Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Já vždycky myslel že Assassins creed se stal Princem z persie... ale můžu se mýlit že ... *7*
  • Lukyz
    Tohle hodnotit přes SteamSpy je trochu z cesty, jelikož jako hlavní platformu AC bych bral konzole popř. na PC všechny hry od Ubisoftu seženeš nejlevněji na UPlay, který je beztak podmínkou pro spuštění, takže Steam je ta nejnevýhodnější varianta.
  • kubi-wan
    Z tohohle článku mě zaujala jediná věc... Ubisoft nemá práva na Prince z Persie? A kdo je teda má? A kdo bude mít koule udělat konečně novej díl?
  • Jack1947
    Tak pozor, pokud by byli do něčeho nuceni nebo prostě to dělali jen kvůli nějakému výrobnímu procesu aby měli více a více peněz. Tak to by nebylo moc v pořádku, i když asi je bláhové si stále myslet že mají kousek té lidskosti a záleží jim i na jejich hrách... vezměte si takovou EU hry a EA nejde moc dohromady. Už nějakou dobu.. to je zas trochu jinej příběh.
  • z toho jde vidět, že ty prodeje rapidně klesají, takže to vypadá, že (ass)^2-in zachvíli zhyne na ubytě. To je tak, když někdo chrlí kvantitu nad kvalitou. Místo jedné kvalitní hry za 3 roky dostávají fanoušci každý rok jeden polotovar.
  • Jsi pěkně naivní Jacku, jediné co může Ubisoft přinutit jsou klesající prodeje a tím změnšující se šance na návratnost investice.
  • Vojta_Ilavsky
    Je oznámený Chronicles v Indii a Rusku. Bohudík pro nás.
  • Docela se jim nedivím. Prodeje dle SteamSpy (první AC vydali v roce 2007!!!):
    AC - 778k
    AC II - 1119k
    AC Br - 789k
    AC Re - 748k
    AC III - 993k
    AC IV - 940k
    AC Ro - 121k
    AC U - 268k
    AC S - 102k
  • Jack1947
    To jako že, i kdyby nechtěli tak musí vydat další díl? ne to si fakt nemyslím...
  • Já vlastním všechny díly a kromě AC1 ( dohrané jednou a stačilo ), AC3, AC4 ( rozehrané ), AC Unity ( dohrané jednou a stačilo ) a AC Syndicate ( rozehrané ), jsem všechny díly dojel několikrát a baví mě to. :-)
  • To, jestli vyjde nebo nevyjde novej Assassin's Creed, vývojáři vůbec neovlivní. Musí poslouchat vrcholovej management a ten zase musí skákat tak jak akcionáři pískají. A je jedno jestli je to Ubi, EA, Activision nebo Take-Two. Všude je to stejný.
  • Tak myslim, ze na vyvojarich to zrovna moc nezalezi...
  • Mart9
    Jestli letos nevyjde vůbec žádné AC, celý únor 2017 nenapíšu do diskuse ani jeden příspěvek.
  • Možná tam bude pomáhat organizovat to arabské jaro... *1*
  • To neni herni studio, je to tovarna na spotrebni zbozi a neni zadnej duvod zastavit produkci.
    Pokud letos vynechaji tak pristi rok musi dohnat normu a vydat aspon dva dily.
  • Očividně dost lidí, když se stále prodává po milionech kusů.
  • Hele upřímě, koho tahle série ještě vůbec zajímá?

    Já ji vzdal už po nezajímavé a nudné trojce...
  • S AC kolem světa. Já bych nezůstal jenom u videoher a pořádal bych tématické role-play zájezdy, kde byste se mohli vžít do role hašašína nebo templáře.
  • Jack1947
    Výborně, rok času na to přehodnotit celou situaci a hlavně sérii... Supr. Vidno že vyvojářům, začiná fungovat trochu mozek... ted už je řada na BF5 a COD9 aby to taky trochu poodložily.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit