Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sepíšu negativa
    Je to drahý = 4400 nejmíň + toho času…
    Je tam jen 70 nových pokémonů a 20 mega evolucí.
    Seká se to asi jako doom3 na geforce4mx.
    - To není aktuální. Seká se to asi jako Watch dogs na gf440.
    Odehrává se to ve francii.
    Pokud chceš některé obludy nechat vyvinout tak je musíš chovat ve stylu tamagotchi.
    Už nenacházím žádné další racionální argumenty.
    Napsal fanaticky zapálený fanoušek co v mládí zapálil koně po dílu s Rapidashem.
    *16*
  • Mapka měst a cest by se určitě šikla, ovšem chybějící "quest log" se dá aspoň trochu simulovat 3DSkovým poznámkováním, které funguje univerzálně bez ohledu na hru :)
  • Nejlepší je stejně Kodomo no Jikan
  • milos.bohonek
    Maucta! :)
  • Tilwaen
    Pokémonům nijak neholduji, ale při rolování na hlavní stránce se mi nějak zastavily oči na kousku textu z recenze... tak jsem ji rozklikla a dočetla jedním dechem, naprosto parádně napsáno *4*
  • Za pár týdnů vyjde One Piece: Romance Dawn.
  • RE: mAser. Odpad ? História RPG série Pokemon má viac než 17 rokov. Je to jeden z najpredávanejších franchaiseov v histórii videohier a tisíce hráčov na svete to nehrá pretože mají úchylku na roztomilé zvieratká ale kvôli jedinečnej hrateľnosti, hĺbke mechanizmov ako IV/EV (o ktorých asi tak 75% hráčov nemá páru) a množstve ďalších vecí. A áno je to jedna z top hier aj v roku 2013, zvlašť jedinečná svojimi inováciami v porovnaní s minulosťou či už v oblasti hrateľnosti alebo grafiky (ktorá je na 3DS viac než v pohode). Ale samozrejme, kto pokladá za najväčší RPG počin Farmville a má predsudky voči hre zameranej na mladšie publikum tak nerozozná kvalitné RPG.
  • Jeeeej, Fire Emblem :))
    Tak uz mam dva duvody, to si casem budu muset udelat radost :D
  • vidíš, Ghost in the Shell, Rurouni Kenshin, pro lidi co maj rádi horory, tak třeba Higurashi no naku koro ni, za těch bezmála osm let co anime sleduju, už jsem jich hromadu zapoměl :D
  • jesně, jen jsem chtěl vypsat pár těch, co za to opravdu stojí
  • Navíc já mám radši typ A tedy Oreimo je v pohodě, ale s GITS, Akirou, Naušikou se všechno co jmenuješ nedá srovnat, Soul Eater je sice hezky nakreslenej, ale vzhledem k tomu že nemám rád uřvaný rádobyvtipný neporazitelný fakany jako Black Star tak *11* , Index seriál super, Index jako postava pro mě to samý co Black Star, kdyby tam nebyla Misaka tak na to ani nekoukám, ostatní docela v poho
  • Shana byla super celá, hele nebudu tu prezentovat všech 271 seriálů co jsem tatím viděl
  • A Pokemon není anime?
  • eště jsem zapoměl, třeba Beelzebub, Black Cat, Trigun, Chrono Crusade, Slayers, Ore no Imouto, Toaru Majutsu no Index, Onegai Teacher, Shakugan no Shana (první dvě sezóny), Hunter X Hunter spíš ten puvodní tam měl Hisoka takovej úchylnější hlas :D
  • jj přesně tak nevím na co si lidi stěžujou, od tohodle se neočekává že to bude ultraintelektuální vědecký sci-fi když je to seriál pro děti, když mi bylo 12 tak ještě pokémoni nebyly ale to je jako nadávat na večerníček
  • Mno těmahle titulama jsi to teda moc nevylepšil, alespoň za mě bych dal spíš třeba, Darker than Black, Kaze no Stigma, Soul Eater, Zero no Tsukaima, One Piece, Hajime no Ippo, Getbackers, Black Lagoon, Genshiken, Full Metal Panic, a pod..
  • Dobře tak Serial Experiments Lain, Ghost in the shell, Akira, Neon Genesis Evangelion, Noir atd........
  • TheGGG
    To asi ne, FMA je shonen a ten je pro starší (tak do 15, 16 let). Pokemoni jsou kodomo, to je tak do těch 12 let. A po ránu se vysílali vždy seriály pro nejmenší. FMA už přece jen trochu toho násilý obsahuje.
  • TheGGG
    Shonen asi ne, ten je od 13-15 let. Kodomo je určen pro děti do 12 let, takže pokemon bude kodomo.
  • TheGGG
    Ujde, One piece, nebo Hunter x hunter je lepší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit