Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • davidBray
    ty bereš vážně hodnocení na metacritic? :))) wake up man, podívej se na seznam nejlepších her .))
  • Nevím no, tahle recenze je placená? 9 bych tomu fakt nedal. Ostatně nezávislé user score na metacritic je 6.3, což by zhruba odpovídalo.
  • To ze nemusis neznamena ze to tam neni.
    To ze nekdo pise neznamena ze je to pravda.
    Atd.
    Takze 0/10, snaz se vic.
  • Lepší než "co jsem dnes koemntoval!"
  • Citujes vetu, ktera podtrhuje cely clanek, kde se rika, ze nemusis zaplatit ani korunu a pak blabolis o pay2win? *15*
  • Mas problemy se ctenim, ja totiz nepsal ze prodavat neco je spatne. Psal jsem ze p2w je srajda. Takze bud tak laskav a pozadej nekoho, aby te naucil cist. *3*
  • Indie...Electronic Arts...ty budes troll, takhle blbej nikdo neni :-)
  • Ty blaho, decko na prazdninach objevilo nepodstatnou chybku, to bude radosti u vecere a momentu "co jsem dnes dokazal!" :-)
  • Povim ti tajemstvi, produkty jsou od toho, aby se prodavaly, ne aby sly hrat cele zadarmo. Tady asi udelali v EA chybu, ne?
    Chudaku, ani nezvladnes pochopit kratkej text...:)
  • Spiknuti! Hrpzne jim sejde na tom, co se ukazuje na hlavni strance!

    A tenhle ti prijde jako, ze neni kritickej, ty kebulko?
  • Nevím jak zařídit, aby se mi synchronizoval progress na iPadu a iPhonu, poradí někdo?
  • "Během prvních osmi hodin hraní jsem nemusel ani jednou zadávat číslo platební karty" *15*
    Povim vam tajemstvi, hry jsou od toho aby se hraly, ne aby se v nich platil progress. Aspon kdysi byly doby kdy to tak fakt bylo a takova p2w sra*ka nemohla dostat 9 bodu. *7*
  • vite co proste vsem indie ptakovinam proste davejte hned 10. *11*
  • Jack1947
    Nesouhlas, vyplati prodavaji se dobre na Android to jednou , bude urcite. Jen to chce tomu dat trochu toho casu. *4*
  • nebude, vývojáři řekli ze ted uz se zamerujou na PC a mozna konzole, android se neplanuje vubec...coz neni moc překvapení...na android se uz moc hry nedelaj...vyvojařum se to nevyplatí
  • Obávám se, že se vydali po casual cestě jako Angry birds, místo aby bylo těžké dohrát kolo nacpou tam ty blbé hvězdičky, které jsou teď v každé druhé smartphone hře a obtížnost si vyrob sám, tady pracoval marketing.
  • xnire
    Už se těším, až to bude na PC. U jedničky jsem strávil mnoho času a nenudil jsem se, tak pokud recenze nelže, tak to bude zase solidní time killer!
  • Miserius
    Redakce, musíte si vždy lajknout nějakej příspěvek, jen ať to na hlavní stránce neukazuje nějakej kritizující? To je recenze co recenze...
  • Miserius
    Dobrovský je těžkej iGamer...
  • Bude, ale IOS má zatím časovou exkluzivitu, kdy se to objeví na PC zatim myslím neoznámili.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit