Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PC Virgin Race to tu rozjela v plné parádě *3*
    • Toohle mě na PCčkářích vadí nejvíc. Na jednu stranu se chovaj jako totální hova*a k lidem, co nehrajou na stejný krabičce a na stranu druhou se pak bijí v hruď a hromadně o*anují nad tím, jak je jejich krabička určená pro dospělejší publikum.
      Tohle pokrytectví je pro mě právě důvod, proč odmítám kupovat hry na PC.Nechci podporovat platformu s takovýmhle publikem. Ne, že bych hrál na konzolích (s gamepadem jsem levej), ale prostě na PC zwarezím vše, co jde (už přes rok) a koupím místo toho konzolovou verzi, abych měl legální verzi a vývojáři dostali svoje zasloužený prachy.
      • No a potom su tu normalny hraci na PC, ktorym je jedno, ci mas radsej hranie na konzolach, alebo na PC, len maju potrebu reagovat, ked sa zrazu Sony prezentuje tym, co v minulosti tlacila hracom do hlav, ako nemzysel pre lepsi herny zazitok. Teraz uz vidite, ze tot aky nemzysel zrejme nebol, ze ano?

        A len tak mimochodom, neznasam dementkov, ktori na jednej platforme kupuju a na druhej, aby ju nejak poskodzovali, len kradnu. V mojich ociach si na jednejs trane hrac, stojaci na opacnej strane henrej sceny, co je ale stale v poriadku a ja ti to neberiem. Pre mna ma PC vyhody, ktore proste vyhravaju a tak mam PC, to je vsekto. No na druhej strane ta zaroven beriem, ako uplneho vychanca a idi*ta v jednej osobe. Neurazaj sa nato, ale to co si napisal, je hodne takehoto oslovenia.

        A toto su presne ti warezaci z PC, Opat su to len hraci konzoli, ako vzdy. Skutocny hrac PC, to na PC vo vyslekdu nekradne. Keby amte tu moznost na PS4, tak Sony uz davno zavrie kram, vy hrdinovia.
        • Mysli si co chceš, mě je to jedno. Prostě na PCčko hru nekoupím a basta. PC komunita mě velmi zklamala a já osobně nehodlám být součástí něčeho takového. Samozřejmě, mohu na fórech se snažit udělat jakousi změnu sám (amíci říkaj: "Be the change you want to see in the world"), ale tohle mi přijde, že je lepší možnost, která přecijen dělá víc.
        • "Skutocny hrac PC, to na PC vo vyslekdu nekradne"

          tobě už z toho pc dobře hrabe
          • No ja na nom nekradnem, Kolega konzolista vyssie, ale ano a este sa tym chvali, tka komu to tu hrabe?
    • Klasika, ale nehrotil bych to. Diskuse a zajímavé názory na danou věc opět pro cílovou skupinu sice v čoudu, ale esa typu frajera dole, kterýho konzole vůbec ale vůbec nezajímají, až se teda vůbec k nim rád vyjadří, nebo borce níže, který přišel na to, že konzole je systém primárně k hraní, i tak baví...
    • PC je lepší. PS4 jsem si koupil jenom kvůli exkluzivitám. Navíc nemusím si dvakrát kupovat přístup k online. :P
  • Nevím, jestli PC hráče nadchne 1800p@30 fps upscale na 4K.
    • a taky minimalne o 25% větší cena her!
  • XorxoxTalarius
    Kupovat si kazde tri roky bednu navic aby drzela krok s o generaci starsim PC, tomu rikam peasantry.
    • no tyjo ale nemusis si kupovat co 5let novou grafiku
      • Mas pravdu, nemusis...
  • No, když si k ceně PS připočítám cenu nějaké skutečně kvalitní TV s kvalitní matricí, tak sem na ceně vskutku našlapaného PC. Takže proč bych měl přejít? *3*
    • a k cene PC pocitas nejaky prumerny monitor? ;)
      • "průměrný monitor" je cenově jinde než "průměrná tv" obzvlášť pokud se bavíme o ps4 pro a tedy 4k tv *3* taky záleží co je pro tebe průměrný, 4k televize se za 10 000 sehnat dá, stejně jako se dá sehnat hodně kvalitní 1080p monitor, nebo za 6 500 4k od aceru, ale tu "kvalitu" radši ani nechci vidět
      • Pořád je to těžko porovnatelné, solidní monitory se dají sehnat kolem 3000,-
        • *15*
          • nechápu čemu se směješ, já do monitoru investoval skoro 3x tolik, ale za ty peníze seženeš slušné matné ips, 1080p samozřejmě s uhlopříčkou pod 24 palců, ale s kvalitním obrazem
    • Ty nemas doma TV?
      • Nema hladi do hajzlu
      • O to tu predsa vobec nejde. Konzola je len hardware bez zobrazovadla a to, ci niekto TV doma ma, alebo nema je irelevantne, stale to tam musis zapocitat, tak ako k PC monitor. Monitor ma tiez dnes doma kazdy, ze ano?

        Navyse vacsina hracov si aj tak kupuje TV zvlast, pretoze bezne zije v domacnosti viac ludi a nie kazdy je ochotny sa pozerat na jeho herne snazenie. Konzola je teda vlastne sama o sebe nepouzitelna a vyzaduje dalsie periferie, ale to uz nikto nespomina.
      • Ne TV doma nemám už asi 10 roků. To je co *15*
      • kdo krome duchodcu jeste kouka na tv?
        • Takze koukas filmy na prtavem monitoru? Gg
          • já koukám na filmy na 27" monitoru a za prťavý bych ho fakt neoznačil, znám lidi, co mají televizi menší než můj monitor
          • Od monitoru sedíš necelý metr, od TV 3-4. Já takhle už dávno přestal sledovat filmy na TV, protože 24" monitor mi na stole zabere většinu zorného pole, zatímco metrová úhlopříčka se v obýváku ztratí jak nic.
      • Musí mít?
  • nechci vyvolat flame, ale PC u mě už před 20 lety vyhrálo díky univerzálnosti a modifikovatelnosti.
    Pro mě je "zábava" i surfování, vyřizování korespondence, práce s programy a ano, i hraní......nicméně tento balíček služeb mi konzole nikdy nenabídne v uživatelksy pohodlné variantě.

    Nikdy jsem moc nerozuměl argumentu konzolistů, že stavět PC je složité a instalace OS také. Už nejsem nejmladší, takže porozumění novým technologiím pro mě už není tak rychlé jako u dnešních 10 letých dětí, ale postavení PC a instalace OS mi přijde jako něco tak triviálního, že mám někdy podezření, zda konzolový hráči nemají základní elementární nedostatky v technice a jejich hurónský řev, že Konzole je to nej, pouze zastírá jejich mírnou mentální retardaci.

    S PC mohu vše a jako bonus v té nejlepší grafice......s konzolí můžu kromě hraní velký kulový a ještě s technicky slabším hardwarem, který nikdy nedovolí to, co slušné PC :)
    • Nechapem tvoj nahlad na svet ja mam pc aj konzolu a neriesim
      • No muzes se na to dokonce koukat tak, ze k te konzoli stejne potrebujes PC. Protoze bez PC se dnes snad neda ani dostudovat stredni skola.
      • Co na tom nechápeš? Mě je taky putna kdo má co doma za herní platformu. Já jen nikdy nepřestanu vycházet z údivu, když pak v různejch diskuzích čteš, jak si konzolisti argumenty PRO tahají často doslova z pudele.

        Konzole je jednoúčelová platforma bez možnosti modifikace, uživatel si jen zahraje popřípadě díky ovládání krkolomně zasurfuje. Cokoli navíc padá.
        Kdyby lidí nepsali, že je konzole nejlepší a má nejlepší grafiku, tak bych to pominul bez povšimnutí.... Ale nemám rád, když fanatici podsouvají absolutně neobjektivní informace právě o možnostech konzolích.

        A ten poslední argument - nižší cena, je také pravdivý jen napůl. Kdo neohrne nos nad bazarem, tak za 10 000 sežene vcelku slušnej case, s kterým světě div se i zedituje fotky ve Photoshopu a pohodlně obslouží denní programy z balíčku MS Office
      • ja mam taky PC i konzoli, ale chapu ho lidi co PC nemaj a maj jen konzoli pusobi dost technicky retardovane neco na tom bude
  • Heh, asi jsem tak trochu výjimkou, protože ja naopak budu z PC přecházet na PRO. Za ty prachy to je společně s PSVR skvělá koupě.
    • Ppckaj na recenzie vr a mozno bude o rok ps5
  • Nemyslim si, pc nikdy nenabidne takovy uzivatelsky komfort jako konzole. Musite ho poskladat, starat se o kompatibilitu soucastek, instalovat programy, OS a pod. Navic nemuzete hrat v obyvaku, neda se prenaset a vypada osklive.
    • Videl si tu novu PS4 Pro? Myslim, ze v Sony sa im podarilo vytvorit nove synonymum pre hnus.

      Pozri si nejake moderne mITX skrinky a garantujem ti, ze najdes zopar kuskov, ktore dizjanom PS4 preskocia.
      • To vypada jak mikrovlnka
        • cize nevidel.
    • Lenost je hrozná vlastnost, ale kam se hrabe na trollování
    • Paulcz
      Ta troška námahy je však královsky odměněna :)
    • samozřejmě pane Bobe :D
  • PS4 30FPS Edition *11*
  • Sony by uz konecne malo prestat snivat o nemoznom a zacat konecne davat zakaznikovy pocit, ze hry na ich konzolach budu garantovane plynulostou a slusnou grafikou dneska.

    PC sa teoreticky vyrovnat moze, ale rozhodne nie v cene 400 eur. O tom mozu skutocne len snivat, nehovoriac o fakte, ze PC trh ide stale dopredu a poslanie konzol malo mat opacny vyznam.

    Co tym ako ti sasci vobec sleduju? Doteraz keclai o tom, ako je 30fps filmovejsich, ako je 4K (i ked v ich pripade len hnusny upscale) k nicomu a uplne staci 720p a teraz sa tam chlapci rozhodli, ze budu konkurovat otvorenej platforme za 400 eur. Zachvilu tie hry na konzole budu stat 100eur asi uplne bezne.

    Tak ci tak, je to cele jeden velky vtipny nezmysel a jeidny, kto na tom bude skutocne tratit, budu ich hraci.
    • Tyhle lidi vystudovali manazment marketing a ridi milionovy biznis, jiste o tom nejakej vesnickej franta bude vedet vic ;)
      • No pradadoxne ten Franta si tu teraz ty. Oni samozrejme az moc dobre vedia co robia a popravde si si aj krasne odpovedal. Vystudovali marketing, manazment a riadia milionovy biznis. Cize vsetko to, co hraca, ako takeho vobec trapit nemusi a trapi to len samotnu spolocnost, ktora potrebuje (logicky) hlavne zarabat. Na hracov ale zrejme kaslu uplne, ked ani dodnes nebezia hry v 1080p plynulo.

        Kde je ta ich garancia? Teraz sa tu idu ukazovat s krasnym velkym napisom 4K, pricom to ziadne 4K neni, ale to im je samozrejme jedno, pretoze vystudovali marketing, manazment a vedu milionovy biznis a okolo hier ani nechodili, hlavne, ze sa to opat preda, ze Franta?
  • viz. můj nick. To je vše co se k tomu dá říct.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit