Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na nečem podobným hraju a na minimální detaily rozjedu většinu dnešních her celkem v pohodě :D Takže si nemyslím, že by ty nároky byly až zas tak úžasně nízký :)
  • Tak nevím co si autor článku představuje pod pojmem "staré železo". Tyhle zveřejněné minimální nároky mě osobně přijdou docela brutální.
    • core duo 2.33ghz, 9800gtx+ 512ram, 4GB ram, mam ten komp cca 7let. Stará plečka, ale rozjedu nejnovější tituly pokud podporují win xp
    • Johnny
      Vy se oba podívejte do kalendáře na datum a rok xD uvedené požadavky jsou opravdu směšné.
    • Taky si pod pojmem "starý železo" představuju něco jinýho. Na tomhle se s trochou snahy a přimhouřenym očku dá spustit skoro cokoliv, i když na opravdu minimalistický nastavení, leč stále hratelně. NTB podobný sestavy sem před měsícem po osmi letech nelehké služby poslal do důchodu. Ale to už je vlastně starý železo, ne?
  • otázka je, co to udělá když lučištníci najednou vypálí 10.000 hořících šípů
    • 10.000 lučištníků jsem ve hře nikdy neměl (módy jsem nehrál, ale to už nepatří do základní hry, na kterou se tyhle nároky vztahujou)... maximální počet lučištníků na hradbách se u mě většinou pohybovali v řádech stovek (řekněme, že hranici 400 jsem pravděpodobně nikdy nepřesáhnul :))
      • hrál jsi tu Extreme verzi?
        • Veskoslav
          Dojel jsem to do 4. mise a dál už jsem se nedostal. Je to na mě až příliš brutální.
          • RangerCZ
            To není brutální, ono to je spíše ŠÍLENÝ.
        • Johnny
          Extreme verze je perfektní! :)
        • Psal jsem, že módy jsem nehrál :)
          • to neni mod
            • http://en.wikipedia.org/wiki/Stronghold:_Crusader_Extreme
    • Z realtime bude tahová strategie

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit