Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BF je aj tak pre deti, pravi muzi hraju CoD!
    • ty muz :D
    • Muzi nehraji hry...
    • Nooo já pravím pravý opak *3* ! Myslím u Singleplayeru.. MP ty děcka co to hrají kazí *10*
  • RIP BF ... kde sou ty casy, kdy to byla vazne dobra MP hra ...
    • Tak ono to je stále podle mě dobrá MP řežba, kdyby to nekazily ty malé děcka co běhají po mapách s PREMIUM účty... Proto jsem to přestal hrát a nějak se mi už do toho nechce vracet. Počkám na BF4 to mě snad překvapí... *3*
      • nevím co se ti na tom nelíbí já ty děcka naopak miluju neni nad to poslouchat jejich kecy když je odbouchneš *1*
      • Menorri
        BF4 bude to samé v bleděmodrém - i s prémium účty...takže si asi nevybereš... *7*
        • No dneska se všichni snaží vydělat, takže je to asi fakt...
          • no nevim jakej mas problem s premiem :) .. koupil jsem ho za 800 a mel jsme v jeho cene 4 DLC.. lepsi jak kupovat kazdy DLC zvlast , jeste jsem je mel driv a mam ruzny akce... nevim co je na tom detskyho ty pablbe
            • pepovič: Absolutní nesmysl. Zbraně z DLC nejsou nijak lepší než ty ze základní hry. Ono třeba za assaulta jsou 2 nejvíc OP zbraně dostupné hned skoro ze startu (M16A3 , AEK971). A nevím co ti vadí na skinu je to jenom dekorativní.

              Nevím proč lidi nadávají na DLC u Battlefieldu. Vždyť to mají celkem dobře pořešené. Když si koupíš premium tak to stojí stejně jak kdyby vydali velký datadisk kde vydali víc než 2* víc map než v základní hře. A pokud se ti nějaké z těch DLC nelíbí tak si stačí koupit jen ty co se ti líbí. A na konec když si přece jen chceš koupit premium tak na to dostaneš slevu pokud už vlastníš některá DLC.

              Jediná věc které by se dala považovat za prasárnu tak je to že si můžete koupit starter packy na jednotlivé classy. Ale to bylo přidáno do hry až po tom co už většina stejně měla nalevelováno. Ikdyž se bojím že tohle dají do BF4 hned ze startu.
            • Potrefena husa (maly decko) se ozvala co? Pablb ses leda ty, DLC je stejny svinstvo jako kdybych ti prodaval auto ... a rek ti, ze svetla a brzdy budou v dalsich DLC ...

              A pay to win sragory hrajou prave taci, jako ty. Umej kulovy a proto si to musej koupit.
            • Tak za prvé- neříkej mi pablbe, pokud mě neznáš. A za druhé- mě nejde o tu cenu... mě jde o to, že skoro všichni na serveru mají lepší zbraně, skiny a nože a nevím co všechno... To co teď řeknu je sice velkolepá blbost jo, ale kdyby to aspoň bylo řešeno tak, že ty DLC zbraně a jiné udělátka byly jenom na mapách co se nachází v těch DLCéčkách a na normálních mapách by to běželo jakoby žádné DLC neexistovalo... Jako fakt Sorry, ale už začíná pekelně s*át investovat do MP, který tě může přestat bavit a po pár měsících si řekneš: Že já jsem byl takový d*bil a nekoupil si místo toho jinou hru za stejnou cenu jako ty DLC, která by mě bavila víc. *6*
  • TheGGG
    Pohybové ovládání je zbytečnost. Jak budu při nějakým šaškování a poskakování popíjet colu a chipsy?
    • Tvůj přítel tě bude krmit.
    • Trisska
      Přesně tak. Když hraji hry, tak si chci odpočinout, válet se, jíst a pít; když chci hopsat, tak jdu na diskotéku... Pohybové ovládání je určeno hyperaktivním dětem a lidem s nadváhou, ale pro běžného hráče je to, jak říkáš, naprostá zbytečnost.
    • kickasl
      mel by ses vic snazit, malo trolis
    • TheGGG napadá mě, jestli ty nejsi tady zbytečný. Můžou být lidé rádi, že něco takového bylo vynalezeno. A určitě by ti to prospělo, když píšeš, že u toho piješ Colu a jíš Chipsy. Můžeš shodit nějaké to kilo a příjemně se u toho bavit... To víš pokrok nezastavíš *3* ...
      • TheGGG
        Ano, tobě takovéto primitiviní blbinky zcela jistě stačí k tomu abys nacpal vývojářům hlavu do zadele, ale já vyžaduji od her kvalitu a tu mi serie battlefield vždy přinesla. Nevidím důvod proč ji kazit nějakým nepřesným ovládáním. Chápu že casual hráče tvého formátu ta představa asi vzrušuje, ale skuteční hráči (je to názor i mnoha ODBORNÝCH recenzentů) takové blbinky neuznávají.
        • Upřímně... Já mám recenzenty úplně někde ! Je mi fuk co si kdo myslí o mojí oblíbené hře atd... Já více preferuji něco, co mě baví a vžiji se do hry. Tím pádem ovládání svou rukou. Je lepší držet zbraň a zabíjet je svojí bouchačkou než ovladačem. Jo já vím, zní to blbě... Ale každý má rád co se mu líbí *3*
    • Tak pokud piješ brabůrky .... tak to ho asi fakt nepotřebuješ
    • walltar
      Normálně ... rozmočíš si čipsy v cole a hodíš to do takovýho toho baťužku na záda co mají cyklisti. Ach jo ... někteří lidi nemají vůbec žádnou představivost.
  • Ze by me zajimal BF? Zapomente :-). Zato tohle me bavi: http://www.youtube.com/watch?v=BsjgK2ap6uk
  • hry od velkych studií me nezajímají, uz jsem prohledl o co jde.
    • jasně, a Bin Ládín stále žije, a to prosím u mě ve sklepě *6*
      • Každý ví, že Bin Ladin nikdy neexistoval *1*
    • prosím tě, to jsem se zrovna chtěl zeptat, nevíš náhodou o co jde ? *1*
    • JohnyTheZik
      jde o zisk :OOO

      Nebo na co si prisel, novej Morphee?
      • ja nepsal že jsem na to prišel ted, prišel jsem na to ješte pred tebou.
  • Zato Occulus Rift se mozna docka podpory :)
  • Bych si chtěl stejně nejvíc zkusit hru na tomhle:

    http://www.youtube.com/watch?v=nQR49JGySTM
    • No tak to nejsi sám *15* ... Pár let a bude to dokonalé *3* ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit