Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mx0r

    mne by sa skor hodilo zmenit krajinu registracie... zmenit nick mi je nanic.

    • Jack1947

      Njn smůla vpn na PS ještě nevymysleli 😛

  • KamilZm

    Já spíš pořád nechápu, proč má někdo potřebu pravidelně měnit nick.  Pochopím první změnu (zakládal si účet a byl třeba ožralý), ale ta je zdarma. Proč si tedy měnit nick každý týden? Kolik uživatelů to bude dělat a proč? Napadá mě snad jen to, že někdo dělá bordel a chce se alespoň takto maskovat. Potom ať klidně platí.

    Jestli to měli historicky nějak hodně zadrátované v systému  a ještě jsou na to navázáni i vývojáři a i ti budou muset produkty nějak (zpětně?) upravovat, tak to asi sranda a levná věc nebude. 

    Když to ale vezmu kolem a kolem, tak mi nepřipadá, že by na tom měli třískat peníze (viz první odstavec), takže tím případné náklady stejně moc nevykryjí a raději to měli nechat zadara, aby byl klid.

    • Jack1947

      Změním si nick maximálně jednou, pokud někdo dělá bordel tak ho to zajímat nemusí protože asi dostane postih 😀

      I tak to není ono, stačí že třeba Blizzard nechá nick stejný pro 50 uživatelů 😬

  • Lukass

    Cekam kdy vyjde clanek kde to bude Smutny a pulka redakce obhajovat,  vzdyt to prece nemusite delat,  a kdo chce ten si toho ani nevsimne,  neomezuje to v hrani atd.  

    Stejne jako s mikrotransakcema a lootboxy

    • Nepochopil sem tento příspěvek. Asi nějakej těsnopis 😬

      • Jack1947

        Já taky ne to je tou diakritikou, zase je to brekot nad tím jaká redakce je... "zovčená" 😯

  • flash789

    Jakmile ma prumerny cech za neco zaplatit vznikne vzdy velmi dlouha diskuze. Obvzlast PC hraci toho vzdy maji na srdci nejvic, cim to asi bude..

    • Veskoslav

      Jo, protože na Steamu si například můžu nick měnit, jak chci. Ale chápu, d*bil rád zaplatí a evidentně jsi d*bil. A pokud umíš anglicky, doporučuji oficiální fóra PS či Reddit. Možná by pak tvému pidimozečku došlo, že na to nadávají úplně všichni.

    • Jack1947

      St ebou nebývala ani předtím moc sranda a ted je to ještě krapet horší😬😯

  • Carnage666

    Wow, něco co má Steam už od svého vzniku a zadarmo...

    • Jack1947

      Dokonce i bez Steamu to šlo ale to už je mooooc dááááááávno😬

  • species

    Ty jo konzole jdou dopredu, koukam forza 4 uz ma nefilmovych 60fps a ted si dokonce muzete zmenit nick. No dekadu, dve a mozna budou i ty mody!

    • Knifer

      Tak módy jsou sice zatím jen u fallouta ale alespoň něco, no nebudem si lhát většina módu sóji za prd. 😁

      • PanS

        Na konzolích rozhodně, jinak nesouhlasím.

  • Derp_1337

    Tak přinejhorším člověk může vždycky vytvořit na konzoli nového uživatele a hrát hru z BluRay s úplně novým ID. Problém je akurát s hrami, které byly nakoupeny v eShopu a tudíž jsou svázané s účtem...

    • Jack1947

      No právě😀😛😉

  • jindra.veliky

    5/10 euro za změnu nicku :D 

  • Jack1947

    Nejdříve crossplay, ted změna jména - zdá se že se blýzká na lepší časy😎 holt, pokrok jde pomalu, ale stojí zato😉

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit