Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wenceslaus
    Jedinný MMORPG, za který bych pravidelně platil mohlo být WoD. Pokud by bylo alespoň přibližně takový, jak ho popisovali tvůrci. (a co bylo v leaks).
    Jinak mi všechny přijdou hrozně moc nastavovaný nudným kosením houfů mobek... navíc v tab-targeting soubojích, občas spetřeným nějakou "minihrou" typu "vyhněte se bossově speciánímu útoku zběsilým poskakováním přes tyhle značky"...
    Snad už někdo přijde s pořádnou zmněnou. Kde je v tomhle RPG netuším. Podle mě na pen-n-paper typu DnD nebo Dračí Doupě mají ještě hodně co dohánět.

    *edit WoD od CCP. tj World of Darkness, nikoliv datadisk k WoW.
  • V max regionech par lidi je, ale o tom to prave je, ze nikdo novej to hrat nebude, protoze nema s kym. Sice vsechno upravili tak, ze se to da odehrat jako singl, ale koho by to bavilo? Bez se podivat do hurky (tak +- lv30) .... a nepotkas tam nikoho. Bez se probehnout po kraji ... a nepotkas taky nikoho.
  • wenceslaus
    STWOR jsem hrál od vydání, měl jsem Jedi Shadow lvl 50, hrával jsem občas PvP a nevyvážený mi to nepřišlo. Co přeaně myslíš?
  • Ano, len co som cital, dufam ze Trion zmeni Labor points system.
  • tonnymontana
    Ja mam hodne rad MMO a snazim se kazdy zajimavejsi kousek zkusit. V podstate od doby star wars galaxies kde jsem si nedocenil moznosti hry a naslednym tvrdym zasahem vyvojaru do hratelnosti kde hru usmrtili jsem ted zustal u Wildstar. Tolik moznosti jsem uz dlouho v zadne MMOcokoli nehral a je mi jedno co kdo na ni rika. Kdyz me to chytlo je to pro me dobra hra:) obcas kouknu do WoW diky tem letum tam ma clovek hodne "znamejch" a to cislo u TESO me diky jejich kampani neprekvapilo ony jsou zajimavejsi az ty druhe,treti mesicni poplatky. prvni mesic si zaplati hodne optimistu:)
  • Nevím, kdy jsi naposled SWTOR hrál, ale změnilo se opravdu hodně a ta hra má zábavný end game a classy jsou na tom stran vybalancovanosti také o mnoho lépe.
  • Myslel jsem, že Rift na tom bude lépe, nevíte jestli je něco podobného i za rok 2012?
  • Jack1947
    Přestat nadávat a smížit se s tím že to je jedna z věcí s čím moc nenadělám je tak těžké chápu takže ignorace? to už je leopší a světe divse opravdu to funguje!. *3*
  • Mnozí to zkoušeli, žádný neuspěl. To máš jako strkat dicka do dyke.
  • Teda chtelo by to konkretni cisla a ne jen rikat, ze si neco vede dobre. Protoze i ten odkaz na pruzkum sleduje jen obrat jednotlivych titulu, coz neni az tak moc vypovidajici o poctu hracu.

    Kazdopadne tech 750k u TESO je dost prekvapujici. Sice jsem zkousel jen betu, ale na onlinovku tam neni skoro zadna kooperace ( a vyslovene vznikali problemy s nekterymi questy, kdyz jste se je snazili delat v parte) a na single je to desne genericky a nezazivny.

    U toho SWTOR by me dost zajimali cisla co se tyce predplatitelu a ftp. Pokud se neco zasadne nezmenilo, tak ta hra ma slaby end game content a navic jsou classy naprosto tragicky vybalancovany. Proto je pro me dost zvlastni ze si vedou financne tak dobre.
  • P1trs
    'A klesající trend se má potvrzovat i v budoucích letech.'
    No jasne, protoze vetsina MMO jde cestou p2wF2P. A MMOcka co nejaky poplatek chteji, jsou jen hloupe kopie kopie...


    '...dlouhodobá data ukazují, že onlineovky se sci-fi tématikou bývají v průměru třikrát úspěšnější, než fantasy MMO.'
    Hm na tom top 10 zebricku jsou scifi #4 SWOTR a #6 EvE Online, zbytek jsou fantasy, pokud se nemylim? Pokud dobre pocitam tak je to 2:8, takze fantasy jsou 4x uspesnejsi? WTF?

    edit:
    Navic bych Wildstar do scifi moc nepocital, zaradil bych to spis jako fantascifimagorie.
  • walltar
    No tak to vyloženě záleží na tom jak hraješ. Já ve své nejvíc závislácké fázi sem byl rád, když jsem kromě EvE zvládnul ještě sprchu, jídlo a spánek. *1*
  • walltar
    Samotného by mě zajímalo jak dlouho tu wowko ještě bude ... Já si myslím, že dost lidí používá dneska už wowko spíš jako takový Facebook s přidanou hodnotou. Že to hrají ze setrvačnosti kvůli tomu, že tam jsou lidi se kterýma hrají. Chodí tam spíš pokecat a to hraní je tak nějak mimo.

    Já třeba podobně strávil poslední půlrok v EvE ... už jsem tam ani nechodil hrát, ale spíš si pokecat s lidma. Ale myslím, že za ukončením wowka nakonec nebude nějaká hra, která by ho porazila ... protože prostě nová hra nemůže soupeřit s něčím do čeho dělají content deset let. Spíš to pomalu půjde dolů ... po každém datadisku se to možná zvedne, ale jen na chvíli a těch lidí co to bude platit mezi bude čím dál tím míň až nakonec lidi zjistí, že tam už není to proč to vlastně hráli.
  • P1trs
    pri eve jeste jedno mmo v pohode zvladnes
  • Ja jsem skoncil tak pred rokem,byl jsem ve velke oblasti snad poslednich 10 lvl-potkal jsem ok 3 lidi/h..potom co jsem 2 mesice v kuse hral vpodstate sam dokola se opakuici questy a oblasti sem to odinstaloval
  • archeage ...
  • Jenže WoW nikdy nepoleví, teď sice má 8,5M aktivních platících předplatitelů, ale s datáčem to stoupne opět na 10+M.
  • oin.odin
    hmmmmmmmmm..... a ako je na tom FF14 ??? to by ma zaujímalo ... vravia že je 2,5m aktivovaných hráčov ...
  • Tohle je jeste vetsi cucani z prstu nez tech 750 000. :D
  • Může někdo, prosím, tomuto pitomci vysvětlit, jak správně sestavit větu v českém jazyce?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit