Přejít na výpis diskuzí

PlayStation 4 vám konečně dovolí změnit PSN online ID

10.10.2018 16:53
Patrik Hajda 26 příspěvků

Sony šlo zjevně do sebe a začalo si odškrtávat hráči dlouho žádané služby. Před dvěma týdny konečně opustilo svou osamocenou komůrku a přidalo se k ostatním s cross-playem Fortnite napříč PlayStationem, Xboxem, PC a dalšími platformami. Nyní odpovídá na další věky trvající žádost – možnost změnit své...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • future is here! 

• mx0r

mne by sa skor hodilo zmenit krajinu registracie... zmenit nick mi je nanic.

• Jack1947

Njn smůla vpn na PS ještě nevymysleli 😛

• KamilZm

Já spíš pořád nechápu, proč má někdo potřebu pravidelně měnit nick.  Pochopím první změnu (zakládal si účet a byl třeba ožralý), ale ta je zdarma. Proč si tedy měnit nick každý týden? Kolik uživatelů to bude dělat a proč? Napadá mě snad jen to, že někdo dělá bordel a chce se alespoň takto maskovat. Potom ať klidně platí.

Jestli to měli historicky nějak hodně zadrátované v systému  a ještě jsou na to navázáni i vývojáři a i ti budou muset produkty nějak (zpětně?) upravovat, tak to asi sranda a levná věc nebude. 

Když to ale vezmu kolem a kolem, tak mi nepřipadá, že by na tom měli třískat peníze (viz první odstavec), takže tím případné náklady stejně moc nevykryjí a raději to měli nechat zadara, aby byl klid.

• Jack1947

Změním si nick maximálně jednou, pokud někdo dělá bordel tak ho to zajímat nemusí protože asi dostane postih 😀

I tak to není ono, stačí že třeba Blizzard nechá nick stejný pro 50 uživatelů 😬

• Lukass

Cekam kdy vyjde clanek kde to bude Smutny a pulka redakce obhajovat,  vzdyt to prece nemusite delat,  a kdo chce ten si toho ani nevsimne,  neomezuje to v hrani atd.  

Stejne jako s mikrotransakcema a lootboxy

• Nepochopil sem tento příspěvek. Asi nějakej těsnopis 😬

• LV426

Co na tom nechápeš, ty jsi tu nový?

• Jack1947

Já taky ne to je tou diakritikou, zase je to brekot nad tím jaká redakce je... "zovčená" 😯

• LV426

Jako to i na Uplay si člověk může měnit nicky jak se mu zachce (1x za měsíc). Dneska už to došlo tak daleko, že někteří jedinci obhajují to, že za uplně obyčejné věci musí platit. Ovce jak prase. Na hloupých se vždycky dobře vydělávalo. Ale tady u té sorty lidí nic neobvyklého, jen si vzpomeňme, 30fps je ok, uřízlé pruhy jakbysmet, každý nesmysl s čím Sony přijde je ok. To je ten nextgen :D Ve volném překladu Další degenerativní stupeň generace.

• LV426

A už to umí mp3 ? Nebo se za to taky platí už?

• Derp_1337

haha

Informační zpráva pro trollíka: MP3 uměl přehrávat už PS3. PS4 to umí taky.

• flash789

Jakmile ma prumerny cech za neco zaplatit vznikne vzdy velmi dlouha diskuze. Obvzlast PC hraci toho vzdy maji na srdci nejvic, cim to asi bude..

• Veskoslav

Jo, protože na Steamu si například můžu nick měnit, jak chci. Ale chápu, d*bil rád zaplatí a evidentně jsi d*bil. A pokud umíš anglicky, doporučuji oficiální fóra PS či Reddit. Možná by pak tvému pidimozečku došlo, že na to nadávají úplně všichni.

• ty kdybys měl platit za každou změnu nicku tady na games, tak se nedoplatíš 😂

• Jack1947

Tak tak radši za reklamy :D to se dá 😉

• Jack1947

St ebou nebývala ani předtím moc sranda a ted je to ještě krapet horší😬😯

• Carnage666

Wow, něco co má Steam už od svého vzniku a zadarmo...

• Jack1947

Dokonce i bez Steamu to šlo ale to už je mooooc dááááááávno😬

• species

Ty jo konzole jdou dopredu, koukam forza 4 uz ma nefilmovych 60fps a ted si dokonce muzete zmenit nick. No dekadu, dve a mozna budou i ty mody!

• Knifer

Tak módy jsou sice zatím jen u fallouta ale alespoň něco, no nebudem si lhát většina módu sóji za prd. 😁

• PanS

Na konzolích rozhodně, jinak nesouhlasím.

• Derp_1337

Tak přinejhorším člověk může vždycky vytvořit na konzoli nového uživatele a hrát hru z BluRay s úplně novým ID. Problém je akurát s hrami, které byly nakoupeny v eShopu a tudíž jsou svázané s účtem...

• Jack1947

No právě😀😛😉

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit