Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Khanemis
    Tenhle fenomén mě úplně neminul, to je pravda. Vím, že existuje. Ale osobně mě nijak neláká ho hrát. Na druhou stranu, když to někoho baví, tak proč ne, to je hlavní.

    Jen si říkám, zda to finální vydání PUBG na PC udělá něco s optimalizací, která je zhruba podobně legendární jako hra samotná (alespoň na to slyším každého nadávat).
    • Jack1947
      Je to unreal engine ale i tak je zabugovanej a neoptimilizovanej skoro by se dalo říct že na takovou rozlohu není stavěný
    • Pokud vim každej kdo to chce hrát seriózně a ne jen na casual odreagování hraje na very very low aby mu tráva atd. nepřekáželo takže na very low to běhá každýmu ne?
      • drž hubu
    • Novou mapu jsme si vyzkoušel na test serveru, kde jsou sice lagy,ale hra mi tam běží velice dobře a i ostatní kamarádi ze squadu hlásí plynulejší chod, optimalizace se dá očekávat při vydání plné verze.
    • Ta hra na šunkách nikdy pořádně nepojede. *5*
  • palacinka
    byla by ta hra tak popularni i kdyby ji neustale nepropagovali streameri na twitchy?
    • Možná ano, reklamy na tuto "plnohodnotnou, progresivní, sofistikovanou hru" mě bombardují odevšad už pár měsíců, jen tady jich je, na to že je to beta pokkt.
      • Hypetrain is stronk
    • Podel me na tom maji velkou zasluhu velky streameri. Tohle melo na zacatku poradnou podporu, kde to nalakalo dost lidi, diky cemuz se o tom zacalo mluvit a potom uz akorat nastal efekt snehove koule.
      Kde se kolem zacali nabalovat zpravy informace, pokoreni rekordu prodejnosti, hranosti sledovanosti a s tim souvisejici infromovanost o teto hre.

      Ty co pisi, ze na to nemaji vliv, protoze se o tom dozvedeli jinde si neuvedomuji, ze kdyby to ti streameri nerozsirili mezi lidi, tak by se o tom tam nekde jinde nedozvedeli.

      Je treba otazka, proc se takto neprosadilo Battle roayale v H1Z1, nebo to je v podstate totozne, nekdo tvrdi ze i lepsi.
      Ale tim ze se tato hra rozsirila mezi siroke publikum, tak dalsi a dalsi lidi chteji vyzkouset co ze je to vlastne za tak zabavnou hru a to prvotni rozsireni meli na svedomi streameri.
      • Jack1947
        Fortnite se taky dost hraje protože je ten mod frý a zjevně baví ( nějen díky twitčařům).
    • Já streamery a podobnej bordel vůbec nesleduju (sledovat, jak někdo jinej hraje mi přijde osobně dost mimo). A hra si ke mě stejně cestu našla. Podařilo se ji najít mezeru na trhu, na tom není nic zvláštního.
    • Morlang
      je to napínavá sranda, kterou můžeš hrát podle sebe, jasně, že by to bylo populární. Vždyť ona je pomalu sranda hrát si s tou stovkou lidí na schovku a kochat se jak umírají a jak se číslo snižuje.
    • Johnny
      Ano, seš snad blbej a hraješ hru která stojí za houby jen proto že ji hrajou streameři?
      Ja ji hraju už mesic a pul každej den a desně mě to baví. A to Online hry nemám rád
      • palacinka
        ja ji nehraju, ale verim, ze je dost lidi ktery ji hrajou prave kvuli streamerum. bylo by naivni si myslet, ze lidi sou nazorove neovlivnitelni.
        • Zrovna tenhle fenomén streamerů jsem nepobral. Jediné k čemu to je dobré, tak je to další zdroj informací o tom, jak hra vypadá, pokud uvažuji o koupi, ale koukat na někoho jak hraje hru? Proč? Když si můžu zahrát sám.
          • Treba proto, ze vetsina streameru ma skill a hrajou na levelu na kterej se sam nikdy nepodivas?
        • Osobně neznám žádnýho streamera a žádnýho nesleduju jen vim o tom rasistovi z švédska :D
        • Jack1947
          Já bych možná zauvažoval až po vydání, i když mě to taky moc neláká.
    • Jack1947
      Byla ...
  • ucho
    ahoj Šárko, o této hře slyším prvně (všiml jsem si jen nějaké zmínky v diskuzi, ale nevěnoval jsem tomu pozornost), přestože jsem poslední dobu v žádném bunkru na Sibiři nebyl. a to i přesto, že na tento web chodím prakticky každý den. ale ano, vše poctivě nečtu.
    jo a máš v článku hrubku: "hráli až 3 miliony lidí..."
    • Bolo nutne napisat tento komentat?
      • ucho
        samozřejmě že mělo. měl asi tak 100x větší přínos než ten tvůj ;)
    • Morlang
      tak to by ses měl přejmenovat třeba na "zeď" *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit