Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • species
    Vse valilo bez problemu, cca od 1:30 jsem byl schopen normalne nalogovat a hrat. Ted trpim v praci :(
  • Ty voe to je celkem školácká chyba. Čekal jsem že s tyhle problémy s diakritikou v uživ.jménu Windows už dávno vymřeli a ejhle, Rockstar rocks! Od té doby ale raději při zakládání účtu ve windows nepoužívám přesně tyhle v recenzi jmenované znaky.
    P.S.: Nechcete něco udělat se serverem vyhrazeným pro diskuze? Padá jak zralý jabka. Dnes od 10:55 nejede...opět.
    Hurá, už zase funguje.
  • Dost dobrý. Takže opravili optimalizaci tim, ze hra nejde raději vůbec spustit. GG WP
  • To by mohli stihnout vydat patch, než se mi to za těch 5 hodin stáhne *1*
    • Neboj, až se ti těch 60GB stáhne, tak to třeba začne sosat 30GB patch....
  • Mart9
    Tohodle si beta testeři na konzolích všimnout nemohli no *2*
  • No zase se ukazalo ze lidi co kupujou hry v den vydani nebo predobjednavaji vlastne nici nevedomky herni prumysl.
    Voni by si to vyvojari rozmysleli vydat hru s takovo chybou kdyby nemeli tuny predobjednavek a miliony ovecek co na hru cekaji jako vosa na bonbon.
  • Dobrý den mám originál hru 7x CD ale když se přihlašují do sociál clubu tak mě to furt vrací zpět furt mi to píše abych napsal email znova když jsem ho napsal asi 20x... Prosím o radu Díky :)
    • Mam uplně stejny problem a s passwordem at tam dam jake chci heslo tak kdyz ho chci potvrdit tak to pise že musi obsahovat mala velka pismena a čisla ikdyž tam zadam jaki koliv password tak mně to nepusti už jsem stoho na nervi.
    • Komu nejde spustit hra a má češtinu, je třeba nahrát aktuaizovanou. Zde postup http://www.game-star.cz/grand-theft-auto-v-po-aktualizaci-nejde-spustit/
  • Vidlec
    QA Rockstaru se pěkně předvedlo *1*

    Takže když se do widlí přihlašuju pod MS účtem, tak jsem v pr*eli?
    • Presne tak ;-). Prijde mi docela podivne, ze u takto velke firmy nejsou testeri z vice koutu sveta. Vzdit vetsina jazyku ma nejaky specialni znak, treba i nemcina a rustina... to jiste neni zrovna maly trh... a co treba cina?

      Je to k placi, pise se rok 2015 ... podpora unicodu je snad uz i ve Windows95, ale programatori jsou schopni stale pouzivat ASCII ... 3x fuj :-D
    • Tak ja nejsem odkojenej pc ckar,me sacilo rict ps4.Kdyby me nekdo rekl staci ti sestava alienwere 5100 na full hd a 60 fps,ta jsem stoho moudrejsi,me cisla nic nerikaji.Zalezi na podpore danneho vyrobku!N vidia vs MMD.
  • nightborne
    Já bych velice rád přidal svou trošku do pléna, jak mi to funguje, a tak... ale jelikož jsem mechaniku na stolním počítači použil naposled tak před deseti lety, odmítá to načíst... takže teď hezky pěkně dělám image na noťasu, který pak budu kopírovat na exterák a z něj to instalovat. Uvidíme se zejtra.

    Shite.
    • a proc ten notas nepripojis (at uz pres wifi ci kabelem) do site k PC a nenasdilis DVD mechaniku???
      • nightborne
        pokus o instalaci přes síť byl pochopitelně první alternativa, ale z bůh ví jakýho důvodu to bylo ještě pomalejší než ty image. 17 minut na jeden, nakonec to snad nebude tak hrozný =).
        • ogami
          ono to chce hnat hlavne po kabelu, kopirovat neco pres wifi neni uplne velka vyhra a ve vysledku to muze byt pomalejsi, nez pres ten externi disk ;)
          • nightborne
            Tak hlavně disk číslo 4 mi odmítá přečíst i mechanika na noťasu, takže to bude ještě srandy kopec. Ach jo =D.
    • walltar
      Jo to je ta rychlejší instalace s DVD.... Ale abych pravdu řekl, tak mechaniku mám dneska taky jen pro okrasu. Prakticky jsem ji tam nechal jen kvůli instalaci Win... A to už taky dneska dělám z flashky.
  • Hmm tak ani ťuk potřebná aktualizace co mi tam dnes naskočila se ne a ne stáhnout. Jen mi tam naskakují minuty kdy že se jako laskavě uráčí sosnout. Z 8 sec. už mám 30 min a dále stoupá paráda.Půl roku to odkládaly na doladění a nejde to nakonec ani nainstalovat? Tomu říkám dost dobrá práce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit