Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Projev inteligenta....:D
  • presne tak u me GTA V je super http://www.grandtheftautov.cz/
  • Kúpil, nainštaloval a všetko ide ako má.
  • A co kdyz mi ze zacatku jela (gta5) a potom nesla spustit ? Ja jsem totiz vypl gta a a znova spustil a ono to nejak nechce najet . Prosim pomoct dekuju
  • Crack a celá hra je na Ulož to, ale jestli to fachá nevim, nestahoval jsem.
  • Pokud vám nejde GTA pustit na PC znamenáto že jste prase, ať už kvůli idiotskému uživatelskému jménu, nebo bordelu v systému.
  • Prosil bych o radu,proč mi padá Social club? Nechápu to vůbec :-//
  • Též mi nejde Social club..prosím o radu :-//////
  • Kupene, nainstalovane ( 1 hodina install, cca 3 hodiny download updatov ), plne funkcne ( 1080p vsetko na very HIGH ), paradne. Mam zas na rok co hrat. Spokojnost.
  • kup si konzoli
  • čus lidi mě s e to normálně nainstalovalo ale nejde mi spustit rockstar social club co s tim ? :/
  • A kde jsi to video viděl? Na youtube? Youtube automaticky při uploadu upravuje a zhoršuje kvalitu videa, a nejedno video jsem po uploadu pomalu nepoznal. A další věc je co člověk při natáčení měl za grafickou kartu. Ono totiž ultra nastavení na Nvidii a ultra nastavení na AMD je dost rozdílné. A taky záleží na monitoru, v jaké kvalitě ti vykresluje. Sám z vlastních zkušeností můžu říct, že na gtx470 na ultra detailech s DX11, s HD packem v Crysis 2 jsem u sebe na monitoru viděl grafiku takovou, jakou jsem nikde jinde, zejména na videích neviděl.
    Právě proto tu někdo píše že největší síla PC je v tom, že si složíš z komponentů co ti vyhovuje, a na co máš peníze. A garantuju že GTA5 na ultra na Gainward Titance a monitoru Eizo bude rozhodně graficky lepší než na ultra na Asus 660tce na monitoru Samsung. A to už ani nezmiňuju úpravu textur při nahrávání, uploadu a pak na youtube reprodukci na uplně jiném stroji s polovičním rozlišení.
    Jednou jsem se tu dokonce dostal do slovní potyčky s nějakým chytrolínem, který nadával na akční hru Firefall, že má nahouby grafiku a že se mu seká. A hrál na "herním notebooku" 15 palců.
  • walltar
    No ono to vypadá líp... Má to lepší dohlednost, řekl bych lepší AA, lepší stíny, lepší světlo... Nic zásadního, ale ta hra vypadá v plných detailech na PC líp. Takže to že PC verze vypadá nejlíp pravda je...
  • Ale mně nejde ze zásady o grafiku, jde mi o princip, že říkali, jak to bude na PC nejkrásnější apod., což není pravda, takže to je rozdíl. Kdyby nemazali od začátku med kolem huby, tak proti tomu nikdo nic nemá.
    Nevím přesně jak u konzolí naskakovaly objekty, ale když jsem se díval na video, tak u PC taky naskakují a je to do očí bijící. To radši snesu u her horší grafiku, jak naskakování objektů - ruší mě to při hraní. Hlavně jednu českou střílečku kvůli tomu nemůžu vůbec hrát (nechci zmiňovat název), tam to naskakování objektů, nebo chcete-li vykreslování objektů, kdy objekt vypadá úplně jinak jak před pár sekundami mi vadilo daleko víc, než kdyby ta grafika vypadala jak z roku 2008.

    Jenže ty konzole jsou hardwarově průměrné, jim už teď pomalu dochází "životní cyklus". *1*
    To není jak když vyšel třeba PS2. To bylo herní dělo.
  • BF Hardline má asi taky dobrou ochranu, co jsem se díval, tak taky pořád není.
    Mám právě dilema, bych si to za dobrou cenu koupil a určitě pak hned vyjde. Radši ještě počkám.
  • walltar
    No abych pravdu řekl, tak já bych to koupil i pokud by neudělali žádné upgrady v grafice... Optimalizace, možnosti nastavení, podpora klávesnice a myši... tyhle tři věci mě celkem stačí.

    Pochybuju, že to na mojem 3 roky starém PC stejně pojede na ultra detaily. *1*

    Ale jinak už z těch screenshotů, které ukazovali bylo vidět, že tam nebude nějak extra rozdíl v grafice... Hlavně spíš jsem pochpil že hra má delší dohled a nemáš tam takové naskakování objektů v dálce.

    Takže já jsem přemýšlel... jen "lepší grafika, než na konzolích" pro mě není prioritou.

    Taky je si potřeba uvědomit, že PS4 a X1 jsou konzole na začátku životního cyklu... Takže tam takový rozdíl jako mezi PS3 a dnešním PC nebude. Hry na ně vypadají už v základu dobře takže až tolik toho vylepšování potřeba není. Za pár let, až budou tyhle konzole zase na konci životního cyklu, tak budou rozdíly obrovské.
  • Tahle grafika je opravdu z PC a vypadá to bezvadně ....
    https://www.youtube.com/watch?v=w6c37nsz81M
  • https://www.youtube.com/watch?v=v4cbcpmESuA
  • To si taky nemyslím, jedu na ultra a musím říct, že je to opravdu oku lahodné. Nesmíš naletět těm videím na youtube, kde proklamujou ULTRA detail a pouští to na PS4 nebo sotva medium :) To co to vyždíme z PC za detaily, běží opravdu jenom na GTX 970. Na ostatních kartách se musí něco málo ubrat. *3*
  • No to jsem si taky myslel, včera u konkurenční stránky ukázali, jak je to doopravdy, je tam i pár videi... nebo se můžeš kouknout na youtube, když dáš porovnání PS4, PS3 a PC.
    Lidi jim ty sliby to sežrali i s navijákem. Fakt bych se chtěl dožít toho, až ta většina lidí začne (při nakupování her) přemýšlet.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit