Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • eStar
    Pokémoni měli vždycky zajímavé hry, škoda že ten seriál nestojí za nic. V našich končinách udělal anime akorát špatnou pověst.
    • davidBray
      souhlas s polomužem, pokémoni na DS jsou luxusní záležitost
    • Ani si nemyslím, Pokémoni jsou shonen nebo spíš kodomo, tedy seriál je primárně určený pro děcka, to že na to koukají lidi mnohem vyššího věku je tím, že to byl snad první veřejně známý anime seriál a tak tupci když jim řekneš že koukáš na anime tak řeknou že čumíš na pokémony protože nic jiného neznají, třeba věci jako Elfen Lied nebo Berserk
      • Mno těmahle titulama jsi to teda moc nevylepšil, alespoň za mě bych dal spíš třeba, Darker than Black, Kaze no Stigma, Soul Eater, Zero no Tsukaima, One Piece, Hajime no Ippo, Getbackers, Black Lagoon, Genshiken, Full Metal Panic, a pod..
        • eště jsem zapoměl, třeba Beelzebub, Black Cat, Trigun, Chrono Crusade, Slayers, Ore no Imouto, Toaru Majutsu no Index, Onegai Teacher, Shakugan no Shana (první dvě sezóny), Hunter X Hunter spíš ten puvodní tam měl Hisoka takovej úchylnější hlas :D
          • Navíc já mám radši typ A tedy Oreimo je v pohodě, ale s GITS, Akirou, Naušikou se všechno co jmenuješ nedá srovnat, Soul Eater je sice hezky nakreslenej, ale vzhledem k tomu že nemám rád uřvaný rádobyvtipný neporazitelný fakany jako Black Star tak *11* , Index seriál super, Index jako postava pro mě to samý co Black Star, kdyby tam nebyla Misaka tak na to ani nekoukám, ostatní docela v poho
            • Nejlepší je stejně Kodomo no Jikan
            • vidíš, Ghost in the Shell, Rurouni Kenshin, pro lidi co maj rádi horory, tak třeba Higurashi no naku koro ni, za těch bezmála osm let co anime sleduju, už jsem jich hromadu zapoměl :D
          • Shana byla super celá, hele nebudu tu prezentovat všech 271 seriálů co jsem tatím viděl
            • jesně, jen jsem chtěl vypsat pár těch, co za to opravdu stojí
      • TheGGG
        Shonen asi ne, ten je od 13-15 let. Kodomo je určen pro děti do 12 let, takže pokemon bude kodomo.
        • jj přesně tak nevím na co si lidi stěžujou, od tohodle se neočekává že to bude ultraintelektuální vědecký sci-fi když je to seriál pro děti, když mi bylo 12 tak ještě pokémoni nebyly ale to je jako nadávat na večerníček
      • Zrovna Elfen Lied není moc dobrý příklad. Slabší průměr, který se svého času snažil šokovat a zároveň být roztomilý...
        • Dobře tak Serial Experiments Lain, Ghost in the shell, Akira, Neon Genesis Evangelion, Noir atd........
      • PravyMonty
        Zrovna Elfen Lied je taky výkal galaktických rozměrů.
    • tak ono je to těžký, dětičkám od šesti ráno holt nemůžou pouštět třeba Blood+ :)
      • Udělali by líp, kdyby tam místo toho pouštěli Dragon Ball Z - třeba by to prospělo jejich výchově a nevyrostli by z nich pseudo-trolové které tu na máme dnes.
        • eStar
          Nebo třeba Fullmetal Alchemist. Ten je taky určený pro děti, ale kvalita je nesrovnatelně vyšší než u Pokémonů.
          • TheGGG
            To asi ne, FMA je shonen a ten je pro starší (tak do 15, 16 let). Pokemoni jsou kodomo, to je tak do těch 12 let. A po ránu se vysílali vždy seriály pro nejmenší. FMA už přece jen trochu toho násilý obsahuje.
          • já bych tu nahodil naruta. ten je taky dobře motivační :)
            • TheGGG
              Ujde, One piece, nebo Hunter x hunter je lepší.
            • eStar
              No zrovna Naruto není o moc lepší než Pokémoni.
        • Viz. TheGGG
          • TheGGG
            Nejsem troll, nesleduji pokemony a ostatních anime jsem určitě viděl víc než ty.
  • Od dob po 151 to už nemá cenu a všechny ostatní zvířeny jsou ošklivé.
  • walltar
    Hmm Pokémony sem hrál ještě na Gameboyi ... dneska bych to asi už nehrál. Navíc sou nějací divní. Už to není ono.
  • Mahcake
    Všechny chytit mám!
  • Souhlas s autorem, první série byla nejlepší. Druhou jsem se ještě tak nějak naučil akceptovat, pak z toho ale udělali hnusný obludy. Škoda. Hry to byly vždycky super...
  • N7N7
    I kdybych měl 3DS, do tohoto bych nešel ani kdyby to dostalo 11/10 a stálo 20 korun. Na pokémony jsem totiž odjakživa alergický. A klidně si mínusujte. *2*
    • taky bych jednou chtel mit tolik casu, abych se mohl dobrovolne negativne vyjadrovat k vecem, ktery me nezajimaj =(
      • N7N7
        Chápu, napsat dva řádky textu zabere opravdu dlouhou dobu. Však taky skoro půl dne jsem se s tím jebal. *2* No ještě že mám tolik času... *2*

        Negativní názor je taky názor, tak v čem je problém? *4* Tyto japonské postavičky mi prostě přijdou ošklivé a divné. Proč to neříct? Jedině tak anime a hentai, to ještě snesu... *2*
        • A Pokemon není anime?
  • Nejlepší recenze na Games.cz, jakou jsem kdy četl. Smekám a Pokémonům zdar!
  • Tenhle clanek a hodnoceni ma byt jako nejaka ironie? Nebo je to mysleno vazne?
    • PravyMonty
      Ne, ironie měla být ta recenze na ass sin creed 4, teda alespoň doufám.
    • Jack1947
      Ne, jenze Autor ma pro Pokémony slabost, tudis to ovlivnilo jeho mineni. *3*
      • stejně jsou to Rakeťáci v přestrojení *1*
  • Jack1947
    Pokémoni, ach ta nostalgie... pamatuji se jak jsem to paril jak blazen na Gameboy ... jo to bejvali casy ta manie, karticky ... atp... a ted spise premyslim nad tim jak jsem mohl. Ale Co meli neco do sebe, jak se zda dle recenze na nejnovejsi stale maji co nabidnout. *4*
  • Takove bomby proste na pc nejsou no. Tam si hrajou ty svoje tupe battlefieldy a Cod a dalsich padesat variant na tunelo demen.i.Jojo pc nerdi tezky zivot maji, se divim potom ako je malo prodeju logi.her na pc. ON jim uz pomalu nefunguje mozecek.
    Tady je videt ze konzole aj lidi vzdelavaji to pc prsote nema,.
    • TheGGG
      každý ví že jsem to nenapsal já, ale nějaký můj honibrcký fanboy *5*
      • BookerDeWitt
        Každý ví, že jsi schopný sem napsat cokoliv, jen abys někoho naštval.
    • Víš doufám, že přes emulátor si zahraješ na PC všechny pokemony co jen chceš? Už snad od dob Yellow to funguje tak co to tady meleš? *8*
      • JA hry nekradu a je jedno ,ze to je emulator. Kradez je proste kradez jako to dela vetsina ceskych tzv. pc hc hracu...
    • Life for speed, Kerbal Space Program, Knights of Pen and Paper, Planetside 2 (zatim), Hearthstone (beta), Minecraft (konzolova verze je o nicem), Europa Universalis, Civilization, OpenTTD, Roller Coaster tycoon a vubec tycoony vseho druhu, MMORPG vseho druhu, X3, Papers Please... tybrdo, ja vlastne ani nevim co hrat driv =D Kazda hra unikatni, skvele ovladatelna diky mysce a klavesnici... Neeeee, konzole jsou stejne lepciii protoze voe to tak je voe!
      • to ani neříkej že je půlka těch her zadarmo, aby je náhodou netrefil šlak, kdy ti naposled dal na konzoli někdo hru velikosti Planetside 2 zadara, tam platíš i za chujoviny jako Flower nebo Journey - toto není pokus o flame, opakuji, toto není pokus o flame...
        • +1 , a navic genialni vec - ja si muzu ke kompu pripojit uplne vsechny periferie, co ke konzoli! Ne priznam se, mam xbox 360 a jsem totalne ulitlej na Forze a Skate, mrzi me, ze tyhle hry nejsou na PC - hlavne Forza by byla bomba.

          Ale tak co, nema prece smysl se limitovat na jednu platformu z radoby nenavisti, radsi si uziju to nejlepsi z obou svetu ne?
    • Pokemon World Online
    • ne že bych to přímo odsuzoval, ale že by zrovna Pokémoni byli nějaký intelektuální odvar...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit