Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo a zapomnel jsem te pochvalit, ze umis pouzivat google...moje chyba, ani po tolika prispevcich mi to nedoslo, jak ti na tom zalezi...takze - vazne jsi sikovny chlapecek, o tom zadna...
  • Nevim jak to mas ty, ale ja se utiranim zadku vetsinou vetsinou trefuji do hnedeho...a nekdo jako ty se me vazne dotknout nemuze...mimochodem, ja si na pomoc maminku nevolal, ty jsi s tim zacal, hosanku...ale je hezke, ze mas s maminkou takovy blizky vztah.
  • vidím, že jsem se s tím utíránim zadku trefil do černého, když se tě to tak dotklo, vždycky se ale hošánku můžeš osamostatnit , ty bys měl začít tím, že se jednak naučíš číst ,druhak používat Google, tak se do toho dej, ať se tu dál neztrapňuješ chlapečku, držím palce!
  • A to, ze o tom vis vsechno ti urcite rekla maminka, ze jo? Mimochodem, napsat neco jako "ja o tom vim vsechno" je ten nejlepsi dukaz jaky jsi blbec...a je jedno, co ti rika maminka - maminky v tomhle detem jako ty lzou, vis? ;)
  • já o tom vím všechno, zato ty jsi usmrkánek, co neumí ani použít google, s takovými hlupáčky ani neztrácím čas, maminka ti evidentně zadek utírat musí *1*
  • <3
  • Vazne me bavi nasirat hov*da jako jsi ty...a ted si bez vymacknout bedary a spat, zitra mas skolu...Jo a nemel bys o hracich na konzolich psat jako o inteligentnich lidech, znicis si reputaci...
  • Tak samozřejmě, že i člověk typu Pohlreich si občas něco dá u Mekáče, ale to neznamená, že *většina* lidí, co tam žere, jsou labužníci. Konzole ja casual herní zařízení. To je fakt. Na každýho herního nerda tvého typu je 100 casuálů. Teď přestaň brečet, už si otravný, jak moucha v létě.
  • ButtHurtTrue má zase záchvat. ;D Stačí číst ty spratkovské reakce. Úplně jak z úst Femta aspol. Hned mu věřím, že je vyspělá osobnost. ;DD

    Hráči na konzolích jsou běžně inteligentní lidi, kteří umí s PC, ale ty k nim bohužel nepatříš. Ty si jen ta gumoidní hořčice, kterou se oháníš, akorát na druhé straně barikády.
  • Bobanku, mozna by ti vedeli pomoct u ocare...a pak se hned muzes s novymi brylemi jit pochlubit k psychiatrovi...
  • Tak za tohle te mistni neschopni PC nerdi ukamenuji...a nebo te budou presvedcovat, ze kdyz hrajes na konzoli, nemuzes byt informatik, musis byt prece blbej casual... :D
  • Takze jsi klasicka horcice - pises o necem, o cem nic nevis...OK...to je jako ten vtip - ja si muzu zasukat kdy chci...ale nechci...

    P.S.: Tobe mama utira prdelku? To je u vas doma normalni?
  • Říká člověk, co píše "kdyby jsi"...
  • ani sem si nebyl jistej jestli na tohle chci reagovat, ale...
    na PC sem zacinal hrat. studoval sem informatiku, tak se o PC umim postarat asi lepe nez vetsina z vas. samozrejme je PC vykonejsi, hrajou se na nem lepe FPS, strategie a jine zanry, ALE ! i tak rad hraju na konzoli a posledni dobou na ni hraji vice nez na PC (a rekl bych ze podobne to ma vice lidi, nez tech co prechazeji z konzole na PC). asi tak k ty vasi opustejici se lodi...
  • tak si to vygoogli, když tě to zajímá, nejsem tvoje máma, abych ti utíral prdelku, sorry
  • A jak chces z gauce cist drobne pismo na obrazovce a ovladat gamepadem hry vyzadujici komplexni ovladani? O w8, konzolisti hrajou jen omezene hry ktere se ovladaji jednym velkym tlacitkem:-)
    Peace
  • Mart9
    Maďarština už tam asi je ne?
  • Netreba, nie sme zaostali pepici - anglicky uz vieme... ;)
  • A jake procento ma PC pripojene k TV a receiveru a nehra M&K, ale sedi na gauci s ovladacem v ruce? Jenom pro upresneni, moc by me to zajimalo, diky. Kdyz uz se tim tim ohani kdejaka horcice typu zdejsiho pablba "n"...ono je rozdil mezi "muze" a "ma".
  • A kolík lidi ho skutocne ma...?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit