Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chtěl bych se zeptat,koupil jsem si GTA 5 PC instalace proběhla v pohodě zapnul jsem hru chvilku jsem hral a pak jsem chtěl jit hrat online kliknu na to čekam a nic.. vždycky se mi ukaže že to mam zkusit znovu nebo později ale nejde to už 2 dny.. prosím o radu nevím co s tím:(((
  • Zdravím koupil jsem si GTA V singleplayer jede ale online mi to píše "Verifying game owenership is talking longer than usual" a nebo "Time out loading player data.Please return to Grand Thef Auto V and try again later" neví někdo co s tím?

  • Zdravím,
    poradíte mi, proč když hraju online GTA V na PC, nemám ve hře žádné jiné hráče než sebe?? Mise a všechny úkoly plnit můžu, jsem online, ale nevidím žádné spoluhráče/soupeře. Žádné bílé tečky na mapě. Kde je chyba?? Moc díky za rady co s tím.
  • Furt pc!Jake pc!Da se pro tuto generaci oznacit pc,treba jako ps4?Atari st,je taky vpodstate os.Pc a gt5 na tom nerozjedu.Notebook je taky za 5000kc pc a taky gta5 na tom nerozjedu.Pc by melo mit urcite nzvy sestav na kterych to laik rozjede,v tech gtx kartach a ghz, a pocet ram,a 4 jadro,dvou jdro,a celleron mh 8690,6170,atd se ponekud stracim.Sorry jsem uzivatel,ne programator,vyvojar.
    • Sorry jsem uzivatel,ne programator,vyvojar... Milej zlatej na to nemusis bejte programator ani vyvojar staci umet cist snad poznas jake ma tvoje GK cislo, ci na kolik Ghz jede tvuj procesor, natoz pak RAM to zjisti i ma babicka kolik pameti ma v PC, ale pokud neumis cist a chapat text NEVADI jsou tu konzole a snimi jednoduche ctverecky kolecka a trojuhelnicky pripadne krizek *2* *3*
      • Tak tohle mě pobavilo...:D:D:D
    • walltar
      By si měl vrátit svou Glorious PC gaming master race kartičku a pořídit si konzoli.

      ... Nebo je problém si najít minimální požadavky? *1*
    • Vidlec
      PC je typ architektury ty troubo. Jako je např mainframe.

      Jinak řečeno. IBM PC je pouze specifikace jak by to asi mělo vypadat a každý si to může složit z kompatibilních komponent.

      PS4 je marketingové označení předem dané konfigurace, která se nedá výrazně měnit.

      To, že se o hře řekne, že je na PC znamená, že je spustitelná na operačním systému a hardware, který odpovídá specifikaci IBM PC.
      • No prave,tak nerikejte,ze na pc je nejhezci!Jen na danne komfikuraci IBM je nejhezci,a to je ten rozdil.Nakej nouma to rozbehne na pc za 15litru a bude hlasat jak pc verze je ta nej.
        • walltar
          Ty moc nedáváš smysl... Každej PC hráč ví, že když chceš nejlepší grafiku, tak potřebuješ silné PC.

          To není potřeba říkat, to je obecná znalost.

          PC nemá žádné předem dané konfigurace... každý si může složit co chce a na co má peníze. A podle toho mu to taky jede.

          Pokud splníš minimální požadavky, tak ti to samozřejmě nepojede nějak extra a nebude to vypadat nějak super, ale zase na druhou stranu PC které zvládne jen minimální požadavky asi nebude extra drahý. Rozdíl ale mezi PC a Konzolovou verzí je, že ti tohle umožní...

          Ale myslím, že tohle ani není potřeba nikde psát... to ví každej kdo hraje na PC.
  • Zdravím,
    koupil jsem si rockstar game code na GTA V, samotná instalace mě dost rozčílila, vůbec to nešlo stáhnout. Soubor měl asi 190MB a stahoval se pomalu 12 týdnů + to ještě padalo z důvodu: chyba serveru. Když už se mi povedlo soubor stáhnout, tak mě čekal 70 GB download samotné hry.....ten se poprvé nepovedl a tak jsem musel celý proces od 12 týdenního stahování debilního 190MB instaléru opakovat. když už se i ten 70GB download podařil, spustil jsem hru..a tradááá....nekonečný loading.

    Prosím poraďte co mám s tímto problémem dělat, zkoušel jsem to i podle různých tutoriálů na YT, ale ani jeden způsob nefungoval. Děkuji
  • Ze me pc kar nikdy nebude,nedokazal bych se smirit stim,ze nekdo to ma lip nez li ja.Na ps4 jsme si vsichni rovni,krom zobrazovace a domaciho kina.Kdyz prohraju ve fifa,drive club,ma chyba!Nemu se vymlouvat na pocet fps,na detaily,atd.
    • Keyz
      Na ps4 jsme si vsichni rovni.
      Jak za komančů a jejich idea rovnosti....

      Copak není vždy lepší mít tu možnost vzít si lepší HW? O tom je PC. Máš možnosti. Kdyby snad byla konzole PS4+ která by stála 30k tak by se jako stalo co? Ten kdo by chtěl, tak by měl možnosti si zahrát svoje oblíbené hry které na PC nejsou na konzoli v lepší grafice a 60 FPS.

      Znovu říkám o tom to je. Možnosti a svoboda výběru. Rovnost a navíc vynucená je šílenost. Pak má každý to špatné. To hroší a 30FPS atd...
      • Vynucena pseudorovnost neni silenost, ale socializmus *1*
      • Keyz - tak se z toho svýho PC nep**ser...
    • XorxoxTalarius
      Tak ja bych rekl ze pc KAR jsi uz ted *1*
    • walltar
      No jo, ale hraješ na 30FPS a s nízkýma detailama... Někdo rád tu možnost hrát na 60FPS a s lepší grafikou. Osobně bych hry na 30FPS neustál...

      Ne každýmu vyhovuje prefa řešení... někdo chce mít herní stroj, který si upraví na míru. A takoví lidi potom hrajou spíš na PC.
  • Tak hlavně,že není crack na tuto hru,a to jsem velmi rád.Doufám,že se tato hra nikdy nepodaří cracknout.
    • Crack a celá hra je na Ulož to, ale jestli to fachá nevim, nestahoval jsem.
    • BF Hardline má asi taky dobrou ochranu, co jsem se díval, tak taky pořád není.
      Mám právě dilema, bych si to za dobrou cenu koupil a určitě pak hned vyjde. Radši ještě počkám.
    • Keyz
      *11* a pak zde budou samé hry bez dem, bez možnosti si to vyzkoušet předem a s nějakou šílenou ochranou která řadu věci znemožňuje....

      Hnus velebnosti. Hlavně když vidíme jak firmy často kecají a poté to je jinak. Naschvál není demo a tedy ani není možnost to reálně vyzkoušet. Kupuješ zajíce v pytli.
  • Já teď stahuju a budu to mit prej za 1hodinu 30min a ve 14:00 taky jdu do prace až do pulnoci :-) Takže si možná zahraju na 30min
    • conflig
      Já sem teprve u druhého instalačního disku :) snad to taky stihnu do půlnoci :DD
      • A koľko asi trvá tá inštalácia GTA 5 ? Čakám na pošťáka :D *15*
        • conflig
          o 30 minut později...

          DISK 5

          asi tak :D
          PS: je docela vtipné že v manuálu jsou dvě prázdné stránky s nadpisem Notes
          • To snad je skoro ve všech manuálech mám pocit, nebo většinou jsem to tam měl
            • nightborne
              Bejvá to tam, no. Asi aby sis moh dělat zápisky...

              den 1: čeká na patch. spadl do vodní díry.
              den 2: patch v nedohlednu. rozbil skleničku. spadl do vodní díry.
              den 3: vychází patch. šetří na nový hardware.
              den 4: spadl do vodní díry.
              • Sithard

                Reakce na příspěvek:

                By me zajimalo kolik lidi ten odkaz pochopilo :D
      • Já vyhlížím pošťáka. Takže samý lepší =D.
  • hoj chci se zeptat když zapnu gta v tak mi to pise ze jsem offline pritom jsem online vsechno mi jede jenom gta ne a kdyz na googlu vyhledam social club tak mi to pise ze nemam internet ale kdyz dam treba youtube tak vklidu nevite nedko co stim??

    • nevim mne to hlasi to stejny

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit