Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jednička zábavná, ale F2P zavání tím průjmem co je teď na facebooku v betě..
  • Co je to sakra Mack? Jaképak Macky? Snad Macy ne? *7*
    • filias
      macky - mačky bez háčků?
    • dal sem mack do google

      https://www.google.cz/search?q=mack&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:cs:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&hl=cs&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=yIatUd7dD473sgbh_YHgDw&biw=1440&bih=747&sei=yYatUb6LOoXJswaRroAo
    • Vrook
      Jakože uziny? *4*
    • ucho
      je dobré mít Macka.
      • Christy Mack
  • rancor1223
    Proč? Proč F2P? Proč tak hrozně infantilní grafika?
    No asi si zopakuji originál, tohle vynechám...
    • GlaDOS
      Ta grafika mi vůbec nevadí. Velkých rozdílů jsem si nevšiml. Spíš si myslím, že díky prioritě iOS to bude víc jako hříčka. A F2P model se mi vůbec nelíbí a vyhýbám se mu, jak jen můžu. Od dvojky jsem čekal stejnou formu, jen víc obsahu.
    • No tak co si pamatuji tak první Plants vs Zombies mělo úplně stejnou grafiku.
      • rancor1223
        To se prosim podívej na screeny. Samozřejmě infantilní byla, ale tohle jde ještě o dál, až přespříliš.
        • ucho
          je to takové malinko jiné, ale těžko soudit z těch malinkatých obrázků. já se spíš bojím o hratelnost. ono ta herní plocha moc velkou variabilitu neposkytuje a v prvním díle to využili podle mě na maximum. že tady budou nějaká další vizuálně jiná prostředí? no dobře. nové kytky? už jednička jich měla tolik, že člověk stejně používal jen pár podle něho nejlepších. jako věřím, že přijdou s nějakým oživením, ale nějak mě nenapadá, co by to mohlo být. a F2P? no uvidíme, proč se tak rozhodli. na druhý díl jsem se těšil hodně, teď se uvidí.
          • rancor1223
            Taky jsem se těšil a tohle vypadá jako zklamání na všech frontách. Ono to vlastně vypadá, že to jenom přetexturovali.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit