Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Harshday

    Mně se líbila nejvíce asi první verze PS4, z fotek na mě PS5 působí levným dojmem ten celkově  přeplácaný design s lesklým plastem uprostřed se mi nelíbí. Ale možná mě jen klamou fotky, v reálu to může vypadat naprosto jinak. 

    • iSpirit

      za mě PS4 slim. 

      • Harshday

        Ta také měla něco do sebe, nevím proč to sony udělala, vždy měla tak krásný stylový vzhled, který vyloženě nebyl scifi, ale pořád vypadal nadčasově a v obýváku vypadal krásně. Třeba PS4 měla krásně schovanou mechaniku, tady prostě vypadá divně. Ale jen můj osobní názor. Za mě je to po PS3 superslim nejhorší design. 

  • RodneYCZ

    Ovladac je nabijen pomoci USB-C a ne micro USB, to by byl jinak poradny zavan z minulosti ;-)

    • Pavel Makal

      Pravda, opraveno, dík! Člověk si na ten next gen musí zvykat :D

  • Lima

    Co Playstation, ten není důležitej ..... my chceme víc morčátek!!! 😉😍

  • Houdini

    Pavel má krásne morčatá len neviem prečo má v obývačke toastovač.

    • Tak pořád lepší, než proutěné křeslo a lednčku na záchodě (Black Books) :-D

    • Pavel Makal

      Protože mám obývák spojený s kuchyní a to, co vidíš, je ve skutečnosti kuchyňský pult 😉

    • medveddd

      Třeba bylo v plánu porovnání PS5 s ním a jen se to nedostalo do finálního článku!

  • iSpirit

    i kvůli tomu hnusnému výřezu bych nešel do diskové verze, vím, že design není nějak důležitý, ale přece jen digitalní verze je alespoň symetrická.

    • Byt slot pro disk uprostred v tom cernem panelu pro I/O, tak bych nemel namitky ani ja. Mam sice predobjednanou tu s mechanikou, ale pro budouci majitele Slim verze apod. doufam, ze ten design dotahnou do dokonalosti (a ze je kde menit a zmensovat, pokud stahnou vykon s lepsim vyrobnim procesem, budou si moci dovolit zmensit zakladku, ktera je uz ted z vetsi casti nezaplnena)

  • jack

    Lesklý černý plast v autech, konzolích a .... vypadá asi dobře na fotkách, ale je velmi nepraktický. Také jsem čekal, že  unboxing PS5 bude s  pruhovaným potomkem obou morčat.

    • 0011

      Nemůžu mluvit za Pavla, ale příjde mi že jsou to obě holky leda že jedno z jmen Pralinka nebo Rozinka je klučičí, což mi příjde nepravděpodobné - i když u člověka který používá TA konzola jeden nikdy neví 😀

      • Pavel Makal

        Jsou to obě holky, ano. A ne, neříkam ta konzola, ale rozhodně říkám ta PlayStation.

        • 0011

          Tak to sorry, osobně mě rod u neživých předmětů netankuje, já zas používám "to péesko", ale oddechl jsem si, že po světě neběhá samec morčete s jménem Pralinka/Rozinka 🙂

  • Thanquol

    Seksi, ale kdyby už Koukal vyjít Ratchet & Clank. Vrni mi fousky vzrusenim,jen na to pomyslím. 

    A jestli tomu nedáte 10ku, tak nemilujete PlayStation.!!


  • zajímalo by mě, jak běhá na ps5 kingdome come, jestli už budou nabíhací časy lepší, než na staré generaci, kde jsem si stihnul udělat i oběd než se mi hra načetla.

    • Nam nabihala dobre jen na PC a SSD disku :) To hold nesmis hrat na toustovaci :D

    • LiarForHire1

      Asi o trochu jo, ale aby to bylo reálné zlepšení, tak by Vávrův tým musel vydat patch. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit