Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám ho v hledáčku, od příchodu dualshocku konečně něco nového, zajímavého, použitelně se tvářícího...
  • Hrůza, k+m nikdy nic nenahradí.
  • Kedaro
    Půjde ale i na hrách bez steamu? Co když mám Zaklínače na gogu?
    • Do knihovny Steamu se da pridat i hra od jinud, takze tipuju, ze pujde.
  • Chim
    No, myslím že na hry mi bez problémů postačí moje kvalitní multitlačítková myš + klávesnice.
    • tak ja sa obcas rad zvalim na gauc a hram s ovladacom hry na steame...takze tam s klavsnicou a mysou tazko :)
    • rami.cz
      uz bych te chtel videt s mysi a klavesnici na gauci :D lol
      • cely leto kamo, pohodicka
      • Chim
        Celkem bez problémů *3*
      • chceš poslat fotky? *3*
    • species
      Neni to spis pro ty co by chteli mit PC jako konzoli? Tzn v obyvaku s ovladacem? Samozrejme ze na normalni desktop je porad lepsi mys...
      • Chim
        Na to bych ti odpověděl ale chytl by se toho nějaký i*iot a rozjel by tu flame *1*

        Pozn: Co je do psích pochev urousanejch nevhodného na slovu I*iot?
    • Draken69CZ
      Klávesnice netřeba?
      • Chim
        Opraveno *3*
  • Já už jsem ho objednal a normálně mi to povolilo zalání do ČR. Vzhledem k tomu, že mají sídlo někde v lucemburku tak bych řekl, že to nebude problém a snad i bez cla.
  • 0011
    mě by spíš zajímala podpora gamepadů dalších výrobců, někdy se mi zdá, že tyhle velký korporace si myslí, že gamepady vyrábějí jenom oni, MS a Sony. Ano vyřešil jsem to emulací x360 ovladače ale nechci to kopírovat do každý hry, kterou chci hrát s gamepadem (no je fakt, že jich nejsou zrovna zástupy)
    • Proboha tak nekupuju gamepad, který je raritní a máš po problému. Kup si Xbox Controller ELITE a nemusíš brečet. (Stejně lepší ovladač k PC nekoupíš.)
      • 0011
        Proč bych si kupoval další gamepad, když už jeden mám? To si radši koupím panel k hotasovi na létání, a radši x360 budu dál emulovat a můj ovladaš je mnohem pohodlnější do ruky než x360 a raritní fakt není
      • já mám doma cca 15 let starý gamepad Logitech, nic mu neni, funguje v pohodě, ale podpora her i ovladačů je mizerná *9*
        • Právě o tom mluvím omg, stejně jsou to všechno porty z konzolí a mají určitě vždy podporu Xbox ovladače. Váš problém má opravdu snadné řešení... Kupte si Xbox controller a máte po problému...
          • a proč bych to dělal, když už gamepad mám? na tuto monopolní šikanu rozhodně nepřistoupím
            • Nebrečim, jen se mi to nelíbí, asi jako když Creative přestali dělat ovladače na starší verze zvukovek, aby sis musel koupit novou kartu, která je úplně stejná jako ta stará. Nový by samozřejmě jinak nikdo nekupoval, protože zvukovky se nerozbíjej a hrajou v podstatě furt stejně, tak to šalamounsky vyřešili takhle.
            • Tak poto nebreč že ti to nefunguje nebo že je to složitý.
            • @Tommy Xbox controller je vedle PS4 ovladače nejrozšířenější controller - proč? Protože je prostě zdaleka nejlepší, držel jsem spoustu ovladačů, ale tohle je špička. Ani PS4 ovladač na něj nemá. PS4 je lepší platforma, ale ovladač prostě Microsoft dělá lepší. Navíc 360 ovladač lze pořídit za litr dneska.
            • MS je holt zvyklý na své poslušné konzolové ovečky, ale u mě jim pšenka nepokvete, jejich předražené nekvalitní herní bazmeky u mě nemají místo
  • už vidim, jak na tom hraju Dotu za Meepa nebo CS:GO.. ale na simulátor dráždění dámských bradavek to bude jako ovladač ideální
    • 0011
      simtě gamepad(a tohle ať se to tváři jakkoliv tak to je gamepad) je na bojovky jako streetfighter a na sportovní a závodní hry. Zkoušel jsem GTA 5 a líp se mi jezdí na klávesnici, ale třeba NFS Underground se na gamepadu hraje skvěle obecně arkádové závody se na tom hrajou dobře. Ale ten simulátor o kterém píšeš bych docela bral *3* *1*
      • V tom případě na SF a Mortal Kombat.. možná budoucí Tekken a Killer Instinct potřebujou lepší a pohodlnější design nebo si na takovej obludě zlámeš palce díky strašně naprakticky posazenýmu inputu tlačítek 1 2 3 4 a šipek co se prohejbají ;)
        • 0011
          abych se přiznal, tak já si gamepad pořizoval hlavně kvůli SF a hraju to na něm, když chci chalenge, když chci počítači nakopat zadek hraju na klávesnici, nezkoušel jsem fighting stick, ta je možná super, když jí používají i profesionální hráči, ale od dob SSF2turbo hraju na klávesnici a příjde mi to nejlepší, ale na gamepadu to hraju docela rád (do té doby než moc prohrávám a přecházím cca uprostřed hry na klávesnici *1* )
          • tak zrovna SF má hodně komb stylem 360° kruh, nebo půlkruh, to půjde na arcade sticku asi nejlíp
  • Kr.Pa
    No strategie, hlavně že dnešním trendem je mít co nejvíce APM, to chci vidět, kdo by tím hrál strategie.
  • To by mě taky zajímalo. V plánu je určitě koupě, ale docela pochybuju, že mi to pošlou do ČR.
    • do ČR se normálně posílá, není problém.
  • Tohle mě zajímá, šetřím na něj na steamu a tak se ptám, pokud si ho potom objednám přes Steam dojde mi normálně do ČR ? Díky
    • rami.cz
      priprav se na clo a dph :D
    • Jj pri nakupu to na me nic o tom ze by to nemelo prijit nekricelo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit