Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přesně tak, ty řády vznikly během křížových výprav a těším se jak nám nastíní tu historii a vůbec celej ten příběh jak Honza k úlomku přišel *2*
  • Všechny..Ezio byl ve druhem dile přece ne :D
  • vincenzo v podsatě uhodil. V AC unverzu Asassíni tak nějak víc jako organizačně a řádově blbnuli od toho 11. století, ale ve hře celá ta věc za honěním se za vším možným ve jménu všeho možnýho v podstatě sahá i před ně a celé univerzum je nastaveno tak, že mohou navzdory názvu ten koncept dosadit kamkoliv. Řád a celá ta věc s templářema mohla nabýt své dosavadní podoby během prvních křížových výprav, ale to nemusí znamenat, že se předtím nic nedělo, přestože celá ta pohádka o "assassínech" a "templářích" by zde logicky měla mít tak trochu jiné podoby. Při troše štěstí by právě s tímhle ale mohli chytře pracovat i sami autoři a třeba fiktivně představit takový ty nesmělý počátky celýho toho konfliktu.
  • Skoro si rikam, kolik dilu si vlastne krome prvniho hral...
  • Když ti ta hra dělá tak zle, tak tě přece nikdo nenutí ať jí hraješ a jestli se tady jen snažíš, abys tím přesvědčil ostatní, tak je to zbytečný, člověk co má vlastní názor se nad tím tvým jenom pousměje, ostatně po 3 začala vlna hateů typu-"Už to není jako dřív" a od tý doby to cpou úplně všude u každý zmínky o AC sérii a už jen tak okrajově-vážně se divim, proč se nějakej Maďar, co se snaží mluvit česky zapojuje do diskuze...Už mě asi nic nepřekvapí
  • Najemní vrazi jsou už od nepaměti, jestli si pamatuješ za Ezia, když našel kobku s tím modrobílým armorem hedvábnej nebo co to bylo, tak v té kobce byly sochy assasinu a u nich popisky, kdo koho a čím zabil..např. assasinka, ktera otrávila cleopatru nebo první assasin, co použil skrytou čepel.Ta sekta jako takova vznikla až s Mualimem a Altairem.
  • já chcu taky :C
  • Tilwaen
    Dnešního mladého muže možná, typického místního diskutéra určitě ne. To byste museli z assassínů přesedlat rovnou na Dark Souls a Bloodborne.
  • To přirovnání v BF pokud jde o možnosti vertikálního pohybu mě trošku děsí. BF sice byla nakonec docela dobrá hra, ale s AC neměla nic společnýho a možnosti toho krásnýho lezení po domech a střechách bylo pomálu. Zase to ale po zklamání z AC3 vynahrazoval u BF příběh i postavy (Syndicate jsem nakonec podlehl v zimní slevě za polovic a jsem rád, že jsem do toho zkusil jít - navzdory mejm řečím o hnusnym vyblitym Londýnu a downgrade grafiky oproti Unity hra vypadá i tak nádherně a pocitově pokud jde o příběh i prostředí to je jako kdybych hrál Brotherhood nebo Revelations, po všech těch zklamáních jde o super a dústojnej návrat AC). Hlavně ať nový AC už nedělají v Montrealu, imho jsou už slušně vyhořelí, důkaz je docela dobrý Syndicate od pobočky v Quebecu.
  • Jack1947
    Já myslel že indie je spíše IN v řadách starších ročníků aler zdá se že už i oni se jim přejedly. *7*
  • nejde mi do hlavy ako mohla byt prva akcia Asasinov datovana do obdobia dakde za cias Kleopatry, ked cela ta sekta vznikla v az 11. storoci nasho letopoctu.
  • Jack1947
    1 sv válka byla přece i v Syndicate... já bych volil pravěk po vzoru FC.Primal. *3*
  • ChallengerCZ
    tak předpokládal jsem že bude pochopeno, že Římem není myšleno 14. - 15..století že? Asi jsem se spletl.
  • To je přece úplně fuk ty poměry budou stejné.
  • nejsem si přesně jistý ale nevyšlo minulí rok rovnou 2 verze Assassin's Creed? Rok předtím Unity a Rogue?
    Je snad jasné že pokud dávají dva roky za sebou po 2 hrách stejného žánru tak by mohli si dát pauzu.
    Článek jsem nečetl ale mohli by to zasadit do 1 světové války, ale to už je kapku moc moderní. Osobně bych raději kdyby se AC vrátil ke kořenům kde střelné zbraně nejsou dostupné.
  • Navíc to byl poslední dobrý díl.
  • zx_spektrum
    To že musíš mít Uplay když to koupíš na Steamu neznamená, že musíš mít Steam a Uplay když to koupíš kdekoliv jinde. ;-) To je to co se ti snažil naznačit...
  • MalyZeli
    Narosto souhlasim.
  • Když jsi tak vášniví fanda tak bys měl vědět že AC 2 Brotherhood se odehrává v Římě.
  • Ty si taký jednoduchý Jarda, ktorý rád béééka, že? Už si bol dnes na paši?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit