Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • God-of-War
    Taky uz ji mam doma, spolu s Killzonem a nemuzu si stezovat. Opravdu hodne ticha, rychle instalace a i PS Store slape jak hodinky. Doporucuju zahrat jeste Resogun... hodne navykova pecka. *14*
    • Taky už je doma. Ale jelikož trčím v práci, dojde na ní až zítra. Bude to zahoření, jak má být *1*
      • Draken69CZ
        Bych snad ani nemohl dospat *3*
  • Draken69CZ
    Kdo může nosit čepici (ještě k tomu s rovným kšiltem) se svým jménem?
    • Kdo si muze dat na ceskem hernim foru za nick CZ?!.......
      • Jack1947
        Cech ?
        • To ano, ale řekl bych, že je to tak polovina pravdy, chápu že se někdo k tomu že je čech hlásí a možná to myslí dobře, jenže ono je to jak časté, že to vypadá trapně a dotyčný jako d€bil i když třeba není, ale (nejen) já už to vnímám dost alergicky, páč mám s nickCZ většinou špatné zkušenosti - nabubřelí retardi 99% nicků a na serverech dělají velkou ostudu, jedno slušné procento to nezachrání
        • Draken69CZ
          Podle toho mínuska asi špatná odpověď *1*
      • Draken69CZ
        Ten kdo to používá i v ne českých webech/hrách a vyjadřuje se a chová tak aby CZ neďál ostudu? Mysli než se zeptáš tak blbě, dík.
        • Nejvetsi ostudu CZ delas tim, ze to mas za nickem ty gumo vymazana. Fakt cz za nick si muze dat jenom ceskej nymand.
          • Draken69CZ
            No ještě aby polskej to by bylo divný, tak každej nemá talet na nick jako ty *3*
            • Muj nick s tim nema co delat, ale ty se nad sebou zamysli.
        • Odsuzujes lidi ktere neznas kvuli vzhledu a napises o sobe tohle? Divim se ze mas slovo "myslet" vubec ve slovniku.
          • Draken69CZ
            Můžeš mi citovat moje slova co je podle tebe odsuzování?
            • Uz jen kvuli tehle otazce by nemelo smysl ti cokoliv vysvetlovat. Zij si ve svem svete.
    • Keyz
      Kdyby jí ztratil, tak aby případný nálezce věděl komu to má vrátit. Možná má z vnitřní strany navíc adresu.
    • Ať si nosí každej co chce. Sice bych si to osobně nevzal, ale je to jeho volba. Tady ty despotické kecy si nechte na novinky.cz
    • Kozy
      Jedině ten kdo jede bomby
    • Rovný kšilty střílet na potkání. Naházet na hromadu, postřílet a pak pro jistotu zapálit a ten popel ještě někam zahrabat ať se to dál nemnoží.
      • Přesně tak ale střílení je moc rychlé lepší je všechny pověsit.
      • jakej je rozdil mezi rovnym a ohnutym kšiltem?
      • Občas mám pocit, že jsem někde mezi důchodci. Opravdu zdejší komunita je zlá, nepřející, zamindrákovaná a s názory, které bych opravdu nečekal na herním foru, ale spíše někde na levičáckém sjezdu...
        • Hele nechci ti kazit iluze ale takova je cela spolecnost. Ja znam malo mist kde se da opravdu diskutovat na urovni a to jeste tam musej byt modderi nebo i tak se to svrhava v nechutne blitky *1*
          • A už sem se nechal na jejich úroveň strhnout taky. Hrůza.
        • Draken69CZ
          Tak já když jdu mezi lidi tak nepotkám jedinýho kterej by mel svoje jméno na kulichu, spíš mě příjde že je to aby na sebe upozornil když už ho lidi ani nepoznaj, holt "celebrita" no. Prej důchodci, já doufám že si jednou v USA začnou matlat bobky na xicht a tady ty všichni freecoolini to budou napodobovat *11*
        • Ronox
          Jop je taková :)
      • Kozy
        Idiote
        • No možná jsem idiot, ale aspoň se tak nesnažím vypadat a dávat si na palici rovnej kšilt...

          Vždy když někoho takovýho vidím tak mám záchvat smíchu.

          Horší než tohle je už snad jen když si někdo natáhne kalhoty tak aby měl rozkrok někde u kolen - jednou jsem zažil oboje, z toho mě málem kleplo :D
          • Myslím, že iddiot je hodně slabé slovo a označil bych tě za........ nechám si to pro tebe
            • Poslední foto pořízené během srazu společnosti prátel UFO http://www.videacesky.cz/autori/BugHer0/obrazky/KazdodenniObycejnejChlap2.JPG
            • Kozy. Nevím, ale já poslouchám rock a metal, ale v tomhle jsem tolerantní. Tohle je nějaký zamindrákovaný chudák.
            • No teď jsi tomu dal korunu, ikdybych si dal na hlavu kondom tak ti to může být u pííče. Mohl by jsi mi poslat tvoji fotku, jak vypadáš?
            • Kozy
              Bohužel tě zklamu panáčku. Ale jinak je tvoje dedukce vážně dokonalá. Nebudu se tě ptát jestli jseš metalista nebo bůhvíco, nos si co chceš ale takovýhle stupidity si příště nech pro sebe.
            • Takže Kozy a Pirát jsou rovný kšilty - udělejte mi laskavost a noste heterosexuální výbavu, děkuji.
            • Doufám, že ty plusy si dáváš sám, jelikož pokud jsou tu lidi, kteří s tebou souhlasí, tak nevím ,kde jsem se to octl.
            • Nemusíš, klidně to napiš :)
  • Lawliet
    hezky, ale rozbalit až na Vánoce!
  • BookerDeWitt
    A jéje. Zamindrákovaní jedinci tu budou mít zas napilno a diskuze bude (opět) probíhat až do pozdních, ranních hodin...
  • Tomu prvnímu gratuluju, ale i tak mi to přijde takový divný někde stát takovou dobu a být vystavenej na pobavení veřejnosti jako v nějaký zoo... Já bych se na to teda mohl vykašlat...

    Nakonec mám ji doma i bez fronty, stačilo předobjednat :)
  • Keyz
    Fronta *1*

    Jako reklama dobrý ale prostě fronta.... Jako ze starých filmů.
  • Lol 350 lidí...wau...awesome
    Mart9: 349 bláznů :D
    • Keyz
      Kdyby to navíc ihned prodal, možná by to ještě střelil za víc. I tak se mu to vyplatilo.
      To bude příště skoro dobrý, zaplatit pár stovek bezdomovci aby tam čekal a pak si vzít odměnu. *3*
  • co znamená slovo odartoval v názvu článku? xDD
    • Vrook
      Zbavil artu.
      • vic jak hodinu stary clanek a polacek to furt neodartoval ( nespravil) *6*
  • Mart9
    A sakra. Chtěl jsem napsat 350 bláznů, ale ten první borec na tom parádně vydělal.
    • urcite je to zamestnanec, kterej televizu odveze, a na druhej den ji tam zase doveze do prodejny

      marketing 101
    • Draken69CZ
      Ještě k tomu se dá použít do reklamy není to ten klasickej nerd, spíš jak party boy, ale hlavně nemá čepici s rovným kšiltem!
    • To teda...zrovna nedávno sem vyplázl 13 tisíc za 51" takže bych tam klidně těch 15 hodin stál taky...ono bezmála litr ušetřit za každou hodinu..to je ok..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit