Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kolik bude stat u nas ?
    • nejvic jako vse v CR to da rozum
  • Ten kdo pujde dobrovolně k Microsoftu je duševní otrok nebo masochista.
    • To je spíš člověk kterej dá na místní vygumovaný fanboys. Osobně nebudu určitě kupovat ani jednu ale kdybych kupoval tak by to byla otázka priorit. Mám obě současný konzole a bez netu sem je nikdy nezapnul a hru z bazaru nikdy nekoupil ani neprodal tudíš tenhle problém má pro mě mnohem nižší prioritu než to že na ps4 mě žadná hra nezaujala narozdil od titanu a below.
      • Každého věc. Mně přijdou tyto tendence omezování svobod relativně nebezpečné. Peníze sem, peníze tam.
        • To je pravda že by potřebovaly klepnout přes prsty ale trochu se obávam že na novej kinect budou slyšet uživatelé prvního wiička a xbox se nebude stíhat vyrábět. Sou to převážne casualové ktery tyhle problémy nezajímaj a sou schpný koupit cokoliv viz. Wii prodeje.
  • Prezentovala Sony něco k Vitě?
  • Mam doma obe konzole, ale xbox u me vede, uz jen diky masivnejsimu a pohodlnejsimu ovladaci a lepsim triggerum. Rozhodne pujdu i do noveho. Lidi co se rozhoduji kvuli 2 tacum a pujcovani her kamosum, kterou beztak predtim ani nikomu nepujcili nebo ji zpiratili, jsou idioti. co se tyce konferenci, tak Sony vedl jen se stery MI, jinak co do her vedl rozhodne Microsoft.
    • nejde o půjčování ale o princip
      • No nejen o princip, značná část konzolových her co máme doma byla koupená na aukru jako použité, takže asi tak.
    • Proč hrát Last of Us, když si můžu osahávat své triggery.
  • Možná se tady o tom psalo ..nevím, ale bude PS4 kompatibilní s hrami z PS3? Děkuji za odpověď.
    • Jo rikaly ze to pojede v 2014 pres Gaikai
      • A to konkretne jak? Proste vlozim BD s PS3 hrou do konzole, ono to pozna ze je to PS3 hra a spusti se mi to pres gaikai auomaticky, nebo se za to bude muset jeste neco doplacet?
        • ma to bejt formou cloudu, hru nebudes vubec s diskem davat do PS4. bude to za naky poplatek vyreseny online. proste spustis/stahnes hru pres net do PS4 a jede to.
          • GlaDOS
            Jen spustíš. Gaikai streamuje video do konzole a odesílá ovládání na server, kde hra běží.
    • promitac
      V zmysle ze vlozis disk do konzole, nie. Ale mylsim ze povedali ze niektore hry budu dostupne na stiahnute cez net z ich storu (asi zadarmo?), kedze aby to bezalo na 4ke tak to musi byt komplet prerobene, takze v podstate nova hra.
  • no to je sleva jako brno
  • OMG nejde o to jak to vypadá jen blb by si koupil konzoli podle designu case jak se říká nesuď knihu podle obalu :-)
    • celoush
      Takhle přemýšlí možná leda tak ajťáci (což je pravda u nás velké procento hráčů) *3*
    • U televize toto tvrzení neplatí mnoho lidí se dívá i na design....
    • Tilwaen
      Vzhledem k tomu, že Ti to bude pravděpodobně ležet celou dobu někde v obýváku na očích, nesouhlasím.
  • Tady nikdo nenadává že to vypadá jako krabice od bot? Xbox toho taky nabídne mnohem víc a člověk který nechce jen předražený počítač na kterém může jen hrát si koupí Xbox. Tohle si koupí akorát člověk co nemá na chatě internet *15*. Taky jste tu asi přehlédly nově placený internet. To taky dělají abyste se měli líp.
    • Tak ono vetsina lidi opravdu nepotrebuje, aby herni konzole mela funkce, ktere ma dnes kazda televize a kazdy bluray prehravac.
      • Plynule přepínaní mezi hrou a TV má každý setboxu? Některé ty funkce jsou opravdu zajímavé a já opravdu nevidím krom připojení k internetu nic čím by mě Xbox omezoval. U bazarovek jasně řekly že to bude na vydavateli, platit musím taky i tak a pak mi tu zůstávají jen přídavné hodnoty co nabízí Xbox. Rozčilujete se tu že Xbox je obří hnusná krabice, to že díky němu ale další krabici můžete úplně odstranit vám je jedno. Jak říkám, jako lidi na novinkách, vidíte jen to co chcete vidět
        • Na co probuh settop box. Kazda televize vyrobena v poslednich par letech ma alespon DVB-T a DVB-C, ty lepsi i DVB-S1/S2. A samozrejme ze umeji prepinat mezi hrou a tv, vetsina dokonce umi oboji zobrazit soucasne.
          • A chytneš tam tak maximalně ČT1 a ČT2 *1*
            • Zatimco na XBOXu u nas chytnete DVB-T i z USA? Nebo co tim chcete rict?
    • Jako diskuze na novinkách, co je u jednoho vyčítáno u druhého je vychvalováno. V takové diskuzi jsou opravdu mínuska jen pocta která říká že možná nejsi taková ubohá dušička jako ostatní.
    • Tak si ten xbox kup, když s ním budeš šťastný :D, navíc ty jeho extra multimediální funkce nevím zda tu v končinách rozjedes na plno.. ale třeba se pletu.. U mě vyhrává PS4 na plné čáře :).
    • Máme tu žhavého kandidáta na nejvíc mínusů v diskuzi a to naprosto zaslouženě. Asi jsem ze staré školy, ale vždycky jsem si myslel že herní konzole jsou především o hraní a čím méně je člověk při tom omezován tím lépe. Proto bych dal přednost PS4.
      • A mobil mám jen na telefonovaní, to je ale omezené uvažovaní *15*
        • Těžko diskutovat s někým kdo má problém s chápáním psaného textu. *7*
          • Tilwaen
            Náhodou, v tomto má pravdu. XBone koncept "všehochuti" se ještě časem může ukázat jako revoluční - úplně stejně jako se smartphony, s jejichž nástupem se ozývalo ze všech stran "mobil mám na volání a psaní SMS, na co bych tam měl tunu jiných, zbytečných funkcí?". Jestli se to opravdu osvědčí a MS se vydal správným směrem, ukáže pouze čas.

            NICMÉNĚ. Osobně bych si asi za současné situace nekoupila konzoli, která mě bude omezovat v hraní. Kardinální masochismus.
            • Tilwaen
              Máš pravdu, už to vidím, my bad *3*
            • Jenže já nikde nepsal o tom že konzole nemá mít více funkcí a má sloužit pouze na hraní, to si jen Darius vymýšlí.
    • God-of-War
      Di se zahrabat a nebrec nam tu, ze si to Shitsoft u Tebe podelal:D
  • Monoblok .... konečně ....
  • promitac
    Takze sony nic nepo*ralo ? Huh to sa mi ani nechce verit.
    Tož umri majrkosofte.
    • MrSanta
      No, ještě se může pokakat samotná funkčnost konzole. Ale konference se jim hodně povedla. A představený směr, jakým se bude PS4 vydávat, taky vypadá velmi slibně. O tom žádná.
      • promitac
        tak ms skoncil http://i.imgur.com/ymUneDP.jpg
        http://i.imgur.com/p24hFZb.jpg
        http://i.imgur.com/brmNUN6.gif
        • MrSanta
          To je silné tvrzení. Někoho může lákat Kinect, úplně bych nezatracoval ani sílu těch multimediálních funkcí, na které můžou na US trhu slyšet.
          Jediný větší problém by mohl nastat kvůli teoretickému omezení prodeje do bazarů. To, jestli jsem to pochopil správně, bude sice nějakým způsobem ošetřeno MS, ale úplně odstraněné by být nemělo. Já osobně v tom problém nevidím. Hraju na PC a tu už máme omezené bazarovky celkem dlouho. EA má Origin, Ubi má Uplay a spousta ostatních firem používá Steamworks, takže legálně mnoho ojetých her neprodáš.
          Spousta lidí hry sbírá. Konzole jsou navíc dotované a hlavní příjem je z prodeje her, ne samotných konzolí. Minimálně na záčátku cyklu. Z tohoto pohledu ho zákazníci, kteří nakupují pouze bazarovky nezajímají. Jejich peníze za hry stejně neuvidí a to, že si "pár" lidí nový xbox kvůli omezení bazarovek nekoupí ho asi taky nevytrhne.
          Problém "špehování" Kinectem je taky MOŽNÁ pouze bublina. Jestli jsou slova MS o vypnutí pravdivá.
          Hrábnutí si jednou za čas na net mi taky nepřijde jako extra velké omezení.
          Jediné co zůstává je značný rozdíl v ceně. A to ještě může MS v reakci na cenu PS4 změnit.
          Všechno na co se u nového xboxu nadává, se mi z mého pohledu nejeví nijak drastické. O koupi konzole nové generace jsme začal uvažovat před nedávnem. Zatím u mě vede PS4. Výhoda je cena, navíc nevím kam bych doma vrazil ten Kinect.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit