Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky mi prislo, ze Agent 47 si jel zasurfovat na Oahu...
  • corfer
    Za to co udělali z Maxe Payna BUDOU PYKAT! - Opravdová prasárna stvořit z původně noirové hry dílo, jehož obrázky nevyzařují naprosto žádnou atmosféru. Takhle smutný jsem nebyl dlouho.
  • sakra vždyť to je Joeova košile :D
  • WOSHOST
    no co hitman na dovolené aagghh TO JE MAX *8*
  • It looks like you know what noir is about... oh, wait!
  • I looks like you know what noir is about... oh, wait!
  • Pan_Klobouk
    Vidis, to by ovsem byla finta fň. Nejdriv nasrat vsechny fandy a pametniky MP1+2 sluncem zalitym Riem, s tlustym, plesatym a zarostlym Maxem a pak s druhou misi stando pede zpatky do NYC, do cerny kuze a do podsveti.
  • ucho
    necháváš ji ležet, ale zvesela si do ní kopneš :D
  • Phate27
    Doufam ze naopak.
  • smejki
    Noir mám rád... oh, wait!
  • Max Payne 1 a 2 bola celkom dobrá dúfam že aj táto bude....

    (Takže to Max ukradol Joovy z mafie 2 košelu :D)
  • No já to chápu ale tak změna je život a nějaké komenty typu tohle bude hnus bych nechal až po zahrání.
  • Někdo tady asi pořád nechápe, že většina lidí nechce hrát za obtloustlého Sama Fishera tančícího ve slunečném Riu, ale za Maxe Payna v kožené bundě vedoucího sarkastické monology v temném New Yorku.
  • Pan_Klobouk
    Vidim tam drobny posun k lepsimu ;) na druhem obrazku ma Max jeste vlasy. Ze by nas cekal temny zacatek v NY a teprve pak se neco udeje, nastoupi pleska, havajska kosile a slunickove Rio?
  • Tak jí nech no aspoň zbude víc pro ostatní.
  • Se podívej a vidíš to! *1* Hodnotím to podle zmrvení hlavního hrdiny.TO mi bohatě stačí k tomu abych tuhle hru nechal ležet.
  • mmrrxx
    temna havajska kosela *1*
  • Aha ty už jsi to hrál?
  • Willis taky je teď plešatý a vypadá ještě líp než s vlasama.
  • Tohle dopadne úplně stejně jako třetí pokračování Soldier Of Fortune :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit