Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • frag.ment
    Vidím, že se to tu promazalo, ale mám takový pocit, že diskuze za pár chvil nabere stejné obrátky, takže by tu admin u toho musel sedět furt.. Malá narážka na Predatora: za svůj život jsem si poskládatl tuším 6 PC (nechce se mi pátrat) a myslím že se o provoz a hry umím i celkem postarat, ale poslední rok hraju jen na konzoli a pc mám na jiné věci, takže podle tvé teorie jsem vypatlanej casual občan, co umí jen připojit kabel a hrát?
    • Vrook
      Hlavně pro lidi, kteří uvažujou stylem "konzolovej hráč je hloupej, protože si nesestavuje vlastní PC", je podle logickýho vyústění a za použití selskýho rozumu vrcholem inteligence a dosáhnutí vlastní seberealizace sestavit několik kusů HW k sobě, což je snad jednodušší, než postavit něco z Merkuru. To, že někdo třeba hraje na konzoli, protože má v životě jiný priority, než ejakulovat štěstím do rozestavěnýho PC, to holt nepochopěj. A to doma konzoli nemám..
  • Redakce Games.cz byla jistě potěšena obrovským "provozem", který tu vznikl díky peprné diskusi k minulému článku, jejich nastrčený troll, který tu vystupuje pod desítkou různých účtů zde úspěšně udržel hádku pár ubožáku po celých 48 hodin a protože je to málo, je tady další článek, který má stejný cíl.
  • Alešku, Alešku. Přestaň nám cpát tyhle blbosti a napiš raději nějakou zajímavou zprávu o nějaké hře. Neznám nikoho, koho by zajímaly nové konzole a už vůbec nemám pocit, že se kolem nich něco točí. To jen zde na games se nám to někdo snaží vnutit.
    • Dovolil bych si nesouhlasit, ja jako dlouholety hrac na Pc jsem pred 2 lety prestoupil na konzole , a nemuzu si starou generaci PS3/XBOX360 vynachvalit, a tyhlety zpravy me prave zajimaji. Zkus byt priste mene zaujaty na svoji PC masinku a pochop ze doma se meni a konzole maji spoustu vyhod ktere PC nema.
      • Black_Hand
        hlavni problem je v tom, ze Nitro nechape, ze to co se deje na konzolovem trhu silne ovlivnuje PC trh a naopak. oba dva trhy jsou silne provazane. napr. nova generace konzoli by nebyla tim cim je, nebyt poslednich par let vyvoje na PC. a krome toho, nezapomen, ze PC maji taky spoustu vyhod, ktere konzole nemaji, ze? :)
        • Ta provazanost PC s konzolema (nebo naopak me je to fuk) je spis ke skode bych rekl .)
        • Aha, proto tu potřebuju každý den číst, kde se PS4 začal prodávat.
          • Black_Hand
            tak proc si nefiltrujes zpravy podle platformy? vlevo nahore mas "Hlavni stranka", a kdyz na to najedes, tak tam mas na vyber bud PC nebo Konzole. jednoduchy.
            • A tak BlackHand dosáhl míru mezi PC a konzolovou komunitou. Bohužel, mír netrval dloho a zanedlouho se opět rozhořely bitvy o nej platformu. Jeho čin měl pramalý vliv pro dlohodobbý mír, ale zapomenut nebude, neb i těch 5 minut bez krvavých bitev, stačilo, aby se zapsal do dějin již 40-ti leté války.
          • Tak to nečti, ignoruj a pomysli si, jakej si borec, že tě konzole nezajímají, jak máš nabušené PC a patříš k "PC master race" oproti ovčím konzolistům.
            • Takže mi říkáš, že články nečteš, ale vadí Ti, že tady jsou. Proboha, to jste tak nas*aný, že se nepíše o "pitomým" PC, ale "pitomých"konzolích?
            • Však já to nečtu, jen mi to vadí. Nebo takhle, konzole mi až tak nevadí, když na tom někdo chce trávit svůj herní čas, jeho věc, ale vadí mi intenzita nesmyslných článků tady. Poslední dobou se tu člověk dozví hov*o, recenze čím dál tupější, všude plno chyb, redakce neumí psát... strašný.
        • otázka spíš je, kolik má výhod PS4 proti PS3 krom o něco lepší grafiky
      • byl by možný výčet té spousty výhod, které PC nemá?
      • snorgrind
        maji presne 2 vyhody, exkluzivni hry a jednoduchost takze si to umi pripojit k tv a ovladat i opice
        • Ty tzv. "exkluzivni" uz to neni tak jako driv .) navic na PC mas vic exkluzivnich veci...
          • BangMeInBangladesh
            jmenuj
            • Pro mě je to například ARMA2 a 3. To si jinde než na PC nezahraju. A tu hru miluju. *5* PS3 vlastním taky a jsem nadšený z UNCHARTED a z LAST OF US. *4*
            • Kurna ten seznam by byl hodne dlouhej :(
              Vem list spousty MMO, pak pridej do omacky nekolik desitek strategii, dochut to decentne tahovkama a muzete podavat i s nejakym simulatory. A kdyz se bude u toho vareni nudit. Muze si jit na PC nebo notebook (klidne i tablet a smartphone) precist nejaky informace na web a pohledat pres google.
            • Hry jenom na PC? To myslíš vážně? *1*
      • To bylo myšleno, že jsou tu neustálé zprávy kolik se čeho kde jak prodává, tobě to neleze na nervy? Zajímaly by mě jiné, podstatnější věci, než tyhle "kraviny", které si najdu jinde když chci. Informační hodnota tohoto webu dost klesá.

        PS:Krom pár exkluzivek nemá nic, naopak ve všem ztrácí. Já mám u PC vše vč. gamepadu (bojovky), volantu atd. hraju 2560* na TV. Box i PS jsem dřív měl, hnůj.
      • Jsou výhody, a nucené pravidla co se jako výhody tváří. Pak jen plať, plať, plať, plať...
        Konzole už nejsou co bývali, jsou to sociální mašiny, v kterých si taky můžeš zahrát.

        Prostá představa, že jen OS konzolí bych nainstaloval na libovolný HW je mi libovější, než si kupovat HW s OS, který nic extra nepřináší.

        Tohle možná bude Steam OS a pak se tady budeme bavit o tom, co je konzole a Konzole.
  • Skoda, ze ps4 nebude umet placky z ps3. Koupil bych hned. Ted.mam xbox, ale lakaji me spousta her ps3. Jinak se mi zda, ze je ps4 i xone hruba nastejno a tak diky cene vyhrava ps,
  • ucho
    tak ono celkově v Evropě :D
    http://youtu.be/3aUslPuTOAY
    • a pro tyto bozi omyly se optimalizujou hry... *6*
    • Fake. Call me Sherlock.
    • Typičtí konzolisti... My PC hráči máme vkus.
    • frag.ment
      Jako takové akce nechápu (možná už je to věkem, ve 13ti-14ti bych to možná viděl jinak), ale není nad to si v klidu pro kus HW zajiít pár dní po launchy, když už po něm člověk touží, kdy už v shopech skoro nikdo není, vzít si svůj kousek a jít spokojeně domů a těšit se na rozbalování (ať je to kus PC hardwaru nebo nová konzole). Abych se někde mlátil a měl svůj kousek co nejdřív mi nějak uniká... To samé u her a jejich půlnočních prodejů.
    • spook.y
      Tohle mi už nepřijde moc normální, ale co...jejich věc.
      • Otázka je kolik lidí z toho davu jsou pařani :) Tihle lidi to mají jako show a je jim jedno, jestli budou čumět na MTV, představení PS4 nebo čehokoliv jinýho. Prostě je to super akce a je hrozně cool tam být. Za týden budou sedět jinde.
        • A nebo je to typ lidi co zerou Apple (iPod, iPad, iPhone) PS4, Xbox One, protoze je to proste IN a na vic mozek nemam :D Kazdopadne to video me pobavilo, aspon si clovek udela obrazek o konzolove komunite :P
          • frag.ment
            Hodně dementní příspěvek..
            • Dik, snazim se :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit