Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Bože, to je diskuze. Zas tu děcka brečí, že tam nejsou pandy.
  • Mato1987
    Celkom pekné video, ale tá hudba bola nejaká divná.
    • Za me je hudba, spolecne s ledovou lebeckou nejlepsim momentem intra. Ale rozhodne bych ho ocenil spis bez Geralta, zato se zajimavejsim naznacenim situace sveta do kteryho se zacatkem 2015 vydame. Intro dvojky tohle zvladlo na jednicku.
    • maros.goc
      hudba divna? :DD boze ...hudba divna bola skor v tej alfe Kingdom Come
      • jelikoz sem se tesil na hlavni znelku zaklinace na konci videa a ze si ji zabroukam taky az to bude hrat, tak me pekne nasralo ze tam zacala kvilet ozrala zenska a celou tu melodii posrala.
        • Mato1987
          Presne tak, tie kvílivé árie úplne skazili celkový dojem z traileru
      • flash789
        No nevim..tyhle zenske kvilive choraly jsou tak strasne a jsou uplne všude ze svoji vlezlosti snad muze konkurovat jen zelenej mimozemstan z Alzy:)
  • Boze muj, co cunat se sleze, aby si plivlo.
  • hm popravde nic moc...bezi lesem a najednou je uprostred mezi 2 armadama ? Cele je to nejake ,,predimenzovane,, a snazici se o efekt, predchozi videa byla lepsi
  • flash789
    Hmm..zaklinac je fajn..ale tohle jako ma byt co..kvalita nic moc, je to dost o nicem a nuda..pred peti lety se delali hezci rendery.
    • Piš normálně, čunisko jedno.
      • to myslis jako aby psal s hackama a carkama? Sorry ale takhle se na internetu nemluvi, tak pisou akorat mentalove co kazdej den kontrolujou seznam a centrum a lidi co jsou naprosto mimo.
        • flash789
          jen ho nech, tady nejde o to jak pisu..ale aby mi něco vytknul. To ze pisu jak dobytek vim i bez nej, mimochodem, nebavi me to:)
  • Gojira
    Ještě by mě zajímalo co dělal voják Aedirnu v armádě Nilfgaardu
    • Kr.Pa
      V Nilf armádě byl kde kdo, když jim císař "slíbil" volnost a "samostatnost" státu po obsazení severních králostvi.
    • On to taktiež mohol byť zradca,agent,zbeh atď....Aedirn môže byť spojenec. Je tolko možností,je to len intro do hry. Až uvidíš epilóg a nebudeš ničomu chápať potom si môžeš sťažovať.
  • Vogon
    Kdybych byl fanoušek, tak bych se právě asi štěstím tak moc posral, že bych došáhl na měsíc.
    • Nevim proc. Ja jsem fanousek a intro me zklamalo. Ne ze by to byl nejaky propadak,ale vubec tam na me nedychla ta zaklinacska atmosfera jako v predchozich cinematic trailerech.
      Opravdu me to zklamalo. Mozna je to jen tim,ze jsem cekkal prilis....
  • Krescz
    trailer od jednicky i dvojky mi prisel lepsi, ale to neznamena ze tohle nebyla pecka *4*
  • Hmm, ktovie čo by na niektoré zábery povedal Alfred Hitchcock. Inak trailer by som ohodnotil takým stredným nadpriemerom.
  • Nevim snad nebo spíš doufám že se pletu, ale příjde mi, žeani trojka jedničku nepřekoná.
    • Za me to docela vystihnul Yahtzee - https://www.youtube.com/watch?v=P0dXtOVi2yo
      • Jo jo, vystihnul to presne ten tvor s IQ tykve, takovy snad neni ani prumerny konzolista. Takoveho, aby clovek kus sveta hledal.
    • KIMCID
      ještě to není a ty děláš recenzi?
      • On uz to ma dohrane :), troll jeden.
    • Tu už překonala dvojka.
      • maros.goc
        kdeze dvojka aj podla mna na jednicku nemala

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit