Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • iSpirit

    Tak když vezmu herní trojku, kde Geralt nosí suknice, nosí kuše, monster je více než lidi,Geralt je nejsilnější postava světa a cele je to barevné jako poslední Dragon Age, tak musím rict, ze Americani vytvořili daleko lepší a věrohodnější zpracování.

  • Nevím proč, ale na tý fotce mi připomíná nočního krále nebo jeho nohsleda z GoT....

  • Duchino

    Už jsem s tím v každé diskusi trapnej, ale mě fakt zase nejvíc zajímá, jak Geralt bude vytahovat meč z pochvy na zádech 😂

    • MidnighT91

      Nikdy jsem nechápal co je to za problém. Stačí trochu upravená pochvka která je víc jak z půlky otevřená. Meč pak stačí nadzvednout jenom pár čísel a ne na celou délku. Na obrázku to evidentně má...  https://twinfinite.net/wp-content/uploads/2019/07/The-Witcher-Netflix.jpg 

      Jediná hra která to měla taky je Shadow of War https://img00.deviantart.net/bf6a/i/2018/141/c/0/shadow_of_war__talion_overlooking_minas_ithil__by_lost_spiritx-dcc5oqn.jpg

      • Duchino

        No jo, tak to je celkem dotažený 👍

  • jack
    😍
  • No dejme tomu, Geralt vypada ,,pri praci,, docela obstojne, kdyz ho umyjou a ucesou tak uz mi moc nesedne. Moc si nepamatuju, ze by se v knihach nejak extra popisovalo jak se Yen ,,slozite,, vylepsovala, tady to vypada ze se kolem toho bude tocit pulka serie.

    • yeniczek

      Je to tam zmíněné a je dobře, že se tomu budou trochu věnovat, prakticky je to důležité, proč je Yennefer taková, jaká je.

    • Carnage666

      Souhlas s tou Yen podle mě bude její příběh hrát velkou roli a na to se moc netěšim.

  • Jack1947

    Na tohle mrknu už kvůli toho humbuku, protože to stojí za to !

  • Carnage666

    Herečka co hraje Yen se mi pořád do tý role moc nehodí a nelíbí ale když to srovnám s Triss tak je to sexbomba největšího kalibru 🤮 jako z Cavilla jsem radost taky neměl ale poslední dobou mi přijde že on je jedinej kdo je dobře obsazený, zbytek hrůza. Ciri taky docela v poho.

  • No začátek traileru hezký, souboj asi se Strigou by byl dobrý, ale lepší by byl buď seriál podle povídek co povídka to jeden díl, nebo film podle několika povídek dohromady. Ale udělat všechno povídky i romány do jednoho filmu, to je nesmysl. Yennefer vypadá hrozně, Zaklínač snad dobrý. Ale určitě se na film podívám, ač nejsem fanda zaklínačských her a myslím, že film dopadne špatně...

    • Bože to je ucho.

    • TheGGG

      pane.chytrý, to je seriál ne film...

      • drasta

        A v tomhle pripade je to napsany i v nadpisu :D

      • 0011

        Sakra předběhl jsi mě, aspoň dělá čest svému jménu jako vždycky...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit