Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vlna mne nezasahla a z krytu jsem nevylezl...ted nevim...asi to bude tim, ze s*ru na socialni site...a na Pokemony...ale behat po meste jak b.l.b. a honit s mobilem v ruce potvory muze byt fakt "skvele".
    • 2 SadButTrue

      pravdu diž, plně s tebou souhlasím......ale znáš to starý pořekadlo "potrefená husa vždycky kejhá" :)
      Pokémoni jsou skutečně primitivní zábava a jen hlupák na tom může něco ocenit. Jsem strašně rád, že mě ta doba minula, i když tyhle kriploidní epilepťárny vysílali už někdy od roku 1993, kdy začala TV Nova. Jsem rád, že mi to přišlo ubohý už v těch 6 letech a mrzí mě, že někteří z vás jsou z toho u vytržení i v dospělosti.

      Asi si přijdete strašně cool, když běháte s touhle appkou po lese, hřeje Vás pocit, že tu máte 10 x plus od stejně postižených pacientů, ale uvědomte si, že tahle republika má 10 000 000 obyvatel, tenhle konkrétní článek rozkliklo 60 postiženejch dementů a 10 hejtařů.......bylo by krátkozraké myslet si, že tahle ptákovina je cool a že vy jste cool, když s "kamarády" běhate po ulici a hledáte pokémona :-DDDD sakra lidi, žijete jenom jednou, proč ztracíte čas s hrama pro ty nejmenší? to jsou vaše životy tak prázdný, že vám fakt přijde normální sledovat přes displej telefonu, jestli náhodou v tramvaji číslo 22 není nějakej uchcanej plyšák??...............pohled z druhé strany barikády, záměrně napsaný bez zkrupulí. Sorry vyrůstal jsem v 90. letech, jezdili jsme na kolech, hráli fotbal, chodili ven a jo hráli na 486 a P90.......Někteří jste vyměnili skutečný život za internet, chytrý telefon, hraní her.....a už si neuvědujete, že jste tím hrozně ztratili.
      • 0011
        Hele nepodepisuj se jako Olejník, když jím zjevně nejseš, děláš mu špatné jméno svým primitivním nadáváním, argumentací Franty z hospody a navíc Honza olejník si vždycky zjistí fakta, takže by nenapsal, že pokémoni vysílali od roku 1993, když seriál vzniknul mnohem později, hlavně si ještě jako Dobrovský přitakej a nezapomeň jít ven a zahrát si na 486 *7* já tenkrát neměl ani tu 486 a venku jsem strávil daleko víc času než vy mudrlantský trolové
      • nova myslim nabehla na tieto japonske superkktiny az po roku 2000
      • ty pako!!!!! takhle psát nemůžeš!!! víš kolik přecitlivělých jedinců jsi teď nařkl z demence?
    • Skutecne tady na games vidim bitku, jestli jsou lepsi pokemoni nebo digimoni ?
      To vedro vam tu vsem uz tak vlezlo na mozek nebo se tak nudite ?

      PS : Veskoslav + Bob - nemyslite, ze uz to stacilo ? Vy dva zacinate pripominat boj o lego nekde ve skolce. Vazne mate pocit, ze ty vase zabo-mysi valky nekoho zajimaji ? Trocha urovne by neuskodilo.
      • Ne, zadnou bitku tady nevidis, jen nekolik lidi konstatovalo, ze Digimony udelali kratce po Pokemonech, aby se svezli na jejich slave. Je to jako v mobilnim prumyslu. Vsichni kopiruji napady, ktere prodavaji. Nebo jako v hernim.
    • Jsou lidi co jako malý sledovali pokémony, a teď je pro ně Pokemon Go splněný sen. Jsou lidi kterým děda kdysi dávno pustil Příliš vzdálený most, a dnes dělají airsoft. Každý má něco. :D
      • Je to tak. Já jsem třeba jako malý hodně sledoval slabikář. A taky klacík, kamínek a provázek. Dnes se od těch věcí vůbec nedokážu odtrhnout!
    • Ano, muze to byt zabava, pokud mas kamarady a vite, jak se bavit. Jako malí kluci jsme na gameboyi pokémony hrali jako diví. Já měl Pokemon White a všichni záviděli, že za mou postavou běhá Pikachu :)
      • Podstatna je ta veta - jako mali kluci. Decka se s tim urcite zabavi, o tom nepochybuju.
      • Ted mě napadá, že se myslím jmenovali Pokemon Yellow, ne White *1*
        • Ty kráso. Fakt by mě zajímalo, co je na tomhle postu tak závadný, že jsem dostal tolik mínusů *1*
        • no to bys předběhl dobu o 14 let, to by fakt záviděli *1*
  • Mart9
    Zpětně mě hodně mrzí, že tahle doba s Pokémony skoro na všem nebyla kolem roku 2000, kdy jsem ten původní seriál hrozně žral. Teď už to v podstatě vůbec nesleduju, nevim kam se dál seriál ubíral. Skončil jsem na těch prvních 150, jak byl poslední ten Metwo nebo tak nějak. Tehdy byl snad jenom Gameboy, který jsem nikdy neměl.
    • Mart9
      No jasně, mam mínusy, protože teď už ten seriál neni moderní. Ale tehdy ho žral každej v mym okolí a věku.
      • Veskoslav
        Mínusy máš proto, protože jsou prázdniny. Nic víc v tom nehledej.
        • Mart9
          Spíš protože jsou tu děti, které to minulo
          • nebo proto že pokemoni jsou blbost
            • ale no tak pánové, tak vememe to popořadě - jak se říká pro hloupého každý hloupý, jelikož se snažím anime u nás podpořit všelijak tak co vyšlo česky na našem trhu, to mám originál disky, mám i pokémony, jenom to co šlo sehnat, byl bych radši za japonský dabing s titulkama, ale což. Jako seriál pro děti to funguje bezvadně, možná byste se z nostalgie mohli podívat na ty kačeří příběhy, nostalgie je mrcha, nejsou tak dobrý, jak si je pamatujete, taky jsem kdysi vstával o víkendu ráno, ale dneska pohledem člověka přes 30 působí směšně a někdy až otravně. Poslední pokémoni, vlastně remake z GBA Alpha Saphire byla jedna z mých prvních her na 3ds a první co jsem dohrál, komplexnost by některé z vás, co mají zafixované pokémon=cipovina pro děti, docela jistě překvapila a to včetně délky herní doby, kdy v endgame můžete strávit klidně stovky hodin, což sice není nic pro mě, stačilo mi dojet hlavní příběh a šampiony, ale s herní dobou necelých 60 hodin, což je těžký nadprůměr i u PC her, to není tak špatný, ne? Tady to vytáhne aspoň děti ven, o což se nintendo snažilo roky i u předchozích verzí handheldu, vlastně už od dob gameboye, ale najít v 90tých letech někoho, kdo měl gameboy a propojovací kabel bylo skoro nemožné, bylo to drahý jako *12* a to je i dnes, hlavně hry
            • Mart9
              Tam Pokémoni vyhrávají. Rychlá rota je blbost a My z kačerova se začaly líbit až později
            • Femto
              Pokémoni neobstojí právě ani jako dětský pořád. Si to porovnej s Rychlou Rotou či My z Kačerova...
            • Mart9
              No to vůbec neni o nostalgii. Je to o věku, ve kterém na to koukáš. V dospělosti podle mě nemůžeš hodnotit dětské pořady.
            • Femto
              Digimoni jsou naprostý odpad. Pokémoni zase zapříčinili předsudky vůči Anime jako žánru. Kvalitu to nemá žádnou, samozřejmě nostalgie může být někdy mocná.
            • Mart9
              Právě Digimon byla hloupost. Přišlo mi to, že to chce vytěžit z popularity Pokémonů, ale nepovedlo se to.
            • Femto
              Pokémoni byli naprosto podprůměrné anime. Následovaly podobné strašnosti jako Digimoni apod. Na druhou stranu režisér Digimonů vytvořil dvě moje nejoblíbenější anime, takže i z takových hoven se dá odpíchnout.
            • Mart9
              teď už jo, ale tehdy to byla pecka. Možná nejlepší seriál mého dětství, před Beybladem
    • SalemCZ
      hele tak je to v pohodě tady jsou stejnak jenom prvních 151 pokemonů
    • eStar
      Ten seriál byl příšernej, neměl jsem ho rád ani jako dítě. Naopak Pokemon hry jsou super a ještě dnes si je občas zahraju, speciálně ty staré od první do třetí generace.
  • Ještě že mám tlačítkový mobil
    • Ještě že mi je víc než 5 let, takže mě pokémoni nezajímaj *1*
      • Blue.Shark
        Vzhledem k tomu, že má Pokemon GO vcelku blízko ke Geocashingu, pokémoni jako takoví tě vlastně ani zajímat nemusí. Stačí mít chuť se projít.
        • SalemCZ
          hrál si Ingress?
          • Blue.Shark
            Nehrál, ale vypadá velmi zajímavě. Dík *4*
  • Zní to dobře, dokud u toho neumře pár dětí - přeci jen, každá činnost venku je nebezpečná a zvlášť, když člověk kouká po pokémonech a nekouká kolem. Selfíčka jsou taky velká móda a už se při nich zabilo docela dost lidí - alespoň dost na medializaci a na to, aby se z toho stal tzv. problém.

    Tak uvidíme.
  • Kravina. Chodit venku a čumět do telefonu kde co je a tomu podřídit vaší cestu.

    Kdyby raději udělali RPG na PC kde by to bylo propracovanější a s MP (bez f2p a pouze o dovednosti). Nebo snad i na telefon dát verzi jaká byla v minulosti na gameboy. Tedy dobrá SP hra.

    Ale tento sociální experiment? No lidi kteří s tím budou chodit po okolí a klidně do něčeho nabourají je dost. Závislé to najde. Ale trávit den s kámošem nebo přítelkyní tak, že budeme chodit venku a čumět do telefonu *15* Geniální. Navíc to je f2p a stejně kdo chce hrát nějakou úroveň platí aby měl výhody.

    Navíc jestli nemáte lenovo p1 pro s 5000mAh baterií, tak bude otroci powerbank
  • Nic proti, ale tahle radoby Pokemon hra, nema s tema skutecnejma nic spolecnyho, za me velky zklamani.
  • Veskoslav
    Ta aplikace má jednu skvělou vlastnost. "Donutí" to jít ven:) A myslím, že je lepší, když "děcka" (protože dle fotek to loví prakticky všechny věkové kategorie) létají po venku s telefonem a powerbankou než aby seděly doma u pc/konzole či v případě Pokémonů spíše handheldu.
    • už nebudene čítať , len padol z útesu lebo si robil selfie, ale padol z útesu, pri chytaní pokémonov :D
    • jit po ulici a nedívat se na cestu aby te srazilo auto nebo aby upadli do kanalu, to detem rozhodne prospeje.
      • Veskoslav
        Každý není pako ja ty, Maxíčku. A pokud ano, tak vždycky můžeš dostat tu Darwinovu cenu.
        • ty asi nemáš deti jinak bys vedel že jim treba neustale rikat aby koukali na cestu. a to ani nemusí hrát hru
          • Veskoslav
            Každý nebyl tak blbé děcko jako ty:)
            • Taky si myslím že jsem nebyl blbe dítě a hle včera v noci,zahleden do pkmnu, jsem naboural do cedule XD
    • Souhlasím s tebou a doufám, že se to k nám dostane ofiko taky. Trochu hraju ingress ale ten mě moc neba. Tohle by mohlo být lepší. Tak snad to brzy dorazí i k nám. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit