Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MishKonn

    Vsichni na necem jedete? Vypadá to jako další EA nemastný a neslaný nesmysl, nedodělek, polotovar, povrchní a nudný sh*t. 

    Vypadá to relativně dobře jen, když se nehraje. To vám ty totálně otřesné animace nevadí? To, jak na vás dvě hodiny nabíhá scout trooper s melee zbraní (proč má scout trooper melee zbraň?) a nechá se na ránu popravit? 

    Co to má, jak tady tvrdíte, má společného s Jedi Knight sérií? Tam jste měli naprostou svobodu v tom, kudy vést seky a tedy jste měli zcela boj pod kontrolou. Toto je zcela očividný button mash. 

    Hlavní postava je zajímavá asi jako vedlejší postava v Ulici. 

    A když si pomyslím, jak jsem se těšil, až si někdo vezme opravdu do merku lightsaber boj a udělá odrážení střel tak efektně, jak to bylo ve filmech (v Battlefront 2 se víceméně povedlo, ale jinak je to také povrchní nudná srač*a). Ve dvacet let starých Jedi Knightech vypadá deflect lépe, než to máchání tady. 

    První dojmy - Force Unleashed 3 outsourcovaný do Indie.  


    • tomasrippl

      Plánoval jsem si to předobjednat. Ale co jsem viděl to nestojí ani za 15$. Rád si hry co se ki líbí kupuji ale tohle je fakt odfláklé

    • Pixie

      Mám momentálně Jedi academy nainstaloavané a je to to samé. Máš asi na Jedi academy silnější vzpomínky, než hra je. Sám jsem se o tom přesvědčil. Už se to dnes i blbě hraje. Ta hra zestárla, žádná svoboda v boji tam není. Fallen order vypadá dost podobně, a né že ne.

      • MishKonn

        Ne nevypadá, rozhodně ne ovládáním. 

        JKJA jsem hrál před týdnem naposledy, asi tak v mlze to mít nebudu. Hraje se to stále skvěle, postaví-li se proti sobě dva lidé, co mají nějaký skill.

        Hraje se to očividně úplně stejně, jako Force Unleashed - klepnu, seknu. 

        • Jak ty souboje taky vypadají, každý tam poskakuje a máchá kolem sebe mečem jak blázen, nedá se na to dívat....

      • MidnighT91

        Ta hra zestárla, žádná svoboda v boji tam není.

        Můžu to hned nainstalovat, dáme duel a uvidíme.

    • MidnighT91

      "Souhlas v každém bodě. Takhle jsem to chtěl původně napsat ale radši se vyhnu banu. 

      "tam jste měli naprostou svobodu v tom, kudy vést seky" TOHLE...

      Kdo nehrál MP tak si tohohle faktu nejspíš ani nevšiml ale díky tomuhle mohl duel na meče v JA trvat třeba 10 minut když vám to oběma šlo. Nechápu jak s tím tohle může někdo srovnávat. 

      • Veskoslav

        Ano, 10 minut se mlátit je vážně "zábava"...Obzvlášť, když tě někdo pak sundal zezadu klasickým blastrem.

        • Artorias

          ano, byla, mp v jedi academy je neskutečně navýkový a čím delší fight v pvp/pve či i bossfight v single hře je vždy prostě lepší než kratší. Je tam adrenalin, "neudělej chybu", říkáš si. Zbytečné ale říkat někomu, kdo nezažil.

        • MidnighT91

          Ano přesně proto to byla taková zábava a hraje se to dodnes. A blaster do zad tě má zabít. Nehraješ totiž za superhrdinu s příběhovou ochranou proti nečekanému výstřelu do zad.

          • Veskoslav

            Narážím na tvých "10 minut slávy". Lidi sundejte si růžovky, rozhodně to není tak, jako že by tam byl komplexní soubojový systém...Mimochodem i v rámci Kotoru jsi přežil přímou ránu zezadu;)

            • MishKonn

              Žádné růžovky, JKJA jsem hrál naposledy před týdnem, nahráno tisíce hodin. Že ty jsi v té hře nedosáhl nějakého skillu neznamená, že to nebylo hluboké. 


    • maros.goc

      Jedi Fallen Order ani nahodou nevyzera tak over-the-top ako Force Unleashed. Otvor si oči.

      • MishKonn

        Porovnání mířilo na systém ovládání, který je zcela jasně velmi podobný. S JKJA to nemá společného nic, krom světelného meče. 

  • Anon-ym

    Absolutní šeď a nuda. Před 5 lety by to asi bylo wow, ale je rok 2019.


    Kdyby to nebylo v SW universe, tak by všichni (oprávněně) řekli, že je to jen ošklivý klon Uncharted.


    Hard pass.

  • no nic moc...to pouzivani sily je nejake moc zbrkle...buch a roztrhne se stena, odrazeni strel taky zadna slava a navic je Jedi nejaky preboosteny

    • Derp_1337

      Jo, řekl bych, že to hráli na "super easy" obtížnost. Nevím jak jinak popsat to, že hlavní postava stála přímo před Flametrooperem a dostala 3x přímý zásah plamenometu a ve výsledku ji to ubralo jenom 10% života 😂

      • Tak nejak doufam ze tohle je pred balancem obtiznosti...

  • PCMR

    Nuda... stále čekám na SW FPS. Aspoň, že je tu nový Doom s melee combatem.

  • cumpi3

    Mě to tedy Jedi Knight vůbec nepřipomíná. Mnohem víc mi to připomíná nové Tomb Raidery, které mám fakt moc rád, takže v tomhle jsem spokojený. Horší je, že mi to přesto přišlo celkem nemastné neslané...

    • Veskoslav

      Tak sami říkali, že vybrali něco, co nic moc neprozradí a nic moc neukáže😀

  • Artorias

    není to tam. není. Tohle je ukázka, kterou hru rozhodně neprodá. Generické, šablonovité. Ale pořád v tom věřím. Jinak ta A.I je unikátně blbá.

  • Vypadá to, jako by vytáhli hrdiny z nového Battlefrontu přidali k tomu kampaň. Nope, k JO nebo JA to nesahá ani po kotníky, sorry!

  • sankuri

    Mno animace a AI jsou vylozene pateticke. Jestli to bude jen na mobily, dejme tomu.

  • houmrhoumr

    Za me dobry, docela se mi to libi. Trochu nostalgie na Jedi Outcast na me z toho dychla..

  • Pixie

    Za mě dobrý , takový pěkný klon Jedi academy. Neukázali sice vše ( skills apod.) ,ale nevadí. Pokud bude k tomu dobrý  filmový příběh, nemám s tím problém.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit