Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Určitě je dobře, že se vývojový cyklus konzolí zrychlí. Z toho budou těžit PC hráči. Já rád vzpomínám na dobu, kdy bylo nutno upgradovat často, protože nové a lepší hry prostě potřebovaly silnější stroje. Jen ať se ten závod zase rozjede. Hipsteři budou kňourat, že uměníčko jde dělat i třískáním dřívka o dřívko, ale já chci pokrok *4*
    • TheGGG
      ano jak všichni dobře víme, nejdůležitější a nejzábavnější věc na hraní her je nakupování HW, benchmarky, overclocking, slintání nad nic neříkajícím nastavením ve hře, které způsobí reálnou fyziku a rozmazání chlupů na zadku, což stejně nikdo nemůže vidět, ale sežere to 35 % výkonu a tak to musím zapnout....
      koho pak zajímaj takové blbosti jako hra samotná...
      PS: na grafice samozřejmě nezáleží... *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • Viz. tvuj minuly komentar v diskusi k clanku o Horizon, jak jsi si koupil komp za 45 litru... :DDD. Ty vole ty jsi fakt totalni komik... :DDD
    • Mne se stagnace libi protoze nerad vyhazuju prachy kanalem. To pochopis az dospejes ;)
      • A kolik ti je, staříku?
        • 39
          • Tak to je dost smutný. *4*
            • A proc?
          • Tak to je smutný příběh, mentálně působíš tak na 10
            • Jo, poznal, akorát že těch vět nebylo pár, ale tak 1000, vždyť sem píše blbosti pod každý článek už roky a se stěstim 1% z nich dává smysl *7*
            • Jsi poznal z pár vět? Naopak jako imbecil působíš ty.
  • cože ani to nemá SSD??? *1* to se píše rok 2016 Ubohost! si užijte ten loading *1* *11*
    • 1TB SSD stoji skoro jak cela konzole a zaplatilo by za nej jen mizive promile hracu. A to promile si ho bez problemu muze tak jako tak koupit a do te konzole dat. A jak uz tu bylo receno, on to vskutku neni zadny markantni rozdil. Zadne brutalni oziveni tak jako po vymene normalniho HDD za SSD v PC se na konzolich nekona. Sam jsem si to do PS4 poridil a vetsinou jsou to jen parsekundove rozdily. Jestli loading trva 7 nebo 8 sekund nehraje az tak roli. Jsou i hry, kde to udela treba 30 sekund na kazdem loadingu ale ty lze spocitat na prstech jedne ruky.
      • a co GTX 1060 tu si take mohou dat do PS4? *1* a RAM ubohych 8GB jde to rozsirit aspon na 16? ale proc ze, kdyz to 4K zvladne pekne upscalingem z 740i a je to potom vic "filmovejsi" a 25fps staci *1* *1* *1*
        • Draken69CZ
          740i to si pleteš s baworákem tajtrdlíku :D
          • oh sry preklep, samozrejmne 704 je japonskej NTSC ty baworskej tajtrdliku...
            • Draken69CZ
              Nebo evropský PAL *15*
    • to chci vidět, jak složíš něco za 10K s SSD. Jinak si ho tam klidně pak můžeš dát debílku
      • no hlavne ze usetris na HW kdyz pak das za kazdou hru o petikylo navic DEBILKU
        • Konzole obecne maji vetsi propustnost celyho systemu, treba Dragon Age Inquisition se na PS4 nahraje priblizne stejne rychle jako na PC ktere ma SSD, a to ma jen mechanickej disk 5400 otacek. PS4 nahrava dostatecne rychle a SSD disk by ji jen prodrazil.
          Samozrejme jde jen o to za kazdou cenu neco PRO verzi neco vytknout, a prichazi to vzdy z tabora PC retarderu:)
          • Paulcz
            Nechápu ten tvůj příklad a architektura PS3 a PS4 je úplně jiná.
            • Paulcz
              Bohužel tu nejsou žádné testy a subjektivní pocity jsou docela o ničem pokud se bavíme o hardware.

              https://www.reddit.com/r/gaming/comments/1qtxxn/ps4_vs_pc_innovative_architecture_vs_raw_power/
            • hardwarove urcite ale princip je stejny. A kdyz zabrousime jeste dal, do doby PS2 tak tam cela hra jela z DVD nebo CD-ROM a plno her melo bleskove loadingy, zkousel jsi nekdy na pc hrat nejakou treba i starsi hru primo z DVD? Je to otres, a to jen proto ze proste celej system PC je zahlcenej nesmyslama ktery hrani jen brzdej, windows pocinaje a socketama a sbernicema na desce konce.
          • TheGGG
            LoL, flashi, nějak sis to popletl, ty přece hatuješ konzole, ne obhajuješ...
            a nebo si to pletu s někým jiným... sorry, máte málo zapamatovatelný přezdívky a profilovky...
            • to ja envim co si pletes, ale ja jsem na oboji, takze hatuju a obhajuju PC a konzole zaroven...ale uprimne mam o fous radsi konzole..PC je takovej bordel bez ladu a skladu..
          • Paulcz
            Tady se trošku vytratila logika, pokud je disk pomalý, tak tě žádná "větší propustnost systému" nezachrání a přínos SSD se dá těžko popřít.

            Co se týče rychlosti nahrávání, záleží na tom zda jsou datové soubory pro PS4 a PC shodné a jak se vývojáři poprali s optimalizací.
            • A tak to ja myslim ze rozhodne zachrani..staci si zkusit zkopirovat treba 1gb soubor z flashky do PC a pak ten samej soubor a stejnou flashku pouzit treba v PS3..na PS3 to jede asi jednou tak rychleji..
              Samozrejme ze rychlost toho disku je dana, ale jde spis o to jak rychle umi ty data pristroj pak pustit takzvane dal. Optimalizace na tom am taky svuj dil,ale nemyslim ze nejak zasadni.
  • Když spustíte na nové konzoli PlayStation 4 Pro chystaný Rise of the Tomb Raider, budete si v menu moct vybrat, jakou verzi hry budete chtít hrát.

    Budou tyto možnosti:

    - 4K mód, hra ve velkém rozlišení, ale grafika nebude mít tolik efektů a bude 30fps

    - 1080p mód s velkým počtem framerate 45 - 60, stejná grafika jako v případě 4K

    - 1080p mód s 30fps, ale všemi detaily na maximum
    Tak nějak sem doufal že full HD bude v 60fps se vším všudy. Tohle teda není žádná hitparáda. *6*
    • TheGGG
      za 10klacků je to naprosto luxusní...
  • DonVirtuous
    Playstation je lepší než konzole, blbci. *15*
  • líbi se mi, jak se tady trapne deti hadaji *1*
    • Co přesně se ti na tom líbí?
  • prodávám PC a kupuji tohle, na tenhle impuls jsem čekal...
    • Paulcz
      Správně, hurá kupředu! Zpátky ni krok!

      Snad to stihneš koupit dřív, než se zjistí, že to 4k je jen upscale z 720p :)
      • kvůli 4K to nekupuji ty ymbecile...
        • Na toho "ymbecila" sis hodil korunou? Nebo jsi to vzal takříkajíc "citem"? *1*
          • tak nějak jsem nechtěl ban, víš, ymbecil zní navíc dost důrazně i pro PC retardéra...
            • ee: Jo, to si jako myslím. *4*
            • Druhá možnost je, že jsi prostě jen ydiot
            • to si jako myslíš, že to byla gramatická chyba?
            • Jako že když zaměníš i/y, tak cenzor nepozná, co to je za slovo a nebude tě chtít ztrestat? No nevím, člověče, jestli je to dobrá taktika.
          • *1*
  • Odulin
    Njn. tak budu holt upgradovat. O 4k si nedělám iluze, protože to neutáhne pořádně, ani moje nová sestava 6700k+1070...a do 4k telky teď stejně nepůjdu. Ale byl bych rád, kdyby z toho něco káplo i pro majitele FHD TV...fps,grafika,cokoli...uvidíme.
  • co dal? multiplatformni hrani porad nic? porad to neutahne ps3 tituly? sorry udelat upgrade nevykone konzole neni velkej posun spis pokus o dotazeni konkurence... kde je ten naskok co meli pri vydani? nikde... Sony proste nevi kam :(
  • Kozy
    Beru hned jak uvidim jak moc je hlasitá, moje PS4 už docela řve.
    • jestli máš po záruce tak tam stačí vyměnit ten levný větrák. nic jiného tam nemá co hučet. ještě HDD...Ten ale když hučí hodně, tak je většinou poškozen.
      • To není větrákem. Většinou odejde teplotní čidlo na desce.
        • Ale houby teplotni cidlo, bohate staci oddelat spodni kryt a ten vetrak profouknout. Ty zebra za nim se casem zasvini prachem a nefouka uz pres ne temer zadny vzduch. Je to problem uplne kazde PS4 v trosku prasnem prostredi a po profouknuti je to opet tiche jako nove.
          • ne problem je ze lidij sou cunata, hodi konzoli pod televizi, dva roky tam lezi a nikdy je nenapdne ze by ji a okoli mohli zbavit prachu. prakticky denne mi projde rukama nekolik pouzitych konzoli a nekdy to je takovej humus ze bych zvracel.
            • tak někde v bazáči
            • Ne nepracuju a ty budes urcite cune, ze ses ozval..
            • Nepracuješ náhodou ve sběrně odpadu? Občas tam vozim nějaký starý krámy, možná jsme se potkali
    • Tak to máme podobné mě teď začala vydávat zvuky i když je off
  • TheGGG
    slušný... 4K bych neriskoval ani se svou novou sestavou s gtx1070 a skylake i7... každopádně, zatímco se tu zdejší pc masters race mohou ukroutit vzteky, já už plánuji nákup nové ps4k, za 10 klacků je to jak zadarec, jak vyjde, levně střelím svou starou ps4 a koupím toto--- popravdě ani nemám doma 4k televizi, ale tak jeden nikdy neví... *1* *1* *1*
    • Odulin
      Jsem na tom do puntíku stejně. ;)
    • Zagro
      Beztak nemáš 4K monitor *3*
      • snorgrind
        Vis ze na PC nepotrebujes 4k monitor abys pustil veci ve 4k ? Rika se tomu downsampling a predtim nez bylo DSR a gedosato se to delalo prez custom rozliseni primo prez ovladace. Na konzoli ten 4k monitor/TV potrebovat budes, protoze te nepusti v tom vrtat :)
        • Zagro
          Jasně, takže si budu pouštět 2160p videa na 1080p monitoru a pak zde budu něco plkat o kvalitě. Nemluvě o tom, že 4K videa na YT atd. postrádají pořádnej datovej tok. Šlo mi v zásadě o to, že zde probíhá diskuse o něčem, co ve skutečnosti ti lidi ani neviděli. BTW pouštěl jsem si to na Samsung U28E590D a žádnej zázrak :)
        • tak kdyz je nativ monitoru 4k je na nem obraz urcite kvalitnejsi nez pri tehle gedosato pokusech neco jako sex se sprckou a bez ni:)
          • Spíše jako sex se ženou a sex s nafukovací panou. V tom druhém případě si můžeš představovat, že souložíš se ženou, ale pořád je to nafukovací pana, stejně tak jako si můžeš říkat, že hraješ ve 4k, ale stejně je to pořád Full HD :D
            • Zagro
              Tak tak, Chumbaba a Farnham_The_Drunk jsou krapet mimo, když si myslí, že se ta kvalita liší minimálně. Alespoň tak to z jejich příspěvků vyplývá a kupodivu si ještě myslí, jací že to nejsou koumáci :)
            • Vidím, že oba víte, o čem mluvíte *3*
          • Farnham_The_Drunk
            V tvém případě, jako rozdíl mezi pravou a levou Ančou Dlaňovou.
      • TheGGG
        ano nemám, a pointa?
        • Zagro
          Pointa je v tom, že zde komentuješ něco, co jsi ani neviděl a ještě si to chceš koupit a přitom to nemáš ani na čem provozovat...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit