Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sakra vždyť to je Joeova košile :D
  • WOSHOST
    no co hitman na dovolené aagghh TO JE MAX *8*
    • Taky mi prislo, ze Agent 47 si jel zasurfovat na Oahu...
      • 47 je aspon elegán.
  • It looks like you know what noir is about... oh, wait!
  • smejki
    Noir mám rád... oh, wait!
    • I looks like you know what noir is about... oh, wait!
  • Max Payne 1 a 2 bola celkom dobrá dúfam že aj táto bude....

    (Takže to Max ukradol Joovy z mafie 2 košelu :D)
  • Někdo tady asi pořád nechápe, že většina lidí nechce hrát za obtloustlého Sama Fishera tančícího ve slunečném Riu, ale za Maxe Payna v kožené bundě vedoucího sarkastické monology v temném New Yorku.
    • No já to chápu ale tak změna je život a nějaké komenty typu tohle bude hnus bych nechal až po zahrání.
      • Změna je život??? Tohle je jako kdyby z Kmotra udělali Desperada!!! Ať s mou koupí téhle frašky nepočítají.
        • Téda tolik jistoty jsem už dlouho neviděl. Teprve je tu pár obrázků žádné video ani nějaké konkrétní informace ale stejně tu je plno lidí co už předem ví že se jim to nelíbí.
  • Pan_Klobouk
    Vidim tam drobny posun k lepsimu ;) na druhem obrazku ma Max jeste vlasy. Ze by nas cekal temny zacatek v NY a teprve pak se neco udeje, nastoupi pleska, havajska kosile a slunickove Rio?
    • Phate27
      Doufam ze naopak.
      • Pan_Klobouk
        Vidis, to by ovsem byla finta fň. Nejdriv nasrat vsechny fandy a pametniky MP1+2 sluncem zalitym Riem, s tlustym, plesatym a zarostlym Maxem a pak s druhou misi stando pede zpatky do NYC, do cerny kuze a do podsveti.
  • mmrrxx
    temna havajska kosela *1*
  • Tohle dopadne úplně stejně jako třetí pokračování Soldier Of Fortune :-)
  • Dik to vypada jak Kane&Lynch krizenej s takovou tou ceskou/slovenskou strileckou z tropickych zemi...

    Chjo :o/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit