Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jednicka byla famozni. Bavilo me to dokonce vic nez Angry Birds. Ovladani na tabletu vyborny. A ted ale f2p? Fak-of!
  • filias
    Hrál jsem na telefonu pár free to play TD a nenašel jsem nic co by mě zaujalo. Raději bych něco kvalitního, co bych si zaplatil, ale nenutilo mě to neustále si kupovat jakési bonusy bez kterých je to nehratelné.
    Proč raději neudělají nějakou první epizodu zdarma a zbytek by si musel člověk kupovat??
  • To aby mal clovek doma pomaly kazdu jednu konzolu, iphone a jeden smartfon, aby mohol hrat co chce. Uz mi sasovia s tou ich exkluzivitiou idu na nervy.
  • Chtel bych je videt jak zasazujou kytky do sutru nebo do dreva. V 1ce to melo apson logiku.
    Toho f2p se docela desim, protoze jak zname ea ty z nas chtej vytahnout co nejvice penez.
  • Tak 1. díl je spolu s Fruit Ninjou moje nejhranější hry na telefonu,ale tohle asi vynechám.
  • bohuzel mi prvni plants nejdou koupit a nainstalovat (samsung note 10.1), neznate nejakou alternativu? podobnou, nejlip uplne stejne zabavnou hru, ktera mi pojede i na tyhle placce? dik
  • No že bych z toho byl zrovna nadšený, to se říct nedá. Čekal bych nějaký posun nebo vývoj a poctivou dlouhou PC verzi, moc to tak ale nevypadá
  • nabudúce až bude Polášek vo Fajt Klabe oslavovať praktiky EA ako mikrotransakcie a F2P, tak mu prosím dačím zavrite ústa.....po Dead Space 3, ktoré som nedokázal dohrať, s*urvili ďalšiu moju obľúbenú hru.....mor na nich!!
  • Ethy
    No, dalo se to čekat, když je koupili EA. Tak mi bohužel politika herních vydavatelství zničila zase další značku kterou jsem měl rád... Uvidíme jak to bude vypadat po vydání, ale mám z toho f2p špatnej pocit. Proč je sakra takovej problém udělat nějakej pass, klidně třeba za 29,99€ a navalit komplet obsah a přestat mě otravovat s nějakým f2p...
    • JohnyTheZik
      Na Real Racing 3 (EA) f2p modelu treba neni vubec nic spatnyho, zas tak bych to neprehanel :)..
      Navic zrovna v tomhle ohledu mikrotransakce nemuzou tu hru moc ovlivnit, protoze logicky si budes moct dokoupit treba balik penez, kterejma si budes moct odemykat treba kytky a minihry jako v prvnim dile, takze toho bych se fakt nebal :).
  • me hra pripadala nudna, kdyz sem mel dobrou obranu tak sem se v pohode uranil nikdy sem nemel pocit ze mam prohrat *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit