Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • At to udelaji streamovatelny i na kompa a maji moje penize. A jak jako ze to bude streamovat na sony bravia? To bude stacit samotna televize bez nutnosti vlastnit ps? /mit jen ucet
  • Problém je v youtube.
  • S youtube bych to neporovnával. Youtube konektivitu dost šidí takže se videa kolikrát sekaj i na kvalitním připojení na kterém by mohly běžet klidně 4x.
  • To je ako škrábať sa ľavou nohou na pravom uchu *7*
  • Jack1947
    There we go, nakonec ... nakonec to bude daleko drive nez jsme si mysleli. Bez nejakych zbytecnych problemu... se ovsem clovek neobejde oj joj.
  • ucho
    co jsem zkoušel hrát přes gaikai darkness 2, tak to šlo celkem v pohodě. hratelné to bylo. tolik bych se toho nebál.
  • laaag laag laag - you are dead - game over
  • tak dneska ikdyz ma clovek super rychly internet tak i to youtube kde je jen video se v 720 obcas seka,full HD 1080 je zazrak, kdyz jede plynule bez zaskobrtnuti, nedovadu si predstavit kde by mel bej pripojenej, aby se hra stremovala plynule mozna na nejaky optice leda a to primo k serveru...
  • Lawliet
    Dataprojektor?
  • ucho
    ano, a dokonce na to nepotřebuješ ani televizi.
  • Lawliet
    Je možné hrát PS3 hry z dvd na PS4?
  • Phillios191
    To by mě zajímalo jaké bude potřeba mít člověk internetové připojení aby mohl hrát bez nějakých kolapsů...
  • Konečně pustili Aleše domu. Díky za články Aleši. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit