Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Thanquol

    Seksi, ale kdyby už Koukal vyjít Ratchet & Clank. Vrni mi fousky vzrusenim,jen na to pomyslím. 

    A jestli tomu nedáte 10ku, tak nemilujete PlayStation.!!


  • iSpirit

    i kvůli tomu hnusnému výřezu bych nešel do diskové verze, vím, že design není nějak důležitý, ale přece jen digitalní verze je alespoň symetrická.

    • Byt slot pro disk uprostred v tom cernem panelu pro I/O, tak bych nemel namitky ani ja. Mam sice predobjednanou tu s mechanikou, ale pro budouci majitele Slim verze apod. doufam, ze ten design dotahnou do dokonalosti (a ze je kde menit a zmensovat, pokud stahnou vykon s lepsim vyrobnim procesem, budou si moci dovolit zmensit zakladku, ktera je uz ted z vetsi casti nezaplnena)

  • Lima

    Co Playstation, ten není důležitej ..... my chceme víc morčátek!!! 😉😍

  • zajímalo by mě, jak běhá na ps5 kingdome come, jestli už budou nabíhací časy lepší, než na staré generaci, kde jsem si stihnul udělat i oběd než se mi hra načetla.

    • Nam nabihala dobre jen na PC a SSD disku :) To hold nesmis hrat na toustovaci :D

    • LiarForHire1

      Asi o trochu jo, ale aby to bylo reálné zlepšení, tak by Vávrův tým musel vydat patch. 

  • Houdini

    Pavel má krásne morčatá len neviem prečo má v obývačke toastovač.

    • Tak pořád lepší, než proutěné křeslo a lednčku na záchodě (Black Books) :-D

    • Pavel Makal

      Protože mám obývák spojený s kuchyní a to, co vidíš, je ve skutečnosti kuchyňský pult 😉

    • medveddd

      Třeba bylo v plánu porovnání PS5 s ním a jen se to nedostalo do finálního článku!

  • RodneYCZ

    Ovladac je nabijen pomoci USB-C a ne micro USB, to by byl jinak poradny zavan z minulosti ;-)

    • Pavel Makal

      Pravda, opraveno, dík! Člověk si na ten next gen musí zvykat :D

  • jack

    Lesklý černý plast v autech, konzolích a .... vypadá asi dobře na fotkách, ale je velmi nepraktický. Také jsem čekal, že  unboxing PS5 bude s  pruhovaným potomkem obou morčat.

    • 0011

      Nemůžu mluvit za Pavla, ale příjde mi že jsou to obě holky leda že jedno z jmen Pralinka nebo Rozinka je klučičí, což mi příjde nepravděpodobné - i když u člověka který používá TA konzola jeden nikdy neví 😀

      • Pavel Makal

        Jsou to obě holky, ano. A ne, neříkam ta konzola, ale rozhodně říkám ta PlayStation.

        • 0011

          Tak to sorry, osobně mě rod u neživých předmětů netankuje, já zas používám "to péesko", ale oddechl jsem si, že po světě neběhá samec morčete s jménem Pralinka/Rozinka 🙂

  • Harshday

    Mně se líbila nejvíce asi první verze PS4, z fotek na mě PS5 působí levným dojmem ten celkově  přeplácaný design s lesklým plastem uprostřed se mi nelíbí. Ale možná mě jen klamou fotky, v reálu to může vypadat naprosto jinak. 

    • iSpirit

      za mě PS4 slim. 

      • Harshday

        Ta také měla něco do sebe, nevím proč to sony udělala, vždy měla tak krásný stylový vzhled, který vyloženě nebyl scifi, ale pořád vypadal nadčasově a v obýváku vypadal krásně. Třeba PS4 měla krásně schovanou mechaniku, tady prostě vypadá divně. Ale jen můj osobní názor. Za mě je to po PS3 superslim nejhorší design. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit