: Kdyz nekdo za neco zaplatil, nebylo to zdarma. *5*
  • Ethy
    Já bych se nedivil kdyby se toho tolik prodalo, v mém okolí tohle hrál fakt každej. I holky který hry prakticky vůbec nehrajou a strašně v tom lamily.
  • Vždyť se to prodávalo i v Číně. Jako F2P. Divím se, že toho není víc.
  • Odulin
    Ok, to beru, ale ta hra je prostě zdarma, ať už ostatní platí nebo ne. To jestli jde zdarma dohrát je už věc druhá, ale to ještě nemůžu soudit.
  • Miserius
    Asi se toho moc nevsimas, ale je to tak vzdy kdyz se jim něco nelíbí tak hodí lajk prvnímu komentari od registrovanymu uzivatele kterej se jim zda lepsi... Kdyz na hlavni strance svitil ten kritickej, byl tu akorat tenhle, tak ho dali :)
  • Těch 150 000 000 zákazníků nemyslíte vážně, že? Tolik kusů se ŽÁDNÉ hry neprodalo.
  • Povim ti tajemstvi vydalat se da treba jen reklamou
  • Vo svojej podstate tu hru niekto zaplatil za teba, takže ty môžeš hrať zdarma.
  • Odulin
    Tak to si nechám prosím vysvětlit....tak je to zdarma nebo není? Já si to teda zdarma stáhnul a nezaplatil ve hře ani fenik.
  • Ja zas nechapu ty co si mysli ze je neco zdarma. *15*
  • Odulin
    Dobrá relaxárna stejně jako jednička, která mě bavila. Končím Egypt bez útraty, uvidíme jak dál. :)
  • Je to narez, obtiznost prijemne vzrostla, takze odemknout a do mrte prolezt cely Egypt bez utraceneho $ byla opravdu fuska. Jsem spokojeny a muzu jenom doporucit... Ty co nadavaji a neberou v potaz, ze je to zdarma, opravdu nechapu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit