Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • exoslav

    V traileru jsem očekával slovanskou atmosféru, ale dostal jsem generickou západní fantasy.

  • Nevím proč, ale na tý fotce mi připomíná nočního krále nebo jeho nohsleda z GoT....

  • KIMCID

    No já jsem spokojen

    • yeniczek

      Většina je spokojená. A s hlasitýma brblalama se tak nějak počítalo od začátku :)

  • No začátek traileru hezký, souboj asi se Strigou by byl dobrý, ale lepší by byl buď seriál podle povídek co povídka to jeden díl, nebo film podle několika povídek dohromady. Ale udělat všechno povídky i romány do jednoho filmu, to je nesmysl. Yennefer vypadá hrozně, Zaklínač snad dobrý. Ale určitě se na film podívám, ač nejsem fanda zaklínačských her a myslím, že film dopadne špatně...

    • Bože to je ucho.

    • TheGGG

      pane.chytrý, to je seriál ne film...

      • drasta

        A v tomhle pripade je to napsany i v nadpisu :D

      • 0011

        Sakra předběhl jsi mě, aspoň dělá čest svému jménu jako vždycky...

  • Ilusiveman

    Not bad not bad. Jak jsem říkal, Netflix nemá, proč se nesnažit. Teď už  jsem skoro Nervózní. 

  • Blue.Shark

    Tak tohle je mnohem lepší, než jsem očekával :)

  • CRYPT

    Si nemuzu pomoct, ale kdyz z herniho Witchera 3 mi padala huba kolem jak nadherne a sexy vypadala Yennefer (vseobecne cernovlasky jsou love <3), uzasne a sexy Triss a fantasticky a sexy Ciri, tak tato bida je fakt bida.... Geralt vypada asi ok, i kdyz .... Porad to neni ten, podle her. Netusim jak dalece se odcizily hry od kniznich predloh

    • yeniczek

      Tak šup šup, knížky jsou čtivé a nebo dokonale namluvené v podobě audioknih, to do premiéry seriálu zvládneš.

    • SalemCZ

      možná by to chtělo si přečíst ty knížky, když z toho padáš na hubu.

    • KIMCID

      No nevím jakou oplýváš fantazií ale já  si je v knížkách představuji ještě hezčí.

    • iSpirit

      kolik ti je? 12? Že padáš na hubu z herních sexy postav. BTW tohle úplně zabilo: "Porad to neni ten, podle her".


      Tady tihle ortodoxní fanboys série, kteří se vytvořili na základě jedné hry jsou fakt k smíchu.

      • readyxx

        dyt vypadaji strasne ..ale v dnesni korektni dobe to ohlo dopadnout i takhle https://indian-tv.cz/uploads/ls/f7b7c43a24fa4946b2e2d4d15174b3d7

  • Thorleif_cz

    Hele, kdyby jenom armor, ale oni k němu mají i stejně pitomý helmy. Ty helmy alespoň drží téma, vypadaj totiž jako žalud.

    https://i.redd.it/tkyqqxby1r131.jpg

  • iSpirit

    Tak když vezmu herní trojku, kde Geralt nosí suknice, nosí kuše, monster je více než lidi,Geralt je nejsilnější postava světa a cele je to barevné jako poslední Dragon Age, tak musím rict, ze Americani vytvořili daleko lepší a věrohodnější zpracování.

  • No dejme tomu, Geralt vypada ,,pri praci,, docela obstojne, kdyz ho umyjou a ucesou tak uz mi moc nesedne. Moc si nepamatuju, ze by se v knihach nejak extra popisovalo jak se Yen ,,slozite,, vylepsovala, tady to vypada ze se kolem toho bude tocit pulka serie.

    • yeniczek

      Je to tam zmíněné a je dobře, že se tomu budou trochu věnovat, prakticky je to důležité, proč je Yennefer taková, jaká je.

    • Carnage666

      Souhlas s tou Yen podle mě bude její příběh hrát velkou roli a na to se moc netěšim.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit