Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • clickl jsem rovnou na komentare, protoze jsem cekal poradnej flame a furu trollu, co nadava na wowko, jak je mrtvy, protoze to hraje jen nekolik milionu lidi, chtel jsem se pobavit, ale asi budu muset jeste chvilku pockat xD anebo si to lidi odpusti? :D
    • Trollovév jsou vyčerpaní z GTA V topicu.
      dej jim čas zejtra budou zase v top kondici.
      • No dívej, Jindra už srší vtipem, GGG ten je v kondici pořád... To zase ještě dotáhnou.
  • Veskoslav
    Já se rád dívám na filmečky, nedávno jsem na radu ostatních vyzkoušel (5 euro stála základní hra+2 datadisky) a chápu, co na tom lidi bavilo či baví. Mě se ten svět líbil, ale hrát bych to nemohl:) Jo takový W4 bych bral okamžitě a kdyby mi vydali Starcraft: Ghost, tak bych byl šťastný absolutně:)
    • hlavne to melo svy kouzlo driv, kdyz byli jeste plny servry a lidi questili v lokacich, do dungeonu jsi si musel dojit po svych, a vsude cihalo nebezpeci ze te nekdo jen tak zo srandy sejme. taky battlegroundy byli kapitola sama pro sebe
    • Spades
      Škoda, že až bude WC4, tak bude lidem chybět co nehráli WoW ten příběh. Přecejen příběh se posunul někam úplně jinam.

      Doufám, že aspoň vyjdou knihy, které popisují příběh WoW (myslím tím pád Illidana, Lich Kinga, Deathwinga, Garroshe atd)

      Právě proto sem to teď po sto letech začal hrát, ale když už ty staré raidy nikdo nechodí, a půlka příběhových questů je pryč... (Thrall v nagrandu, Battle for Undercity...)
      • vlastik.plaminek
        Wowko má kromě zabíjení prasat nějaký příběh?
      • SnakePlisken
        Nemyslím si, že vyjdou knihy. Aspoň si nemyslím, že by byla priorita vydávat knihy, které popisují to, co si milióny hráčů zahráli na vlastní kůži. A pro tu menšinu, kterým se líbí příběh WarCraftu a nehráli WoW, se to nevyplatí vydávat.
      • Veskoslav
        Tak třeba bude jiná linka, která se bude sice týkat Warcraft světa, ale nebude zabíhat do WoW a třeba to pak naváže na konec WoW propojením příběhů:) Rád bych měl Nagy jako další hratelnou rasu..
        • A já bych rád hrál za Lich Kinga jako Arthase ... po jeho smrti se mě děj WOW vůbec nelíbí ...
          • SnakePlisken
            To je vývoj příběhu. Před W3 o nich nikdo nevěděl. :) Nikdo nežije věčně.
  • TheGGG
    Větší parodii na orka jsem neviděl. Husto krutá temná fantasy WoW 11+ se nezapře
    • v tomhle s tebou souhlasim, ta hra je nevkusna a kycovita... ale to by mi nevadilo, prusvih je, jak je ta stylizace infantilni, modely a barvicky jak mikiho klubik.. schvalne se nekdo kouknete jak vypadaji hrdinove na 95 levelu, to uz je bizarni panoptikum mydlovych bublin, cukrove vaty a kralicka azurita ... opravdu osobne neznam cloveka, kteremu by to neprekazelo ve hrani
      • TheGGG
        http://www.tgs.net/media/images/productimage-picture-level-80-draenei-mage-wotlk-epic-gear-over-2700-achievements-enchanter-tailor-and-more-1257.jpg

        haha a to je jeden z těch lepších
    • Ty ramena z klů jsou fakt paradni *5*
    • A já větší parodii na člověka než jsi ty. Prostě si nevybereš;) A pochlub se, co za dospělé hry hraješ ty;) A nepiš pořád dokola DS, je to už ohrané, když jsi ani nevěděl, kdo je první boss *1*
      • Proč to děláš? *7*
      • TheGGG
        Ale no ták, řekni mi v které diskuzi jsem nevěděl kdo je první boss v DS? Někdy mě připadá že ubrečení WoW fanboys se realitě brání jen kopou lží. Takže aby bylo jasno dark souls i demon souls jsem dohrál 2x, ale to není podstatné. Podstatné je že se musíš ptát na nějakou dospělou hru. Achjo to vážně neznáš žádnou jinou fantasy než kýč warcraft? Míra nevkusu přesáhla všechny meze. Upřímně je mi tě líto, předpokládám že patříš mezi lidi co považují knižní Warcraft za vrchol fantasy. *7* *7*
        • Zklamu Tě hlupáku;) WoW nehraji a ani se k tomu nechystám. Knížky považuje za takový lhký průměr, který se dá číst, ale nic světoborného. Mě vadíš akorát ty;) Trolí odpad zdejších diskuzí s IQ nižší než bublající bahno. Byla 100% jistota, že tvá retardace se zde opět ukáže, protože nikdy neodoláš se vyzvracet u diskuze o WoW:)
          • TheGGG
            Mno nemůžu si pomoct když mě při každé návštěvě games.tiscali znechutí nějaký ohavný blizzardský patvar.
            • Je fakt podivné, že platí rovnice: Čím větší debil, tím více se ohání svobodou slova.
            • TheGGG
              svobodné slovo ti nic neříká. *8*
            • Jsi prostě debil, nic víc;) Jdi se léčit, nikdy není pozdě:)


              P.S: Hry od Blizzardu moc nemusím. Maximálně první Starcraft. To jenom k tvé další debilitě, že každý, kdo Tě považuje za trolí špínu musí být fanboy her od Blizzardu.
    • Naprosto souhlasim, tuto hru uz hraji jen deti , ktere doji svoje matky .
    • Většího p*cusa jsme jeste nevidel. Husto kruta p*cinka
      • TheGGG
        Podívej se někdy po ránu do zrcadla *3*
  • Věstím, Věstím z Koule že tu brzo bude FLAMEWAR.
  • Co to ma ten hellscream na tech ramenou ? Dreveny dilda pro taureny ?
    • Kly od mamuta!
  • Už aby tu bylo ESO...
    • Veskoslav
      To mě spíše zaujal Wildstar.
      • Kinet1c
        Mna zaujali oboje ESO aj Wildstar
        • SnakePlisken
          Jeví se jako dobré hry. Wildstar jsem si zahrál na GamesComu, ale nedával bych jim božské možnosti, jak to někteří dělají. Žádný "WoW killer" z nich nebude, ale uberou WoWku hráče.
    • No offense, ale ESO vypadá jako další MMO, do kterýho všichni vkládají naděje a vyleze z něj mrdka, uvidíme. Po chybě s GW2 žádné MMO nekupuju a hraju si Wow na free Wotlku.
      • nekromant33
        profiluje se to jako další díl elder scrolls s online režimem... nic jinýho od toho nečekám i kdyby mě to mělo zabavit jen na pár měsíců než si projdu příběh a questy spojené s guildami
  • Thorar
    Jak to teď je? Je nějaká trial verze i pro lidi co to už hráli a chtěj se na chvilku podívat zpět do hry? Skončil jsem u Cataclysmu ale rád bych se do hry někdy na chvíli vrátil. Nebyl dřív nějaký scroll of ressurection?
    • Spades
      Máš 10 dní MoP Trial. Můžeš všechno o je na MoP, ale nemůžeš doexpit lvl 86 (přestane ti to dávat xp těsně před lvl upem.)
    • Skus si pozrieť svoj battle net účetv zložke rewards by si mal mať "Claim your free time". Alebo na oficialnej stránke Wow-ka pri info o novom patchi 5.4 je na obrázku aj možnosť kliknúť na Free 7 days .. tu http://eu.battle.net/en/promotion/wow/
      • Thorar
        Díky moc.
    • Asharak
      --> lvl 20 free, jinak nějaká scroll myslím pořád je, na webu to musí mít
    • Já jsem taky skončil u cata a na mail jsem dostal nabídku na 7 denní neomezený trial.
  • World of Warcraft is dying...
    • Everyone is dying whole life...
      • kickasl
        *is
        kdyz uz jsme tak kul a pouzivame ten englis lengvidz tak aspon trochu spravne
        • Pořád to nemá dobře.
        • Kinet1c
          nemusi tam byt "is" Everybody's aj takto moze byt, a ked sa mu nechce to pysat presne tak, tak je ako ja tiez si nedam extremne zalezat, hlavne ze o tom viem ako to ma byt can not = can't, will not = won't, atd atd atd, toto vsetko sa da pisat takto cant, wont, vsetko sa da aj inak a stale spravne, ked sa vyjadruje iba na fore ci iba chce robit frajera, nemusi to byt extra spisovne a ja uz vonkoncom nepisem tak, mozno ani slovensky :D, ale ma to nezaujima, kedze nerobim v takom odvetvy kde by som to nejak potreboval. Ked chcu byt cool tak nech su aj s chybami
          • Samozřejmě, spousta lidí na nějaký apostrof (a nejen) kašle. Kór na našich klávesnicích je to vopruz. Stejně všichni rozumí. Když někde v onlinovce padám do propasti nebo mě nahání potvory, tak se s tím moc babrat nebudu: "faaaaaaaaak" musí stačit a všichni ví a ještě to přelstí cenzuru *15*

            P.S.: can not se dá napsat i jako cannot, což se dnes bere jako "lepší" varianta. ALE, panují názory, že "cannot" vyjadřuje jaksi větší důraz. Možná jako něco ve stylu "must" vs "have to". Lepší příklad mne nenapadá.

            I tak, ale ona věta skutečně není dobře. Ani nyní. *3* Ovšem komu to tady vadí, že? Mně ne *2*
        • Nech ty isaky! mysleji si, ze jsou cool :D
  • Koho furt po 10ti letech zajímá nějaký stupidní wowko ?!
    • Asi tebe ty bambulo, kdyz tady pises *12*
    • nekromant33
      přestože jsem s wowkem přestal ke konci cyklu WotLK, pořád mě docela zajímá, kam se hra ubírá jak po té stránce herní, tak i ve směřování lore (protože čekám i jiné hry ze světa Warcraftu, případně naměty pro filmy pokud uspěje ten první).
    • A koho zajímají stupidní výroky pod články o něm? :)
    • PravyMonty
      A proč píšeš pod článek o wowku, když tě nezajímá?
      • Kinet1c
        pretoze sa chce vyjadrit, ma na to pravo ci ne ? tak ako ty si sa vyjadril na jeho vyjadrenie atd
    • Jak vidíš tak spoustu lidí, jinak by to nikdo nehrál.
  • Tak o tom hned musím tweetnout!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit