Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CRYPT

    Jo ja na ty bany jsem taky zvyklej tady, posledni byl ze jsou vyjadril svuj nazor ze doufam ze predky mam germany a ne slovany. Nic jinyho z univerza sw jsem nehral krome SWTOR (x let hrani) a kotoru 1,2 pricemz jsem jen podotykal ze jako naprosto laik jsem si hned osvojil svou rubacskou techniku a premyslel jsem jen pri rozhodovani v pribehu :)

  • Carnage666

    Sorry že reaguji až teď, dostal sem ban protože jsem napsal že vše od respawnu je tu na games slepě vychvalováno...


    Nemyslel jsem to tak že u hry musíš pořád přemýšlet a že není pro hloupý lidi. A to že si to sekal je hezky ale to je snad v každý RPG hře že člověk je za chvíli polobůh.  Ale u Academy a Outcast bylo od začátku jen jump a drzeni myši bez většího smyslu. Outcast jedinej měl aspoň puzzly u kterých se teda přemýšlet muselo ale combat byl prostě úplně primitivní a Academy neměl už ani ty puzzly. 

  • Tak doufám, že vybrali tu nejhorší pasáž hry, aby nás pak mohli ohromit. Faktem ale je, že SW feelin co byl u traileru se nedostavil, připadá mi to spíš jako SW Tomb Raider. Snad originalita neskončí u používání LS jako baterky, když ještě na zádech sedí droid, co by posvítil líp :)
  • walltar

    Nejde o to že by se tam nic nestalo... jen to prostě vypadá nemastně neslaně. Souboje, animace, atd. Prostředí pěkný ale jinak po tomhle určitě nemám chuť hru koupit.


  • Já tady asi rozumím, záleží co jsi za typ hráče. Buď jsi netrpělivý barbar bersekr, co chce máchat mečem, pak jsou pro tebe jiné hry, nebo jsi přemýšlivý, taktický typ, což jsem já, a proto mě souboje v KOTORU bavily. Muselo se taktizovat a přemýšlet apod... Ale tím tě nechi urážet, že jsi blbý! Pozor. Jen jde o typ osobnosti, asi, možná tipuju...

  • Jack1947

    Bavíš se s ja_nic_nevim  tamtadá  zbytečná svým způsobem diskuse.

  • Veskoslav

    Vždyť sami říkali, že to nemá být "wau" ukázka. Pouze ukázka, kde se nic důležitého nestane a nic důležitého nepředvede. To samé Respawn dělal u druhého Titanfall. Gameplay vyloženě vypadal jako 1. díl a nic navíc.

  • iSpirit
    https://www.gamesradar.com/looks-like-star-wars-jedi-fallen-order-has-a-sekiro-style-posture-system/


    rozhodně to zkusili obšlehnout, ale nevypadá to jako dobrá kopírka.

  • Idealni by bylo, kdyby udelali StarWars hru se soubojovym systemem ze Sekira. To by byl hroznej narez.

  • walltar

    Akorát mě trochu příjde že tím trpí příběh, gameplay a celkově questy... nemůžu si pomoct, ale SWTOR mě nepříjde ani jako dobré MMO ani jako dobrá RPG hra.

  • sankuri

    Mno animace a AI jsou vylozene pateticke. Jestli to bude jen na mobily, dejme tomu.

  • walltar

    Hmm... na to že to má být našlapaná ukázka to je nějaký nudný, nezáživný, fádní, genericky (moh bych pokračovat). Pokud to bude jak u normálních ukázek, a hra bude na konec o něco horší, tak to bude propadák jako prase.

  • Tak nejak doufam ze tohle je pred balancem obtiznosti...

  • Derp_1337

    Hráč zapne hru na EASY a pak si stěžuje, že to je moc lehké a všechny snadno zabije. Prostě klasika 😂

  • Derp_1337

    SW:TOR toho nemá moc podobného s jinými MMO. Klidně to můžeš hrát jako singleplayer hru a ignorovat hráče okolo.

  • Derp_1337

    Jo, řekl bych, že to hráli na "super easy" obtížnost. Nevím jak jinak popsat to, že hlavní postava stála přímo před Flametrooperem a dostala 3x přímý zásah plamenometu a ve výsledku ji to ubralo jenom 10% života 😂

  • malachi

    😀..ešte som len začal pozerať a hned ma napadlo kde som také háro už videl...pridať blond tak je to čistý ...terajší americký prezident...teraz si rýchlo nespomeniem na meno....😂

  • Vypadá to, jako by vytáhli hrdiny z nového Battlefrontu přidali k tomu kampaň. Nope, k JO nebo JA to nesahá ani po kotníky, sorry!

  • Anon-ym

    Absolutní šeď a nuda. Před 5 lety by to asi bylo wow, ale je rok 2019.


    Kdyby to nebylo v SW universe, tak by všichni (oprávněně) řekli, že je to jen ošklivý klon Uncharted.


    Hard pass.

  • Veskoslav

    Tak sami říkali, že vybrali něco, co nic moc neprozradí a nic moc neukáže😀

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit