Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • další "girl boss" v hlavní roli? Hollywoodu nestačil ten katastrofální komerční výprask, který dostal letos se svými superdrahými superhrdinskými supermegablockbustery? Go woke, go broke. Disney letí do kanálu, jejich akcie v propadu. Jen aby bylo jasné, nemám vůbec nic proti ženským hrdinkám, pokud jsou dobře napsané - Ripleyová apod, nevadí mi ani ve hrách. Co mi vadí jsou hrdinky typu Rey - všechno umí, všechno zná, všem šéfuje, nikoho nepotřeuje. Power fantasie moderních feministek.

    • Carnage666

      Tak ty píšeš že dobře napsaný ženský jsou v pohodě ale v úvodu už víš že to bude další "girl boss" předtím než si to viděl. 😬

      • ano, je to můj PŘEDSUDEK, tj soud učiněný předem, na základě mých letitých zkušeností se současným Hollywoodem. Rád budu překvapen pozitivně, ale nic moc neočekávám

        • Ako môžeš mať “letité” skúsenosti so “súčasným Hollywoodom”? :D

    • Pulka lidi si ve hrach zaklada zenskou postavu, takze tady mi to vubec nevadi.

      • Derp_1337

        Jo, ale ti lidé, co si ve hře vytvoří ženskou postavu, se pak chtějí kochat pohledem na ni. Takže ji oblíkají do těch co nejvíce "odvážných" brnění. 😍

        Víš jak přece funguje ženské brnění ve hrách. Čím více je brnění přiléhavé a zvýrazňuje obrysy ženského tělo a čím více odhaluje plochu kůže, tím silnější to brnění je. (např. BG3)

        Něco takového ve filmu či seriálu nebude.

        • 0011

          Jako většina her to řeší transmogem, naopak ty nejvíc odhalující brnění mají staty na nic a to i ve většině JRPG, zrovna ta ukázka z BG3 jsou obě holky v outfits, tzn.  že mají brnění sundané. Objektivně nejlepší těžké brnění si můžeš prohlídnout na odkazu, co jsem posílal screenshot v recenzi na BG3, získáš ho když zabiješ Raphaela je hezký, ale zahaluje všechno a za sexy bych ho rozhodně neoznačil, v tomhle se Lariani kupodivu krotili, narozdíl od incestu a zvířátkofílie....

          • Derp_1337

            Ne. Shadowheart není v outfitu, má na sobě brnění. A zrovna to brnění na Shadowheart bylo jedno z těch nejlepších (Very Rare) brnění ve hře, Wavemother's Robe. Takže tvůj proti argument moc nesedí.

            Samozřejmě to není nejlepší brnění. Těch lepších je dost. Třeba brnění od Raphaela.


            A jinak to BG3 byl spíš jenom takový příklad. Her s podobným principem je hodně.

            • 0011

              Já jsem s Shadowheart používal těžké zroje a nejsem si jistý jesli jsem z ní neudělal jiné povolání, ale myslím že jsem jí dal tu Adamantinovou zbroj, nejlepší věci mám jen pro hlavní postavu samozřejmě. Když chci u svých hrdinek sexy brnění tak to většinou řeším tím transmogem když to hra umožňuje, jako třeba Tales hry nebo Diablo 3

              • Derp_1337

                Reakce na příspěvek:

                Jo, to byla jedno z velkých plusů BG3, velká variabilita herních stylů. Každé povolání šlo hrát několika různými způsoby. Dokonce jsi mohl udělat Double Class.

                A když se ti náhodou něco nepovedlo a ta postava zaostávala, tak jsi mohl postavu resetovat a znovu přiřadit dovednosti.

      • sugyn

        To s tim nesouvisi. Nikomu drive nevadili cernoussky postavy, gay a zensky postavy ve filmach a serialech, nez se do toho oprel Hollywood se svoji masivni tlacenkou na white guilt.  Proto lidi jsou predbezne znechuceny kdyz vidi v traileru opet to same. 

        Zajimali by me pocity tech hercu jaky to je vedet, ze si obsazen do role ne protoze si dobry herec ale protoze neco se odskrtne ze seznamu.

  • Vizual bude urcite zajimavy a nebude to zatizene takovym lore jako Tolkien.

    • Jevo83

      Problem Rings of Power bol praveze ten, ze sa velmi Tolkienom nezatazovali.....

    • Derp_1337

      Jo, protože Fallout přece nemá vůbec žádný lore. 😉

      • S Tolkienem nesrovnatelne

  • DeathFish

    Zvědavost vzbuzena 😀

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit